Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Popesku - pumpe visokog pritiska

Preporučite ili iskritikujte prodavnicu.
Odgovori
dmauka
Poruka: 64
Član foruma od: sreda, 31. dec. 2008. u 12:20h

Popesku - pumpe visokog pritiska

Poruka od dmauka » četvrtak, 24. apr. 2014. u 08:11h

Moram da podelim sa vama iskustva iz ovog servisa.
Eto, moram. :D

Znao sam od početka da imam problem sa komandom za turbinu na Eskortu 1,8TD i da "ne uključuje". Posle obilaska nekoliko majstora koji su uglavnom svi tražili da im donesem skinutu pumpu da odrade kompletan servis (jeste, bolje, ali moja pumpa nigde ne pušta gorivo i hteo sam samo da se zameni membrana na ulazu za turbinu), ovde negde sam video adresu i preporuku za servis iz naslova.

Jedini problem je kako stići na red jer su stvarno prezauzeti.
Inače, prvo bih naglasio da momci, Dejan i njegov kolega (mislim da je sin vlasnika) vole to što rade. Iz toga proizilazi i da znaju o tome što rade jer mi se čini da im je svaki slučaj izazov a ne smaranje da odrade. U mom slučaju, a da bi meni uštedeli neki dinar, rešili su da zamene tu membranu bez skidanja pumpe, što je kod ovog Eskorta jedna interesantna akrobatika. Cela operacija je trajala oko dva sata, s tim da su primetili i da je na aktuatoru propustio gorivo pa su i to zamenili.
Osim svega toga, majstori nisu namćori koji te pošalju u ćošak da čekaš već ti objasne na licu mesta i šta rade, i zašto to rade, i šta će biti rezultat a odgovore i na glupa pitanja bez nervoze.
Iskreno, i da nisam morao zbog kola da odem u ovaj servis, upoznati ovakve majstore je zadovoljstvo.
Dakle, još jednom, kome zatreba:
011/ 2431-731
Južni bulevar 11
1000 Beograd, Srbija :)
A, da, kola ne mogu da prepoznam kako idu. :jeeej:

Odgovori

Povratak na „Prodavnice, servisi i otpadi“