Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

cudna desavanja!

Odeljak za mehaničke kvarove.
Pravila foruma
Svako pitanje koje traži rešenje problema, a koje ne sadrži u naslovu teme: model auta, godinu proizvodnje,tip ubrizgavanja, zapreminu i snagu motora, biće obrisano bez opomene. U poruci napisati kratak i sažet problem.

Moderator: Dragomir

Odgovori
srdjann
Poruka: 4
Član foruma od: utorak, 1. dec. 2009. u 15:19h

cudna desavanja!

Poruka od srdjann » nedelja, 6. dec. 2009. u 12:46h

pomagajte ljudi!imam sierru 1.8cvh `89god,plinara,imam problem i ne znam kako da ga resim!u voznji se desava sledece:na nekoj brzini 50, 60 ,...km/h,ne bitno kojoj pri obrtaju 2500-3000,odjednom taj broj obrtaja padne na 0 kao da je auto ugasen,pa se opet vrati na tih 2500 i usput se cuje jak pucanj kao petarda u auspuhu,na auspuh izbaci varnicu,sve to traje nekih sekunda-dve,onda nastavi normalno da radi neko kratko vreme pa opet tako.susteri u mojoj okolini ne znaju sta je uzrok takvom ruznom ponasanju kod moje plinare,ocekujem odgovor od VAS!

Avatar korisnika
Dusan64
Poruka: 5283
Član foruma od: ponedeljak, 23. feb. 2009. u 19:52h

Re: cudna desavanja!

Poruka od Dusan64 » nedelja, 6. dec. 2009. u 12:54h

A da odes kod plinadzije? Dve stvari mi deluju kao da mogu da budu,ili prekine dotok plina iz nekog mehanickog ili elektricnog razloga,ili ti nesto drugo sa strujom ne valja.. Struja je verovatno...

srdjann
Poruka: 4
Član foruma od: utorak, 1. dec. 2009. u 15:19h

Re: cudna desavanja!

Poruka od srdjann » nedelja, 6. dec. 2009. u 15:06h

pa ne znam nisam ranije imao slicnih problema a sada video sam da u razvodnoj kapi ima kapljica ulja,semening na bregastoj je prosvirao,da li je moguce da zbog tih kapljica dolazi do prekida struje ili je nesto drugo upitanju!

Odgovori

Povratak na „Kvarovi i popravke“