Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Nakon što predstavite sebe, predstavite naravno i vašeg ljubimca.
Odgovori
Dekishaaaa
Poruka: 852
Član foruma od: subota, 6. jun 2015. u 17:43h
Lokacija: Jagodina

Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od Dekishaaaa » petak, 20. maj 2016. u 17:13h

Evo da konacno predstavim i ja svog ovog ljubimca,skoro se ozenih pa mi pade na pamet ispred opstine da lupi fotograf jednu sliku sa onaj njen od 1500e aparat :) ima ogrebotine male od parkinga nista strasno,samo bih ovaj crni deo ispod branika da mu stavim nov ovaj je iskrivljen burazer ga negde cacnuo,sad je moj preveden na mene i menjati ga necu nikada,moze samo da ostane kao drugi auto.Prvu cu ga mehanicki utegnuti pa onda estetika.

Uvezen iz italije(klasika) sat mu cenim da nije tacan ali okej mng polemike oko toga preskocicemo to,2002 godiste 115 konja ne dimi nista posebno cak sta vise samo ponekad,egr nije gasen niti ciscen ko zna sta ceka kad se skine.Ima nestalozen rad kad se upali ujutru,pred velikim servisom je pa cemo videti sta se posle dogadja,pisacu o tome jos. BR sasije je WF0NXXGCDN2U10498 ako neko hoce da mi proveri opremu ja ne znam gde na kom sajtu tacnije. Uglavnom vidi se na slici da je zetec oprema,kako sam citao o tome ta oprema ima tvrdje oslanjanje sto mi ne odgovara msm retko se vozim pozadi ali ispadaju bubrezi a karavan je mozda je nesto do amortizera ili sta ti ja znam vec. O tome cemo kad se radi veliki servis,stabilizatori prednji stigli ulje naruceno http://lavauto.rs/elektronski-katalog/g ... gory_id=95 ovo sa linka 5 L
Kais cu kod dragomira ostalo u jagodini po radnjama zupcasti ce biti dayco ili oridjidji ne znam koja je razlika u ceni.
Oprema 4x podizaci Manuelna klima radio sa komandama pored volana air bag nznm koliko ima,sediste vozacevo ima podesavanje dubine manuelno,sitnice mu sve rade svi motorcici itd.. vrv ima oprema koju nisam naveo,ali planiram. Sve sto me int u vezi mog auta cu pisati ovde,volim sve da znam pa vi kako mozete sa vremenom odgovarajte.. Imam velike planove za ovog karavana iskren da budem. Vidi se na slikama sitnice na primer ovo oko podizaca glavnih kod vozaca vidi se da je korisceno dosta. Samim tim i sumnjam u njegovu kilometrazu,ovo na felne skinula deca vidite da i retrovizor preklapam da ga pijani klinci ne slome da moram da tucem nekog ne daj boze. Misljenja i predloze mi znace mng,ako sam nesto izostavio recite :jeeej:

Slike:Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Avatar korisnika
polaris
Poruka: 1088
Član foruma od: ponedeljak, 9. feb. 2015. u 20:06h
Lokacija: Beograd-Lekino brdo Voždovac

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od polaris » petak, 20. maj 2016. u 17:36h

Nek je sa srecom i zenidba i Fokus.Kakva mu je ono crna fleka na vratima?Lip je naziv tog crnog ispod branika sto hoces da menjas i koliko sam ja citao ovde,mislim da mu je cena oko 50 evra.Set za veliki servis samo original ni ne razmisljaj o drugom,to je preporuka i Dragomira i svih kolega u klubu.
Focus Mk3 karavan 2.0 TDCI

Dekishaaaa
Poruka: 852
Član foruma od: subota, 6. jun 2015. u 17:43h
Lokacija: Jagodina

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od Dekishaaaa » petak, 20. maj 2016. u 17:51h

Hvala ti puno stv mislim to,pa nije fleka nego od zida ima ispisano sprejom i onda kamera prenela jer se odsijava na vratima opet greska fotografa mrgreen sry za to. Uh bas je skup taj lip videcu da nadjem polovan negde samo da nije iskrivljen,od ispravljanja ovog mog verovatno nema nista. Posle servisa krecemo sa estetikom,planiram maglencice kao tvoje da mu stavim i felnice neke lepe,ali one ce sacekati svoje vreme mehanika je na 1 mestu. Takodje gledam ovo oko podizaca kod vozaca na vratima kako da sredim mozda da zamenim ili sta znam,ne volim kad vidim ovako izguljeno. Deluje ruzno,i ovo glupo u gepeku sto se odlepilo moram da zalepim ali to posle pranja tepiha iz gepeka nosicu u perionicu sutra.
Poslednja izmena: FM III, na dan petak, 20. maj 2016. u 18:16h. Ukupno izmenjeno 1 put.
Razlog: Nema potrebe da citiraš poruku pre tvoje jer se smatra da odgovaraš na nju, koristi opciju Brzi odgovor ili Odgovori a ne Citiraj

Avatar korisnika
fordicmk3
Poruka: 1443
Član foruma od: petak, 17. jan. 2014. u 17:02h
Lokacija: Bečmen

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od fordicmk3 » petak, 20. maj 2016. u 18:12h

Lep fokus thumbsuph , nek je sa srecom i nek te dugo sluzi :)
[20180419_150601257_i_OS.jpg](https://postimg.cc/image/j7941e0y3/)
FM III piše:Vidim ja koliko ste obojca zainteresovani za školu kada visite ovde na forumu hahahaha

Dekishaaaa
Poruka: 852
Član foruma od: subota, 6. jun 2015. u 17:43h
Lokacija: Jagodina

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od Dekishaaaa » petak, 20. maj 2016. u 18:43h

Hvala druze

Avatar korisnika
Daniel
Poruka: 6046
Član foruma od: ponedeljak, 18. okt. 2010. u 10:27h
Lokacija: Ljubljana/Novi Sad/Mokrin
Kontakt:

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od Daniel » petak, 20. maj 2016. u 19:15h

Odlican foxy, nego ne moras kupovati lip samo cekic i ispravis ;)
Focus mk1 1.8 TDCi ~ 150ks Zetec 2002
Mondeo mk3 2.2 ST TDCi ~ 200ks Titanium 2004
Mondeo mk4 2.5T LPG ~ 260ks Titanium 2008
Mondeo mk4 2.0TDCi ~200ks, Titanium S 2011

Dekishaaaa
Poruka: 852
Član foruma od: subota, 6. jun 2015. u 17:43h
Lokacija: Jagodina

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od Dekishaaaa » petak, 20. maj 2016. u 19:20h

Hvala za ideju probacu cim krene lepo vreme,kad prodje ovo sivilo..

Avatar korisnika
polaris
Poruka: 1088
Član foruma od: ponedeljak, 9. feb. 2015. u 20:06h
Lokacija: Beograd-Lekino brdo Voždovac

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od polaris » petak, 20. maj 2016. u 19:50h

Lip se moze ispravljati,ali je do muka,ako se i moze ispraviti.To sam citao ovde,a i u produzetku moje ulice poznanik iz detinjstva radi branike vec min 20 godina i kaze da ne moze.Ta guma-plastika ili sta vec je mnogo ljigava i sta god da joj radis migolji se,a i ta lajsna sto joj daje oblik je mekana.Cenu za lip sam naveo za polovan,jbg.Mehanika treba uvek da bude na prvom mestu,tek onda estetika.Ako su ti se dugmici od podizaca izlizali menjaj,nije to nesto skupo.Imas ovde kolege magnat i Reppa koji rade sa delovima,pozovi njih,pa pitaj.
Focus Mk3 karavan 2.0 TDCI

Avatar korisnika
Daniel
Poruka: 6046
Član foruma od: ponedeljak, 18. okt. 2010. u 10:27h
Lokacija: Ljubljana/Novi Sad/Mokrin
Kontakt:

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od Daniel » petak, 20. maj 2016. u 20:54h

Meni su u rsd fordu ispravili :)
Focus mk1 1.8 TDCi ~ 150ks Zetec 2002
Mondeo mk3 2.2 ST TDCi ~ 200ks Titanium 2004
Mondeo mk4 2.5T LPG ~ 260ks Titanium 2008
Mondeo mk4 2.0TDCi ~200ks, Titanium S 2011

Dekishaaaa
Poruka: 852
Član foruma od: subota, 6. jun 2015. u 17:43h
Lokacija: Jagodina

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od Dekishaaaa » petak, 20. maj 2016. u 21:05h

Polaris nisu dugmici nego ovo pored njih,nisam ubacio pravu sliku gore,sta znam za ovaj lip videh par u oglasima videcemo.nije to prioritet
Slika

Slika

Dekishaaaa
Poruka: 852
Član foruma od: subota, 6. jun 2015. u 17:43h
Lokacija: Jagodina

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od Dekishaaaa » subota, 21. maj 2016. u 15:27h

Upoznao sam se sa vidovcem danas,decko je probao auto i primetio ono sto ja nisam da vuce tek preko 2000 obrtaja,sta mi je raditi ventili geometrija ili da nosim turbo u servis na ciscenje??? Mozda je nesto do egr-a?

Citah neke sasine postove da moze biti mng toga "EGR, geometrija turbine, elektro ventil za vakuum, ventil na turbu, creva interkulera itd itd..."

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21090
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od Markedjani » subota, 21. maj 2016. u 17:55h

Imaš li katalizator i dalje?

Sent from my Mi 4i using Tapatalk
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Avatar korisnika
acadimke
Poruka: 1634
Član foruma od: utorak, 17. apr. 2012. u 16:55h
Lokacija: Novi Sad - Futog
Kontakt:

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od acadimke » subota, 21. maj 2016. u 17:55h

Vidim na slici da navuce skoro 200?
Fokus mk1 tddi 90 ks 2001

Avatar korisnika
Djole
Master of Tanjirača
Master of Tanjirača
Poruka: 4875
Član foruma od: nedelja, 6. dec. 2009. u 21:39h
Lokacija: Valjevo

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od Djole » subota, 21. maj 2016. u 18:15h

cestitke i za kupovinu i zenidbu ;)
:ford2: Mondeo MK3, Ghia X - TDCi - 96KW viewtopic.php?f=6&t=19766&start=125

Avatar korisnika
Vlada pop
Poruka: 900
Član foruma od: subota, 30. apr. 2016. u 00:26h

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od Vlada pop » subota, 21. maj 2016. u 18:20h

Za to sto vuce tek posle 2000 je meni bilo problem neka lulica na nekom tankom crevu od nekom valjda vakuma. Ako je isto kao na motorima od 74kW trebalo bi da je negde sa desne strane motora kad otvoris haubu,trebalo bi da ga vidis bez da ceprkas. Ja sam ga samo lepo stavio i ucvrstio plasticnom vezicom,ne setim se nikako da potrazim dal ima da se kupi drugo. Inace,lepo ti izgleda Focus...
Focus 1.8 TDCi 74 kW 2004 karavan

Dekishaaaa
Poruka: 852
Član foruma od: subota, 6. jun 2015. u 17:43h
Lokacija: Jagodina

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od Dekishaaaa » subota, 21. maj 2016. u 18:54h

Markedjani piše:Imaš li katalizator i dalje?

Sent from my Mi 4i using Tapatalk
Imam i dalje katalizator kao i egr nista nije vadjeno cisceno ni dirano,cekam da odradim veliki pa cu posle toga da se pozabavaim time. Sad me ovo muci sto primetio ovaj decko danas,sto nece da pali turbinu pre 2200-2300 mozda i 2000 obrtaja mada msm da je malo vise od 2 inace leti auto kao i svaki od 85 kw. Predlog?

Dekishaaaa
Poruka: 852
Član foruma od: subota, 6. jun 2015. u 17:43h
Lokacija: Jagodina

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od Dekishaaaa » subota, 21. maj 2016. u 18:59h

acadimke piše:Vidim na slici da navuce skoro 200?
Da budem iskren bilo je negde po mojoj proceni 216-217 videh neki kamion nije hteo da se pomeri,pa sam pustio gas i tad burazer skljocnuo. Malo je falilo da poklopi 220 i u tom trenutku nikako mng dimnjenja nisam video iz sebe sto cenim da je zdrav motor,valjda bi tako trebalo..

Hvala svima na cestitkama,ovih dana cu se uclaniti u club pa se vidimo na nekom sledecem skupu,imam posla dosta sada oko prinove koja dolazi,tako da nmg bas puno da se trosim oko njega,ali posle velikog videcemo jedno po jedno samo da ga prvo utegnem mehanicki,da ne razmisljam kad krenem negde.

Msm da je isto kao i taj slabiji ipak su oba tdci motori,videcu ovih dana mozda je neka od tih sitnica,inace kad sam ga uzeo nesto oko intercoolera nije bilo zakaceno lepo i posle toga,je isao kao zmaj,do duse nisam primetio ovaj nedostatak da kasnije povlaci,tako da je nesto drugo mozda vezano za taj vakum. Ja sve sto sam ovde procitao da je moguce cu reci mehanicaru u MG servis tamo odrzavam sva kola bas dugo,pa neka on pogleda sta moze da bude od toga,inace svako ko misli da zna sta je neka pise slobodno i da se upoznamo da proba auto kao danas ovaj decko i paracina,do duse on radi ovde pa mu je usput.pozdrav svima

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14428
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od mbole » subota, 21. maj 2016. u 20:04h

Dekishaaaa piše:... BR sasije je WF0NXXGCDN2U10498 ako neko hoce da mi proveri opremu ja ne znam gde na kom sajtu tacnije....
Focus, (+)"I",
1.8L Lynx Diesel TC(115PS),
5-Speed Manual Trans - MTX75,
2000 EEC (EEC 7),
Manual Air Conditioning,
4 Door Estate, LHD FWD,
3.41,
Series 15,
Midnight Black Interior,
Machine Silver (Metallic),
Harlequin II

Less Rear Mudflaps
Less Front Mudflaps
Saarlouis Plant Built
Security Lock Group #7
Less Police Equip Pack
Less Police Car (GB) - Pack A
Less Driving School Comfort Pack
Less Taxi Pack 1
Less Taxi Pack 2
Less Convenience Group
Less Special Order Paint
Less Functional Upgrade Pack
Marketing Level 1
Less Dress Up RSO
(-) C170 FOB CLX SVP
(-) C170 FOB SI SVP
(-) C170 FOB Ghia X SVP
(-)'Car Of The Year'Special Edition
Less Electronic Stability Control
With Auto Closing Windows
Power Front Windows One Touch Up/Do
Power Rear Window One Shot Up/Down
Less Front Floor Mats
Less Rear Floor Mats
With Load Area Cover
Roof Rack Without Crossbars
Less Spoiler
Drivers Power Heated Convex Mirror
With Pass Convex Elec/Heated Mirror
With Body Coloured Exterior Mirror
Less LH Lumbar Support
Less RH Lumbar Support
Less Special Front Seat Covers
Less Special Rear Seat Covers
Less Rear Centre Headrest
Less Temp Control Driver Seat
Less Temp Control Passengers Seat
With Driver 4 Way Mnl.Seat Adjuster
Less Trailer Coupling
Remote Deck/Tailgate Release
With Door Dead Locks
With Door Entry Remote Control Unit
Fixed Intermittent Windscreen Wiper
Less Front Bumper Impact Pads
Less Rear Bumper Impact Pads
With Driver Air Bag
With Passenger Air Bag
With Side Air Bag - Drivers Side
With Side Air Bag - Passenger Side
With Mini Steel Spare Wheel
6J x 15 Steel Wheel
195/60R15-V BSW Tyre
With Flush Wheel Cover
With Performance Suspension
With Rear Disc Brakes
4 Wheel Anti-Lock Braking System
Less Skid Plates
Sports Front Seat
Less Speed Control
With Suppl. Elec Coolant Aux Heater
Less Navigation System
Less Reverse Proximity Sensor
Less Auxiliary Warning Display
With Perimeter Anti-Theft
With Interior Scanning Alarm
Standard Duty Battery
Less ICE Pack
Less Speaker
Less Telephone
Less Telephone Preparation Pack
With Smokers Package
With Halogen Headlamp
Less Front Fog Lamps
With Manual Headlamp Levelling
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Dekishaaaa
Poruka: 852
Član foruma od: subota, 6. jun 2015. u 17:43h
Lokacija: Jagodina

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od Dekishaaaa » subota, 21. maj 2016. u 20:16h

Hvala bole nisam ni znao da imam 4 airbaga i jos neke stvarcice,inace otkljucam ga i otvorim haubu i cujem zakljuca se sam,jel i to nesto od opreme?? Prozore zatvara daljincem to sam primetio,i neki put ostavim ga otvorenog vratim se on se zakljucao sam,ni to nisam znao do skora :) With Performance Suspension ?? to je sta tvrdje oslanjanje? pozadi je dosta neudoban msm da je to do neceg drugog. Vise bih voleo da je udobniji nego sa tim sportskim oslanjanjem,sta znam..

Avatar korisnika
FM III
Vremenski policajac
Poruka: 8135
Član foruma od: četvrtak, 9. dec. 2010. u 01:19h
Lokacija: Beograd-Skojevsko Naselje-Okolina Prokuplja

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od FM III » subota, 21. maj 2016. u 21:28h

Normalno je da ako otključaš daljincem kabinu a ne otvoriš neka vrata, da on sam posle izvesnog vremena zaključa.
Ovo drugo te nisam baš razumeo da li otvoriš neka vrata i ostaviš otključan, pa se on sam zaključa posle izvesnog vremena?
Ako zatvara prozore trebalo bi i da ih otvara preko daljinca.
Focus mk 3.5 1.5 TDCI 88 kW (120 ks) 2016. god. 2021-
Panter black Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KS 2002. 2010-2021
NE BRŽE OD ŽIVOTA!
(23:48:25) Iosis: njeeeh saću ja van iz ćenife pa za komp

Dekishaaaa
Poruka: 852
Član foruma od: subota, 6. jun 2015. u 17:43h
Lokacija: Jagodina

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od Dekishaaaa » subota, 21. maj 2016. u 21:36h

Lol upravo sam probao otvara prozore sa daljincem.Nista bas ne diram samo ugasim izadjem normalno,posle 10-15 min da se vratimo videces da je zakljucan pojma kako al mi se svidja bas. Mozda ima negde gore u opremi ja slabo panjimajem jezike,znaci bukvalno izadjem i odem vratim se on zakljucan. A zasto mi blicne zmigavcima kad ga zakljucam 2 put,prvi put cujem da se zakljuca posle toga jos jednom lock i on blicne i ostane zakljucan,sta se desava posle tog drugog puta sto to ne uradi prvi put kad ga lock..?

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14428
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od mbole » subota, 21. maj 2016. u 22:18h

Na drugi put, imas takozvani double-lock odnosno With Door Dead Locks
Vise vrata ne mogu da se otvore ni iznutra.
Isto mozes da postignes i kljucem, tako sto prvo okrenes kljuc kao da ces da otkljucas, pa tek onda zakljucas.

Pored toga, imas ugradjen i fabricki alarm:
With Perimeter Anti-Theft
With Interior Scanning Alarm

A on se aktivira u dve faze.
Prva je kad zakljucas jednom, tada se aktivira samo nadgledanje da li su neka vrata ili hauba otvoreni.
Kad zakljucas drugi put, ukljucuju se ultrazvucni senzori unutar kabine, koji reaguju na pokret.

To samozakljucavanje, mi se cini da moze negde da se isprogramira.
Mene inace uzasno nervira. A i tebe ce, prvi put kad ti kljuc ostane unutra, a on se zakljuca :)
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Dekishaaaa
Poruka: 852
Član foruma od: subota, 6. jun 2015. u 17:43h
Lokacija: Jagodina

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od Dekishaaaa » subota, 21. maj 2016. u 22:41h

Jao cuti nece valjda brate imam u kuci rezervni koji nije daljinac,da li bi prihvatio da mi otkljuca sa njim ako se popale svi ti senzori?

Meni individualno se svidja,kad smo kod tog programiranja da kad ga zakljucam,ako znate kako je na novijim audijima jos neko vreme mu gore cini mi se samo maglenke,koje cu da ubacim u skorije pa to kad bi isprogramirao bruka e! :) lepa zamisao a nznm da li je ostvariva.

I jos jedno pitanjce,da li mogu da namestim da se zadnja otvaraju samo spolja,trebace kad dodje klinac.

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14428
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od mbole » subota, 21. maj 2016. u 23:10h

Nevolja je sto ti se to obicno desi kad nisi u blizini kuce (pogodi kako znam :))

Naravno da kljucem uvek mozes da ga otkljucas, nebitno dal imas daljinac ili ne.
Sad ne secam se dal se alarm deaktivira prilikom otkljucavanja kljucem, al to vise nije problem, posto si dobacio do kljuca koji ima daljinac.

Kad otvoris zadnja vrata, na njihovom boku, to jest na mestu gde je sama brava, imas ili malu polugicu, ili plastiku sa rupom u koju moze da se gurne vrh kljuca. Obicno ima i nacrtano pored zakljucan i otkljucan katanac ili tako nesto. Kad to okrenes, zadnja rata mogu da se otvore samo spolja.

Jedino sto ja bas ne kapiram cemu sve to sluzi. Tristaci, kecevi, fiati, fordovi... iz 60-tih, 70-tih godina to nisu imal, pa se ne secam da je neki klipeta ispao iz kola.

Ne ostaju upaljene maglenke vec obicno pozicije. Mislim da na tvom godistu ne postoji ta mogucnost.
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
FM III
Vremenski policajac
Poruka: 8135
Član foruma od: četvrtak, 9. dec. 2010. u 01:19h
Lokacija: Beograd-Skojevsko Naselje-Okolina Prokuplja

Re: Mk1 2002 TDCI Estate 85kw

Poruka od FM III » subota, 21. maj 2016. u 23:27h

Već si dobio odgovore od mboleta, a ja dodam da to samozaključavanje zna da bude veomaaaa zajebana (pogodi kako znam i ja).
Focus mk 3.5 1.5 TDCI 88 kW (120 ks) 2016. god. 2021-
Panter black Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KS 2002. 2010-2021
NE BRŽE OD ŽIVOTA!
(23:48:25) Iosis: njeeeh saću ja van iz ćenife pa za komp

Odgovori

Povratak na „Automobili članova“