Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

iskakanje poluosovine...

Opruge, amortizeri, ramena, diskovi, čeljusti, doboši...
Avatar korisnika
stefan milanov
Poruka: 798
Član foruma od: subota, 2. apr. 2011. u 17:23h
Lokacija: vranje

Re: iskakanje poluosovine...

Poruka od stefan milanov » petak, 29. apr. 2011. u 00:16h

produzavati poluosovinu????????? :eek: :punnish:
proveri drzace motora, menjaca. ako su dobri- kos auta (gredice na kosevima) su AUT :haha:

Avatar korisnika
stefan milanov
Poruka: 798
Član foruma od: subota, 2. apr. 2011. u 17:23h
Lokacija: vranje

Re: iskakanje poluosovine...

Poruka od stefan milanov » petak, 29. apr. 2011. u 00:20h

kubura16v piše:To je homokineticki zglob i menja se sve zajedno,nema lezajevi posebno.
:rotfl: homokineticki sa lezajevima???????? nikad cuo, ima kuglice, ne lezaj. a lepo covek rekao, lezajevi na trokrakom krstu, krst se kupuje komplet sa lezajevima na njemu

Avatar korisnika
peki_92
Poruka: 465
Član foruma od: utorak, 10. nov. 2009. u 17:19h
Lokacija: Sremski Mihaljevci

Re: iskakanje poluosovine...

Poruka od peki_92 » subota, 7. maj 2011. u 17:27h

dobro sad homokineticki sa lezajevima, lezajevi na trokrakom krstu... to sad nije bitno... :D samo da kazem da osovina nikad vise nije iskakala ali sam utvrdio zasto je iskakala..... napukao nosac motora... :haha: odmah sam ga zamenuo. to sam jos zimus video samo nikako da napisem.. :) hvala.
L A V

besy
Poruka: 2
Član foruma od: ponedeljak, 28. mar. 2011. u 09:57h
Lokacija: Nis , Srbija

Re: iskakanje poluosovine...

Poruka od besy » subota, 9. jul 2011. u 08:25h

peki_92 piše:dobro sad homokineticki sa lezajevima, lezajevi na trokrakom krstu... to sad nije bitno... :D samo da kazem da osovina nikad vise nije iskakala ali sam utvrdio zasto je iskakala..... napukao nosac motora... :haha: odmah sam ga zamenuo. to sam jos zimus video samo nikako da napisem.. :) hvala.

Ja sam ti to rekao jos u postu od 06.04. Posto si iz Sremskih Mihaljevaca molim te da mi pozdrtavis svastiku i zeta - Draganu i Stevu Krstanovica nemogu ti reci ulicu jer sam jednom bio tamo ali Dragana vozi belog punta . pozdrav iz Nisa , kad budem dosao gore videcemo se - pozdrav Boban

Avatar korisnika
peki_92
Poruka: 465
Član foruma od: utorak, 10. nov. 2009. u 17:19h
Lokacija: Sremski Mihaljevci

Re: iskakanje poluosovine...

Poruka od peki_92 » ponedeljak, 19. mar. 2012. u 23:26h

sad videh post. hahahaha hahahaha oni su u nekoj sporednoj ulici? :)
L A V

sinisam
Poruka: 126
Član foruma od: nedelja, 18. dec. 2011. u 19:11h
Lokacija: žabalj

Re: iskakanje poluosovine...

Poruka od sinisam » ponedeljak, 19. mar. 2012. u 23:56h

peki_92 piše:ma burazer krece sa punim gasom, potpisuje i cepa gume, ponekad, skrece pun levi i desni i nista... evo drugi put za mozda 6 - 8 meseci... a kod mene je 2-2 i po godine i nista do tad... auto odrzavan, nije lupan i prevrtan, gume perfektno balansirane, nova sva cetiri amortizera, ne vuce u stranu... sve je to zimus radjeno i opet iskocila sinoc. ne znam sta je... evo namestio sam i opet ko nov... mechanic gears
tvoj burazer je pokidao nosac motora .to se i meni desilo na eskortu 3.isti simptomi sve ok a jedna ispada.dobro ih pregledaj , gume su mozda citave, metal je pukao :(
moze da se uvari

:ozid:
tek sad videh da si vec nasao kvar :D

Avatar korisnika
peki_92
Poruka: 465
Član foruma od: utorak, 10. nov. 2009. u 17:19h
Lokacija: Sremski Mihaljevci

Re: iskakanje poluosovine...

Poruka od peki_92 » nedelja, 25. mar. 2012. u 23:16h

ma da, reseno je to... a i vec 2 godine se normalno vozi, dosao pod moje. :) kod mene je oko 6 godina ako se ne varam, i ne bih ga menjao sada nizasta... samo da nadjem bocne lajsne, rep i haubu od rs, moze i tabla(ima obrtaljku)i sretan... :)
L A V

Odgovori

Povratak na „Trapovi, kočnice i gume“