Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

CMAX problem kazaljke obrtaja

Odeljak za mehaničke kvarove.
Pravila foruma
Svako pitanje koje traži rešenje problema, a koje ne sadrži u naslovu teme: model auta, godinu proizvodnje,tip ubrizgavanja, zapreminu i snagu motora, biće obrisano bez opomene. U poruci napisati kratak i sažet problem.

Moderator: Dragomir

Odgovori
MikiFordFocusCmax
Poruka: 7
Član foruma od: nedelja, 23. apr. 2017. u 22:03h

CMAX problem kazaljke obrtaja

Poruka od MikiFordFocusCmax » četvrtak, 27. apr. 2017. u 21:42h

Evo, volim čačkati po autu, i neki dan mi se pojavio problem za koji uopće nemam predstavu kako ga riješiti. Primjetio sam da mi nisu radile maglenke, rikverc svjetlo, ventilator hlađenja kabine itd itd., taj sam problem riješio, kod osigurača pod haubom se nakupilo smeća i to je zadavalo probleme kod kontakta. I sada sve normalno radi, ali se pojavio novi problem. Prilikom paljenja auta, sve kazaljke lagano podrhtavaju, i kad se auto upali sve radi normalno. Zatim, kada se auto ugasi kazaljka obrtaja ostaje na cca 900, 1000 obrtaja, znači na obrtajima praznog hoda i kada dam kontakt ona padne i digne se normalno i radi kada se auto upali (sve ostalo radi odlično) pa me zanima je li netko od Vas imao slične probleme te ako jest, kako ih je riješio? Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21106
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: CMAX problem kazaljke obrtaja

Poruka od Markedjani » četvrtak, 27. apr. 2017. u 22:52h

najverovatnije umoran akumulator.
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Odgovori

Povratak na „Kvarovi i popravke“