Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Kako skinuti?

Odeljak za mehaničke kvarove.
Pravila foruma
Svako pitanje koje traži rešenje problema, a koje ne sadrži u naslovu teme: model auta, godinu proizvodnje,tip ubrizgavanja, zapreminu i snagu motora, biće obrisano bez opomene. U poruci napisati kratak i sažet problem.

Moderator: Dragomir

Odgovori
fordoni
Poruka: 200
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 21:24h
Lokacija: Beograd

Kako skinuti?

Poruka od fordoni » utorak, 17. mar. 2009. u 17:56h

Ovo je vise pitanje za vlasnike Focusa ali i ostali mogu da mi pomognu ako znaju.Stvar je sledeca:Hteo bih da skinem i ofarbam plasticni deo od instrument table.Izgrebana mi je pa mi to uzasno vizuelno smeta.To je centralni deo table, oblika obrnutog trougla(barem podseca) gde se nalaze poluge za ventilaciju,dugme sva cetri migavca i radio.Ko ima Fokusa znace o cemu pricam.E sad kako mogu taj plasticni deo da skinem?Jel bi trebalo cela instrument tabla da se vadi ili ne???Ako treba onda odustajem od svega :)
Hvala!!!

Avatar korisnika
Dragomir
Oficijalni serviser
Oficijalni serviser
Poruka: 5503
Član foruma od: ponedeljak, 2. mar. 2009. u 23:21h
Lokacija: Avala-BG

Re: Kako skinutu?

Poruka od Dragomir » utorak, 17. mar. 2009. u 22:38h

Prvo moras da izvadis radio pa onda imas cetri srafa krstasta bocno iz rupe gde je radio>Kada ih izvadis onda izvadis pepeljaru.Ostale su samo zabice koje je dovoljno da povuces i one ce iskociti.Ostalo ti je da samo otkopcas dzekove sa prekidaca i sata.Nije tesko
Ako si zavrsio fakultet ne znaci da si covek

fordoni
Poruka: 200
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 21:24h
Lokacija: Beograd

Re: Kako skinuti?

Poruka od fordoni » utorak, 17. mar. 2009. u 22:53h

E pa super nije problem,hvala na pomoci.Ali sad imam drugi problem!Kako da izvadim radio kada nemam taj specijalni kljuc.Mozda bi mi izvadio neki majstor sto ugradjuje muziku u kola.

Avatar korisnika
Dragomir
Oficijalni serviser
Oficijalni serviser
Poruka: 5503
Član foruma od: ponedeljak, 2. mar. 2009. u 23:21h
Lokacija: Avala-BG

Re: Kako skinuti?

Poruka od Dragomir » utorak, 17. mar. 2009. u 23:01h

pa i to nije neki bas specijalni alat.To bi trebalo da ima svaki FORD-ov servis a i majstori koji ugradjuju muziku,a u krajnjoj meri uzmi cetri komada neke celicne zice pa ih gurnes u rupe i onda povuces ih levo i desno i izvadis radio
Ako si zavrsio fakultet ne znaci da si covek

fordoni
Poruka: 200
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 21:24h
Lokacija: Beograd

Re: Kako skinuti?

Poruka od fordoni » utorak, 17. mar. 2009. u 23:05h

Pa otici cu kad svog majstora pa ce mi on izvaditi radio.Hvala i javljam sta sam uradio!!!

Avatar korisnika
Mickey038
VIP
Poruka: 1133
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 16:33h
Lokacija: Italy

Re: Kako skinuti?

Poruka od Mickey038 » utorak, 17. mar. 2009. u 23:25h

Onda otidi kod majstora da ti uradi sve :)

Bez uvrede, ali stvarno mislim da vadjenje radia nije neki tezak posao (pogotovo za one koji to rade "profesionalno") :)
Oni koji mnogo znaju - malo govore. I obrnuto - najviše govore oni koji ništa ne znaju.

Odgovori

Povratak na „Kvarovi i popravke“