Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

škorpio 4x4, ne pali-ne vergla

Odeljak za mehaničke kvarove.
Pravila foruma
Svako pitanje koje traži rešenje problema, a koje ne sadrži u naslovu teme: model auta, godinu proizvodnje,tip ubrizgavanja, zapreminu i snagu motora, biće obrisano bez opomene. U poruci napisati kratak i sažet problem.

Moderator: Dragomir

Avatar korisnika
rokki
Poruka: 188
Član foruma od: nedelja, 2. avg. 2009. u 18:02h
Lokacija: zenica, bosna i hercegovina

Re: škorpio 4x4, ne pali-ne vergla

Poruka od rokki » nedelja, 22. maj 2016. u 19:41h

misliš da je brava?? mada to sam već provjerio, na svim žicama ima napona, ali eto ako misliš tako thumbsuph , da budem sto posto siguran, imam drugu pa da ovu ne rastavljam zamijeniću je i ponovo probat...već sam sahranio jednog škorpija, 18g. je kod mene bio i prešli smo više od pola miliona, a brava nikad nije pravila problem...a ovaj ima tek 170000km...sumnjam da je brava loša ali poslušaću te!evo na šta je ličio taj kad sam ga rastavio nakon što mi je lafeta otpala u vožnji
Poslednja izmena: FM III, na dan nedelja, 22. maj 2016. u 20:45h. Ukupno izmenjeno 1 put.
Razlog: Nema potrebe da citiraš poruku pre tvoje jer se smatra da odgovaraš na nju, koristi opciju Brzi odgovor ili Odgovori a ne Citiraj

kwisko6
Poruka: 45
Član foruma od: sreda, 20. jul 2016. u 18:27h
Lokacija: Beograd

Re: škorpio 4x4, ne pali-ne vergla

Poruka od kwisko6 » sreda, 20. jul 2016. u 18:56h

Problem ti je u ulosku brave , zameni ga jer ti je ovaj dotrajao , nemoj da probas da ga rasturas to obicno zavrsi lose , tj kupovinom novog , onda lepo nemoj da se mucis nego kupi odmah nov :)

kwisko6
Poruka: 45
Član foruma od: sreda, 20. jul 2016. u 18:27h
Lokacija: Beograd

Re: škorpio 4x4, ne pali-ne vergla

Poruka od kwisko6 » subota, 23. jul 2016. u 21:26h

rokki piše:misliš da je brava?? mada to sam već provjerio, na svim žicama ima napona, ali eto ako misliš tako thumbsuph , da budem sto posto siguran, imam drugu pa da ovu ne rastavljam zamijeniću je i ponovo probat...već sam sahranio jednog škorpija, 18g. je kod mene bio i prešli smo više od pola miliona, a brava nikad nije pravila problem...a ovaj ima tek 170000km...sumnjam da je brava loša ali poslušaću te!evo na šta je ličio taj kad sam ga rastavio nakon što mi je lafeta otpala u vožnji
oce brava da ti pokaze struju kad je meris a da ne upali auto , jer negde u onom okretanju izgubi kontakt , to mi se desavalo kod drugara na vectri a , fiat bravo , a na jugicima sam im svima savetovao da imaju jos po jedan ulozak u gepeku kao oni za renaulte sto nose rezervne senzore radilce i kljuc 10 :P

Avatar korisnika
rokki
Poruka: 188
Član foruma od: nedelja, 2. avg. 2009. u 18:02h
Lokacija: zenica, bosna i hercegovina

Re: škorpio 4x4, ne pali-ne vergla

Poruka od rokki » nedelja, 12. mar. 2017. u 07:59h

Stavio sam nov relej i sad je sve ok! Radi sve bez problema

Odgovori

Povratak na „Kvarovi i popravke“