Grand Motors banner Euro Auto banner Auto otpad Sole banner Led Shop banner Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Off iz: Ford Mondeo Mk4 Titanium X

Viškovi, duplirane teme, off topic i spam iz foruma i tema vezanih za Forda

Off iz: Ford Mondeo Mk4 Titanium X

Porukaod MK4NBG » ponedeljak, 2. jan. 2017. u 18:28h

Veliki pozdrav svima. Vidim da je ovde otvorena tema oko svega sto se tice MK4.
Mene licno zanima ako je neko imao priliku ko ima convers+ u kolima da pogleda ovaj update ?
Ovaj Rus je napravio odlican update, sve sto sam mislio da ce moj convers da ima. Danas sam ga kontaktirao pa cekam odgovor od koliko sta kosta.
Samo moram da nadjem nekoga da se prikaci na moj ECU i da ga instalira.

http://www.talkford.com/community/topic/226452-convers-firmware-modifications-new-functions/page-1

Mislim da je ubacio lampicu da pokaze kada se upali regeneracija , koliko bat ima V.

MK4NBG

Poruka: 16
Član foruma od:
ponedeljak, 2. jan. 2017. u 11:20h

Re: Ford Mondeo Mk4 Titanium X

Porukaod BojanM » ponedeljak, 2. jan. 2017. u 18:46h

Ne, ovo je tema u kojoj je jedan član predstavio svoj auto, i odnosi se samo na to konkretno vozilo. Podforum se i zove "Automobili članova".

A ti si uspeo da jednu temu koja te zanima (oko modifikacija na Convers+ sistemu) raširiš na bar tri različite forumske teme.

Srdačno ti preporučujem da malo pregledaš pravilnik foruma, sa posebnim osvrtom na pravilo 6. (i pravilo 9. za koje sam ti već ispravio u drugoj temi par poruka) - a eventualnu diskusiju oko ovoga što te interesuje nastaviš u jednoj od preostalih "načetih" tema.
pozdrav, Bojan

Slika
When it comes to design, I've found that on the Internet, you could post a picture of a square and someone always says "That looks just like a circle!"
BojanM
BOFH
BOFH

Poruka: 6771
Član foruma od:
četvrtak, 5. avg. 2010. u 13:19h

Porukaod IvanT » ponedeljak, 2. jan. 2017. u 18:58h

Hvala BokiM :)

Nego,....treba mi preporuka za nekoga ko kvalitetno radi auto folije(presvlačenje celog vozila)? Može i na pp, da ne bude reklama
IvanT

Poruka: 67
Član foruma od:
petak, 24. maj 2013. u 08:36h

Porukaod MK4NBG » ponedeljak, 2. jan. 2017. u 19:21h

Hoces li raditi Atest? Ja sam bio radio prosle godine u blackglass, ekstra su odradili ivice i folija je bila odlicna. Sada planiram i ja na MK4 da radim foliju ako imate nekoga boljeg mozete i meni da javite slobodno redbullw
Poslednji izmenio: BojanM, na dan: ponedeljak, 2. jan. 2017. u 19:27h. Ukupno izmenjeno: 1 put.
Razlog: Ne citiraj poruku iznad tvoje. (Pravilo 9.)
MK4NBG

Član foruma od:

Porukaod IvanT » ponedeljak, 2. jan. 2017. u 19:35h

Baš te krenulo danas :jeeej: Atest ne, ne zatamnjivanje stakala, nego PRESVLAČENJE VOZILA. OK?
IvanT

Član foruma od:

Porukaod MK4NBG » ponedeljak, 2. jan. 2017. u 19:51h

Hahahaha kako sam uspeo da procitam stakla ,genijalno . Jesi li gledao www.rfx.rs . Kontam da je ista cena kao da bi stavio foliju na kola,ali ako hoces mat ili onda nije to to ...

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
MK4NBG

Član foruma od:

Porukaod IvanT » ponedeljak, 2. jan. 2017. u 20:16h

Što baš moju temu?
Molio bih savjet o vrlo važnoj stvari!

Već duže vrijeme sam sumnjao da me moja djevojka vara. Na to me upućuje mnoštvo znakova: kada je zovem na njen mobilni ona samo spusti slušalicu i neće se javiti, kada smo zajedno i nju netko zove, ako se ja javim, spusti slušalicu.
Ona u zadnje vrijeme često izlazi "s prijateljicama", a kada pitam s kojima, ona mi kaže neke s posla koje ne poznajem pa ne mogu provjeriti. Ja stalno pokusavam vidjeti njen taxi kojim dođe kući, jer čujem auto niže na ulici, ali ona uvijek izađe stotinjak metara ranije iz auta i prepješači taj ostatak tako da nikada ne vidim auto. Možda nije taxi?

Prije par dana sam uzeo njen mobilni telefon kako bih pogledao koliko je sati, a ona je histerizirala i vikala na mene da ostavim njen telefon i prestanem "njuškati po njenim stvarima". U svakom slučaju do sada ju nisam htio suočiti s mojim sumnjama. Možda, negdje duboko u meni, ja niti ne želim saznati pravu istinu?

Ali, jučer uveče sam odlučio istjerati stvari na čistinu i izašao sam na ulicu i sakrio se iza mog auta odakle imam pregled nad čitavom ulicom, s namjerom da ju dočekam kada se u kasne sati vrati i vidim s kim dolazi. Dok sam se skrivao iza auta primjetio sam da mi je čitav zadnji desni blatobran zahrđao s unutarnje strane.

Moje pitanje je: mislite li da trebam promjeniti čitav blatobran ili da ipak pokušam hrđu sastrugati i prijeći sa nekim silikonskim lakom
IvanT

Član foruma od:

Porukaod FM III » ponedeljak, 2. jan. 2017. u 20:44h

Aloooo MK4NBG jel ti čitaš šta ti se napiše ili samo pratiš tok svojih misli?
Ovo je tema predstavljanje automobila članova i IvanT je ovde predstavio svoj auto.
Za svoje probleme otvaraj teme u odgovarajuće podforume sa pravilnim nazivom poštujući pravila foruma.
Ovo tvoje pisanje će biti uskoro uklonjeno iz ove teme.
Panter black Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KS 2002.
NE BRŽE OD ŽIVOTA!
(23:48:25) Iosis: njeeeh saću ja van iz ćenife pa za komp
FM III
Vremenski policajac
Vremenski policajac

Poruka: 3813
Član foruma od:
četvrtak, 9. dec. 2010. u 01:19h

Porukaod MK4NBG » ponedeljak, 2. jan. 2017. u 21:00h

FM III piše:Aloooo MK4NBG jel ti čitaš šta ti se napiše ili samo pratiš tok svojih misli?
Ovo je tema predstavljanje automobila članova i IvanT je ovde predstavio svoj auto.
Za svoje probleme otvaraj teme u odgovarajuće podforume sa pravilnim nazivom poštujući pravila foruma.
Ovo tvoje pisanje će biti uskoro uklonjeno iz ove teme.

Aloooo smanji dozivljaj bre.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
MK4NBG

Član foruma od:

Porukaod BojanM » ponedeljak, 2. jan. 2017. u 21:16h

Banana. :prodato:
pozdrav, Bojan

Slika
When it comes to design, I've found that on the Internet, you could post a picture of a square and someone always says "That looks just like a circle!"
BojanM
BOFH
BOFH

Poruka: 6771
Član foruma od:
četvrtak, 5. avg. 2010. u 13:19h

Povratak u Kontejner

Ko je prisutan

Korisnici koji trenutno razgledaju ovu kategoriju: Nema registrovanih korisnika i 1 gost