Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Ovde pišete o svemu što nije našlo mesto u ostalim kategorijama i što nema neke preterane veze sa Fordom.
Odgovori
Avatar korisnika
Pandur
Poruka: 198
Član foruma od: petak, 5. jul 2013. u 18:14h
Lokacija: Zrenjanin

Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od Pandur » petak, 6. dec. 2013. u 14:29h


Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21091
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od Markedjani » petak, 6. dec. 2013. u 14:31h

Iiiiidemo,orkestrirani senzacionalizam!
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Avatar korisnika
totti
Poruka: 8536
Član foruma od: ponedeljak, 1. nov. 2010. u 11:54h
Lokacija: Novi Beograd

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od totti » petak, 6. dec. 2013. u 14:36h

Slika

Avatar korisnika
knez91

 
Poruka: 2312
Član foruma od: nedelja, 30. maj 2010. u 20:13h
Lokacija: Temerin

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od knez91 » petak, 6. dec. 2013. u 14:36h

Posle kazu nece grom u vutru :doh:
Loyale piše: kad ga poguras upali na pola tocka.
Knežević Enterijer

Avatar korisnika
Pandur
Poruka: 198
Član foruma od: petak, 5. jul 2013. u 18:14h
Lokacija: Zrenjanin

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od Pandur » petak, 6. dec. 2013. u 14:39h

ma znam ljudi,vidite smajlija jos u naslovu teme,podsmevam se prici,ironican sam,kad se zna da pola policije ucestvuje u prikrivanju i saradjuje sa krimosima.....meni je posao da to sve znam :) zato se i rugam tekstovima u stampi...

Avatar korisnika
darko darko
Poruka: 3889
Član foruma od: petak, 8. jan. 2010. u 11:43h

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od darko darko » petak, 6. dec. 2013. u 15:03h

Ma budale, jeste da ima krimosa medju ti navijacima, ali oni su narodu poslednja odbrana demokratije one prave, posle toga nece niko smeti da strajkuje na ulici nikad, oni su jedino ludi trenurno da se suprostave vlasti! Nisu meni krivi kriminalci koji rade svoj posao i znaju sta ih ceka, krivi su policajci koji rade zajedno sa njima i ja sam tu nemocan, ne ja nego svi osteceni!
Poslednja izmena: darko darko, na dan petak, 6. dec. 2013. u 15:07h. Ukupno izmenjeno 1 put.

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od dule0911 » petak, 6. dec. 2013. u 15:06h

Smehoteka :D
Uhapsili sve one koje nisu hteli da daju deo kolaca pandurima lol
Fiesta!!

Avatar korisnika
Lale
Domacin foruma
Domacin foruma
Poruka: 2756
Član foruma od: subota, 11. apr. 2009. u 20:22h
Lokacija: Kikinda

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od Lale » petak, 6. dec. 2013. u 17:01h

Pa jedino da nisu znali ko su dileri...pa su morali građani da im otvore oči hahahaha
Tako me razveseljavaju ovi novinski članciSlika
Slika Slika

Avatar korisnika
dragan.pv
Poruka: 407
Član foruma od: subota, 7. apr. 2012. u 17:35h

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od dragan.pv » subota, 7. dec. 2013. u 11:28h

darko darko piše:Ma budale, jeste da ima krimosa medju ti navijacima, ali oni su narodu poslednja odbrana demokratije one prave, posle toga nece niko smeti da strajkuje na ulici nikad, oni su jedino ludi trenurno da se suprostave vlasti!
e ako su navijaci branioci demokratije dajte onda jednog apsolutistu tiranina na vlast odmah... a tek ovo suprotstavljanje vlasti...pa deo istog nelegalnog kolaca koji omogucavaju neki delovi structure vlasti se deli izmedju ostalog I tim navijacima...

inace, najjaci mi je jedan komentar sa b92 - "bolje da su akciju nazvali girica, posto su sve sitne ribe hvatali...samo jos da ih bace u tiganj I otvore pivo" :rotfl:
ford focus 2 ph1 1.6b, 05/2012.-
renault clio 3 rs197 06/2011.-

Avatar korisnika
Pandur
Poruka: 198
Član foruma od: petak, 5. jul 2013. u 18:14h
Lokacija: Zrenjanin

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od Pandur » petak, 27. dec. 2013. u 14:44h

danas sam se malo zezao,posto me posao svakako naveo do 'obicnog'' supa u zrenjaninu,i inspirisan slicnim dogadjajima koji su se dogodili u prostorijama sluzbe gde radim pre 2 dana.... usetao je nas kolega koji je za 3 sekunde od ulaska na ulazna vrata vec ''ljubio patos'',jer je imao oruzje kod sebe,naravno sluzbeno oruzje,na svom mestu,u futroli,znaci samo je usetao u prostorije,a bio je nov,tek premesten kod nas pre par dana,pa ga na ulazu cuvari nisu prepoznali.... danas sam ja usao u zrenjaninski sup sa dva pistolja,veoma vidljiva ispod tanke jakne,sa namerno poluotvorenom torbom punom ''nedozvoljenih supstanci'' :D ,i zabranjenim sprejom suzavcem koji sam drzao u ruci i igrao se sa njim kao sa dezodoransom :D :D :D . suzavac je americke proizvodnje koji se koristi da onesposobi zrtvu na par sati,slabije osobe od njega mogu i umreti(zato je zabranjen)....na vratima me niko pogledao nije,setao sam namerno 15 minuta po supu da privucem paznju,niko me nije pogledao,a u supu preko 50-ak gradjana,i skoro isto toliko osoblja,niko me nije konstatovao ni 2%.....eto ,jos jedna vest kako ''policija radi svoj posao'' :D :D :D :D :D :D :D :D smejurija.....

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9653
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od macaneli » petak, 27. dec. 2013. u 14:59h

2 pistolja?! pa-pa-pa-paranoja hahahaha
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Avatar korisnika
totti
Poruka: 8536
Član foruma od: ponedeljak, 1. nov. 2010. u 11:54h
Lokacija: Novi Beograd

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od totti » petak, 27. dec. 2013. u 15:03h

Rodjeni, ti očigledno nisi kao mali čitao strip sa Anom četiri pištolja? :D
Slika

Avatar korisnika
Pandur
Poruka: 198
Član foruma od: petak, 5. jul 2013. u 18:14h
Lokacija: Zrenjanin

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od Pandur » petak, 27. dec. 2013. u 15:21h

ljudi,pa ja nisam obicni policajac,ja po pravilu moram da nosim 2 pistolja cak i u wc:( nakon sto su mi smestili metak u ledja,bez 2 komada rucnih ''topova'' i 8 okvira municije(4 okvira za 1 pistolj i 4 okvira za drugi) ni ne izlazim na ulicu..... :(

Avatar korisnika
milan_gt
Poruka: 11693
Član foruma od: subota, 17. jul 2010. u 17:43h
Lokacija: Uzice - Bela Zemlja

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od milan_gt » petak, 27. dec. 2013. u 18:21h

bogte'ebo

Avatar korisnika
totti
Poruka: 8536
Član foruma od: ponedeljak, 1. nov. 2010. u 11:54h
Lokacija: Novi Beograd

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od totti » petak, 27. dec. 2013. u 19:32h

Pandur piše:ljudi,pa ja nisam obicni policajac
?

Slika lol
Slika

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od Iosis » petak, 27. dec. 2013. u 19:53h

Ma kak'i!

Slika
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
Pandur
Poruka: 198
Član foruma od: petak, 5. jul 2013. u 18:14h
Lokacija: Zrenjanin

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od Pandur » petak, 27. dec. 2013. u 21:07h

hehehehehe,nije ni robocop,ni chuck ,nazalost,takav mi posao....i mogu da biram oruzje koje god pozelim da nosim,do nedavno sam bio zadovoljan standardnim pistoljem cz99,koji nose klasicni uniformisani policajci,ali posle duzeg razmisljanja,sam uzeo da nosim glock 17,ekstra mi godi i ima pola kile pa je lak za nosenje,a drugi je beretta 92 u kalibru 40smith and wesson.... i naravno ,privatni pistolj mi je moj mezimac,cz88a,9mm parabelum :D ...a danas u supu sam nosio glock i beretu,i niko ni A da mi kaze,ni da me primeti.....bas sramota....

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9653
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od macaneli » petak, 27. dec. 2013. u 21:53h

milan_gt piše:bogte'ebo
date'ebo hahahaha
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21091
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od Markedjani » petak, 27. dec. 2013. u 22:07h

leptejebo!
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14432
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od mbole » subota, 28. dec. 2013. u 02:40h

Jedna od klasicnih: sakrij knjigu na polici sa knjigama.
U sustini, nije nista cudno videti naoruzanog coveka u SUP-u. Tu i ocekujes gomilu policajaca, koji su po definiciji naoruzani, bilo da su u uniformi ili u civilu.

B 92F jeste lepa, ali ima po meni grdnu manu. Prilikom repetiranja, veoma je lako povuci Valterovu kocnicu koju ima na zatvaracu i zakociti je. Druga prica je ako se nosi sa metkom u cevi i zakocena (sto moze, potpuno bezbedno, upravo zbog te Valterove kocnice).

Meni licno, neka od varijanti CZ-75 bi pre bila izbor. Jedino iz cega mi je bilo prijatnije pucanje je M-1911 Gold Cup, mada on ima i prednost sporog teskog zrna, to jest, mnogo vise "gura", dok devetka obicno "udara". Zbrojovka zbog "naopake" navlake, ima jako nisko postavljenu cev u odnosu na hvat, tako da je odskok minimalan, i ponasa se mnogo slicnije 45-tici, to jest vise gurne unazad, a mnogo manje na gore. Trik je uzet sa starog, mnogi kazu i neprevazidjenog SIG-a P-210.
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
Pandur
Poruka: 198
Član foruma od: petak, 5. jul 2013. u 18:14h
Lokacija: Zrenjanin

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od Pandur » subota, 28. dec. 2013. u 09:11h

[quote="mbole"]Jedna od klasicnih: sakrij knjigu na polici sa knjigama.
U sustini, nije nista cudno videti naoruzanog coveka u SUP-u. Tu i ocekujes gomilu policajaca, koji su po definiciji naoruzani, bilo da su u uniformi ili u civilu.

ok,ali ja sam usetao kao najobicniji klosar u trenerci i jakni staroj 10 godina,zesce neobrijan(morao sam tako da se zapustim opet zbog posla,i tu sam trebao vec na prvi korak izazvati sumnju,nema neobrijanih policajaca sa 2(slovima DVA) pistolja,niko nema pojma ko sam i sta tu uopste i trazim,obrisi oba pistolja se ispod jakne vide cak sa 10 metara jasno kao dan,imao sam poluotvorenu torbu da bi se namerno videlo da je torba PUNA kutija sa lekovima na kojima je jasno pisalo bense*in,tro*don..... i drzim ZABRANJENI suzavac u ruci na kome se jasno vidi sta je, ulazim na glavna vrata,prolazim metar pored sluzbenika koji me nije ni pogledao,igram se sa suzavcem,BACAKAM GA PO RUKAMA, i ''nervozno'' setam bez ikakvog cilja po supu 15 minuta,niko me pogledao nije.... a za to vreme pored mene je proslo 15-ak policajaca i barem 20 zena,sluzbenica...znaci pricam o totalnoj neefikasnosti nase policije u eventualnom prepoznavanju potencijalne pretnje..... jbt sup je to,nemaju apsolutno nikakve mere zastite,moze svako da useta sa 10kg cega hoce i detonira....

inace za beretu,meni je full,malo metaka prima ali 40 cal, ''kila gvozdja'' daje osecaj sigurnosti,i glock,9mm PARA,brdo metaka u okviru,meci srednje jacine,(koristim municiju FMJ 8g/124gr),dok za beretu koristim 40 cal hollow point(sa supljim vrhom) koji razara,i osecam se bezbednije....

Avatar korisnika
Lale
Domacin foruma
Domacin foruma
Poruka: 2756
Član foruma od: subota, 11. apr. 2009. u 20:22h
Lokacija: Kikinda

Re: Ko kaze da policija ne radi svoj posao ;)

Poruka od Lale » utorak, 23. jun 2015. u 17:00h

Slika Slika

Odgovori

Povratak na „Off topic & Free time“