Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

POZDRAV OD GORANA

Preporučite ili iskritikujte prodavnicu.
Zaključana
Avatar korisnika
Goran Mond
Poruka: 287
Član foruma od: nedelja, 21. dec. 2008. u 13:30h
Lokacija: Beograd
Kontakt:

POZDRAV OD GORANA

Poruka od Goran Mond » subota, 10. nov. 2012. u 13:20h

Postovani FCS clanovi i administratori
Zelim ovim putem da se zahvalim na dosadasnjoj saradnji i da izrazim zaljenje sto nismo nastavili da se druzimo i dalje .
Ali posle letosnje zabrane moje teme i vase ponude da za temu Ford delovi pitajte odgovaram,placam 50 eu mesecno ili preracunato
na 10 godisnji period 6000 eu sto je meni stvarno prevelika cifra tema je ugasena a ja sam nasao alternativni nacin da nastavim na
drugom sajtu moju temu potpuno besplatno.Dosadasnja saradnja je bila korektna i na visokom nivou,Na forum sam slao moje dugogodisnje kupce i
posetioce mog sajta a paralelno su dolazili i na nas sajt posetioci FCS.
Obracam vam se ovako javno pa da znaju svi o cemu se radi.Ja sam rekao da bi mi odgovarala manja suma ali ocigledno nekom drugom kome ne
odgovara moja tema na FCS je urgirao da se ja udaljim sa sajta prevelikom cenom.
Hvala jos jednom na dosadasnjem druzenju.Bili ste mi svi bas dragi(i dalje ste) Ako nekom bilo sta treba i dalje sam vam na raspolaganju,telefon i
mail znate,rado cu pomoci savetom,naruciti deo iz Nemacke ili sta vec treba.
Ko je zaduzen za to nek me obrise kao korisnika a i ovu temu ako smeta.

Avatar korisnika
brabas
Poruka: 486
Član foruma od: četvrtak, 20. avg. 2009. u 00:35h

Re: POZDRAV OD GORANA

Poruka od brabas » subota, 10. nov. 2012. u 13:28h

Korektno, da čujemo i drugu stranu priče.

Avatar korisnika
ace1
Avenger from the past
Poruka: 1983
Član foruma od: petak, 14. nov. 2008. u 19:47h
Lokacija: izmedju (ne smem da kazem)
Kontakt:

Re: POZDRAV OD GORANA

Poruka od ace1 » subota, 10. nov. 2012. u 14:52h

Gorane nema potrebe da se brises sa naseg foruma,licne razmirice ne treba mesati sa klubom,posto ocigledno imas pogresnu sliku naseg kluba.Temu zakljucavam,a diskusiju nastavlamo u temi Novi Ford Klub
Opel killer , in progress autolite evolution ,then bekame restomod and eventually all supercars killer (Ferrari too)
It is 1971
Slika

Zaključana

Povratak na „Prodavnice, servisi i otpadi“