Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Podizac stakla

Odeljak za mehaničke kvarove.
Pravila foruma
Svako pitanje koje traži rešenje problema, a koje ne sadrži u naslovu teme: model auta, godinu proizvodnje,tip ubrizgavanja, zapreminu i snagu motora, biće obrisano bez opomene. U poruci napisati kratak i sažet problem.

Moderator: Dragomir

Odgovori
RS_cabrio
Ljubitelj životinja
Poruka: 3352
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 17:59h
Lokacija: Beograd

Podizac stakla

Poruka od RS_cabrio » ponedeljak, 1. jun 2009. u 23:49h

Cao:

Da li neko moze da me savetuje gde da odem da mi srede podizac stakla,tj problem je sledeci. Motor radi (suvozaceva vrata), ali nesto pruza otpor i ne moze da spusti staklo. Ne bi da ga mucim da ne crkne motor,a problem je sto je u isto vreme (ako se ne spusti staklo) zaklucana i vrata. Brave rade, jer kad na daljinskom kliknem zakljucavanje i okljucavanje,sve propisno zuji i pomera,ali sve dok je staklo zablokirano, ne radi ni bravica. (staklo ne moze da se spusti - evidentno je da na jednom delu postoji otpor)

hvala

Avatar korisnika
Dragomir
Oficijalni serviser
Oficijalni serviser
Poruka: 5503
Član foruma od: ponedeljak, 2. mar. 2009. u 23:21h
Lokacija: Avala-BG

Re: Podizac stakla

Poruka od Dragomir » utorak, 2. jun 2009. u 08:06h

Otidi kod majstora problem je mehanicke prirode
Ako si zavrsio fakultet ne znaci da si covek

Avatar korisnika
goja
Poruka: 1186
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 13:17h
Lokacija: bg

Re: Podizac stakla

Poruka od goja » sreda, 3. jun 2009. u 18:42h

nije mi najjasnije zasto su vrata zakljucana ako se ne spusti staklo ali ti se najvjerovatnije "pojela" plastika na koju se namotava/odmotava sajla...nije ti to komplikovano,mozes i sam videti...mmalo je zeznuto namonyirati sajlu ali kad skontas kako treba da stoji resio si problem...

RS_cabrio
Ljubitelj životinja
Poruka: 3352
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 17:59h
Lokacija: Beograd

Re: Podizac stakla

Poruka od RS_cabrio » sreda, 3. jun 2009. u 21:22h

Evo ovako: pitao sam par majstora u kraju , i niko nije hteo da radi na tome, pa su mi rekli da odme u ERA auto, na karaburmi.Tamo su mi rekli su mi da nemam vodjicu stakla,i da bi nesto oni mogli da naprave (tj nasli smo plasticni tockic, valjda je to vodjica koji je ispao,i ostao na unutrasnjoj strani vrata)da ostavim auto i da ce to kostati 30 eura.

Dodjoh kuci i pogledam malo bolje i nadjem mesto na kome je ispao taj plasticni točkic,vratim ga na mesto, i sve lepo radi. Dakle,problem, rešen.

Odgovori

Povratak na „Kvarovi i popravke“