Grand Motors banner Euro Auto banner Auto otpad Sole banner Led Shop banner Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Zamena osvetljenja komandi klime

Uradili ste nešto sami?
Podelite sa nama ili pogledajte kako su drugi.

Re: Zamena osvetljenja komandi klime

Porukaod Dekishaaaa » ponedeljak, 5. dec. 2016. u 15:56h

Sijalica od piksle da se izvadi mora sve ovo da se skida ili ne sale?
Dekishaaaa

Poruka: 329
Član foruma od:
subota, 6. jun 2015. u 16:43h

Porukaod sasa_f1 » ponedeljak, 5. dec. 2016. u 16:36h

Izvuci plejer, odvrni 4 srafa i razvoji masku od table. Tako ces imati prilaz sijalici. Ali pazi ovo, verovatnoca da slomis njeno leziste ti je 99,999% lol A kad slomis ne mozes vise da je vratis nazad, tako da dobro pazi i budi nezan.
Nabavka i prodaja auto delova
065/8-917-917

Ford Focus Mk1 2.0 16v
sasa_f1

Poruka: 5407
Član foruma od:
sreda, 4. maj 2011. u 22:32h

Porukaod Dekishaaaa » ponedeljak, 5. dec. 2016. u 19:31h

hahahha hocu ako ne budem slomio morace da se popije nesto u tu cast :) Uspeo sam rukom da je napipam kad izvadim pepeljaru sutra cu se majati sa tim. Probacu polako nju da skinem,na koju foru se skida sijalicica jel to ubodna ili kao one na komande grejanje okrenes pa izvadis?
Dekishaaaa

Član foruma od:

Porukaod Dekishaaaa » utorak, 6. dec. 2016. u 13:53h

sasa_f1 piše:Izvuci plejer, odvrni 4 srafa i razvoji masku od table. Tako ces imati prilaz sijalici. Ali pazi ovo, verovatnoca da slomis njeno leziste ti je 99,999% lol A kad slomis ne mozes vise da je vratis nazad, tako da dobro pazi i budi nezan.

Slika

Sijalice uzete za pepeljaru i komadne grejanja samo mi reci sale mozda nisi video moju zadnju poruku,kako vadim ovu malu za pepeljaru jel u stranu kao ove sto su na komande za grejanje ili kako? Da ne slomim leziste :D
Dekishaaaa

Član foruma od:

Porukaod sasa_f1 » utorak, 6. dec. 2016. u 14:06h

AKO se dobro secam, samo se izvuce. Videces i sam kad skijes masku oko plejera. Samo budi nezan.
Nabavka i prodaja auto delova
065/8-917-917

Ford Focus Mk1 2.0 16v
sasa_f1

Poruka: 5407
Član foruma od:
sreda, 4. maj 2011. u 22:32h

Porukaod Dekishaaaa » utorak, 6. dec. 2016. u 16:56h

sasa_f1 piše:AKO se dobro secam, samo se izvuce. Videces i sam kad skijes masku oko plejera. Samo budi nezan.

Moze nesto ovako :D Slika

Preso sam level? do duse kao sam skidao nevinost al oke proslo sad je super zamenih i onu za upaljac,sad mi mng odudaraju prekidaci za svetla mng slabo svetle u odnosu na ovo sada. To cu ovih dana,inace ovu za pikslu samo sam izvukao tankim duguljastim klestima i stavio novu ne kapiram zasto narod lomi ono stvarno. Pronadjoh se u onih 0.1% :D

Hvala na savetima sale p.s slikano blicom pa se ne vidi da svetli krug od upaljaca i radio se ne vidi lepo takodje.
Dekishaaaa

Član foruma od:

Prethodna

Povratak u Uradi sam

Ko je prisutan

Korisnici koji trenutno razgledaju ovu kategoriju: Google [Bot] i 1 gost