Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Ford Focus Mk1 (2003 zetec-s)

Ostalo što se tiče struje, prekidači, releji, instalacije...

Moderator: Dragomir

Odgovori
Nikola69
Poruka: 6
Član foruma od: nedelja, 9. okt. 2022. u 16:20h

Ford Focus Mk1 (2003 zetec-s)

Poruka od Nikola69 » subota, 22. okt. 2022. u 20:15h

Dobar dan, naišao sam na problem. Pokušavam da skinem sedišta u autu, i imam problem sa kablovima ispod koji ne znam čemu služe. Gledajući klipove na YouTube u pokušaju da kopiram šta drugi rade, primetio sam da nemam iste "Džekove" kao na drugim automobilima. Kod njih, Džek se rastavlja u 2 dela, jedan koji ostaje na sedištu dok se drugi, manji džek skida putem žabice i otpada kako bi sedište moglo da se izvuče napolje. E, tu dolazimo do problema. Kod mene džek može samo da sidje ceo sa sedišta, sa sve kablovima i da tako visi, tako da jedan kraj kablova ide kroz pod u auto, a drugi u sedište, i razdvaja sa nekom metalnom šipkom kablove od džeka, tako da ne može da se skine, kako bih sedište uklonio. Može li mi iko pomoci kako da to pravilno skinem? :ozid: cekicko

Hvala.
Slika

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7491
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Ford Focus Mk1 (2003 zetec-s)

Poruka od dax92 » subota, 22. okt. 2022. u 20:39h

Imas verovatno i dalje crnu traku preko srafa. Tu je bese sraf za kljuc 7, odsrafi ga i onda mozes razdvojiti podnu od instalacije sa sedista na tom konektoru.
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Nikola69
Poruka: 6
Član foruma od: nedelja, 9. okt. 2022. u 16:20h

Re: Ford Focus Mk1 (2003 zetec-s)

Poruka od Nikola69 » subota, 22. okt. 2022. u 21:39h

Ta "traka" nije bila izolirka?? Hvala na odgovoru, moracu da vidim sutra, skinuo sam traku misleci da bih video bolje ali eto.. da bio je jedan sraf ali mislim da je bio na samom kablu, tako da nemam pojma.

Odgovori

Povratak na „Instalacije“