Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Polovna klima za Focusa

Sve što ima veze sa Fordom a nije našlo mesto u drugim temama.

Moderator: ace1

Odgovori
JovanelliBG
Poruka: 24
Član foruma od: utorak, 17. jul 2012. u 22:47h
Lokacija: Beograd, Srbija

Polovna klima za Focusa

Poruka od JovanelliBG » utorak, 16. okt. 2012. u 01:55h

da vas podsetim Focus Mk1 2002god. 1.8 TDCi
Pre nekoliko meseci sam se predstavio i naveo moj "problem" sto nemam fabricki ugradjenu klimu, ako se to moze nazvati problemom(niko do sada nije izvrsio samoubistvo zbog toga). danas sam pozvao jednog coveka iz beograda koji ima ceo komplet klimu a sutra-prekosutra bi trebao da odem da pogledam isto i da se na kraju ako sve odgovara dogovorim za cenu.
Da li neko od forumasha zna koliko bi to prosecno trebalo da kosta da me ne zavrne za cenu?? tj. da ne platim za dve klime :)

oko ugradnje nije problem iako je to problem ugraditi imam drugara koji je to pre radio i koji je voljan da mi to uradi za kilo cevapa i neko pivce(naravno posle ugradnje).

od prodaje auta i zamene za drugi sa klimom sam odustao iz nekoliko razloga.
prvi je sto sam kupio taj auto kad je bio star 4god. i motor mu je u perfektnom stanju(npr. nema da curka ulje, papucica do daske bez tracka dima, ulje posle 9hiljada km izgleda "zdravo") kad sam ga uzeo presao je 83k sada pise 127k :) slozicete se malo km za jednog dizelasa....
drugi je sto ga ovih dana celog farbam sa detaljnom pripremom i u komori u srebrnu boju extra kvaliteta. tako da ce biti osvezen za jos 10ak godina.
treci i ne tako bitan je sto je enterijer ocuvan uz to da cu menjati plasticne stubove iza oba vrata (auto je cupe 3v.) raskantali su se, i kupicu fabricki CD player jer sam od JVC izgubio plocicu(genije)...

naravno planirao sam da ga sad uslikam dok je "usvinjen" jer mi se ne gubi vreme da ga perem, lickam kad cu ga uskor smirglati i farbati i iz koraka u korak ce ici slike da predstavim moj "projekat" i vizuelno.

opis ispod pitanja je da mi neko ne kaze "prodaj to i kupi bolji"

'fala

Odgovori

Povratak na „Svaštara“