Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Ovde pišete o svemu što nije našlo mesto u ostalim kategorijama i što nema neke preterane veze sa Fordom.
Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11519
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od 911s [SK] » sreda, 8. feb. 2017. u 18:19h

Sad nek plati nepropuštanje pešaka kad nije htela kameru :)
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
Sharpshooter
Poruka: 5011
Član foruma od: četvrtak, 3. dec. 2009. u 09:09h
Lokacija: Beograd

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od Sharpshooter » sreda, 8. feb. 2017. u 19:03h

hahahaha
2021 - ....... BMW i3 --- 170 električnih konjića
2020 - ....... Mazda 3 MPS --- 260ks
2015 - 2020 Ford Focus ST 225 --- 265ks
2017 - 2018 BMW 120i --- 170ks
2009 - 2017 Ford SportKa --- 110ks

Avatar korisnika
nikola
Poruka: 477
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 23:47h
Lokacija: Beograd

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od nikola » sreda, 8. feb. 2017. u 19:19h

Ma ni sada ona to u vezi kamere ne konta na pravi način. Džaba, ženska logika je nerazrešiv problem :) I to što je rekla da joj sad dođe da koristi kameru, više je iz revolta, nego što shvata realnu potrebu...

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Avatar korisnika
novi81
Poruka: 661
Član foruma od: četvrtak, 19. sep. 2013. u 15:36h

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od novi81 » sreda, 8. feb. 2017. u 20:57h

Ja sam imao situaciju da su me tregerili da preticao preko pune linije. Srećom imao sam dva svjedoka sa sobom u autu pa sam rado išao na sud. Na sudu kad sam išao dati izjavu pozvao se na svjedoke i čak tražio suočenje. Sudija se samo nasmijao i rekao da neće biti potrebe i na tome je završilo.

Sad i ja sve više kontam da uzmem kameru. Sve mi se više čini da je pametna stvar za kupiti u auto. A da budemo realni svi smo bacali i više para za puno gluplje stvari.


Talk softly, tread carefully and carry a big gun.

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od FiestaRS » četvrtak, 9. feb. 2017. u 01:53h

Nije sudar ali... Danas isao za Lestane, i picio kroz tunel pa na Zeleznik pa kod buvljaka itd... Zeznem se i popnem se na autoput, i pandur 100 metara pre naplatne, prodjem ga i skontam da je hteo da me zaustavi ali nije stigao. Drugar aj stani da ga pitamo gde treba da idemo. Stanem, ubacim u rikverc i do njega. Spustio prozor i da ga pitam, za put, lik mi... vasa dokumenta mi dajte, reko zasto? Pa niste vezani... i naravno pocne svadja, nije ni bitno to, lik mi napisa kaznu i istu sam mu bacio pod noge, i dao gas...
Slika

Avatar korisnika
skolioza
Poruka: 1357
Član foruma od: nedelja, 24. maj 2015. u 18:26h

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od skolioza » četvrtak, 9. feb. 2017. u 07:45h

Bolje da si platio ako je uplatnica bila,ovako ces platis vise samo
Odakle ti ideja samo nevezan isprd naplatne rampe da ubacis u rikverc i da se vratis kod saobracajca :rotfl:
Ford Mondeo 2.0 tdci 110kw/150hp 2015god dizel automatik (2021-....)
Kia Sportage 1.6 97kw/132hp 2018god benzinjara (2020-2021)
Kia Cee'd 1.4 73kw/100hp 2015god benzinjara (2017-2020)
Ford Focus 1.8tddi 66kw/110hp 2001god dizel(2015-2017)

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od FiestaRS » četvrtak, 9. feb. 2017. u 22:24h

Vidi, na bubnju nisam bio bar 8god... Nikad me put nije naveo na tu stranu, dok sam prema Subotici presao bar 749 puta. I kad sam u Becu, ne vezem se a ne izlazim iz auta i nikad me niko nije zaustavio. Vezem se samo kad vidim plave supke i odma se odvezem. I nikad mi niko to nece narediti, da moram da se vezem.
Slika

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11519
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od 911s [SK] » petak, 10. feb. 2017. u 00:36h

Ne mož se naredi, al mož se naplati.
197. Kretanje vozila unazad na autoputu i motoputu (čl. 105, st. 2)
Na autoputu i motoputu vozač ne sme da vrši polukružno okretanje vozilom niti da se kreće vozilom unazad.
Kažnjen će biti vozač koji se kreće vozilom unazad.
Novčana kazna: 6.000 - 20.000 dinara (ili kazna zatvora do 45 dana)
Kazneni poeni: 3 (+ 1 u slučaju da je izvršenjem ovog prekršaja prouzrokovana i saobraćajna nezgoda)
Zaštitna mera zabrane upravljanja motornim vozilom: U trajanju od najmanje 30 dana (+ produženje od 2 meseca, a najviše do 12 meseci, ako je izvršenjem ovog prekršaja izazvana saobraćajna nezgoda)
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od FiestaRS » petak, 10. feb. 2017. u 04:03h

Vidi... on da je hteo da mi napise, mogao je... Jer vec 2 meseca nisam podigao vozacku, nemam tj nikad nisam imao prvu pomoc, pojas moj i drugarov, prekoracenje brzine jer sam isao 70 a trebalo je 40 ili koliko vec, za voznju u rikverc, mogao je i da mi ko zna sta napise za moje ponasanje, slajfovanje pred njim, i naglim kocenjem tj rucnu sto sam povukao i auto tako klizao 3m itd... ali nije. Vec je zaustavio saobracaj i pustio me da uradim polukruzno. Tako da taj tvoj citat otpada ;)


Ps danas u Kralja Petra

Slikaimage sharing
Slika

bojcistv
Poruka: 2028
Član foruma od: nedelja, 14. feb. 2010. u 19:46h
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska, BIH

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od bojcistv » petak, 10. feb. 2017. u 09:01h

Policajac mora da dokaže svoju tvrdnju. Nema više toga moja protiv tvoje riječi. Zato se sada montiraju kamere na raskrsnice. Neka pozove za svjedoka tog kolegu što je bio s njom i neka posvjedoči da policajac nije znao na kojoj je raskrsnici učinjen prekršaj. Ako treba zatražite i pregled snimaka sa raskrsnice kojoj je navodno učinjen prekršaj. Sud može da obezbijedi te dokaze.
Ne bi bilo loše da oboje posvjedoče da im je lik tražio mito da ih pusti, pa da vidi malo đubre kako je kad ti neko pakuje.
"The bitterness of poor quality remains long after the sweetness of low price is forgotten." - Benjamin Franklin
"Iskustvo je saznanje da si bio idiot. Zdrav razum je pokušavanje da ne budeš idiot. Mudrost je saznanje da ćeš i dalje biti idiot."

Avatar korisnika
knez91

 
Poruka: 2312
Član foruma od: nedelja, 30. maj 2010. u 20:13h
Lokacija: Temerin

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od knez91 » petak, 10. feb. 2017. u 09:23h

Pojas treba da se ukine kao obavezan, ali da se uvede da ako nisi vezan i desi se udes, sve trsokove lecenja snosis sam. Pa neka ljudi sami biraju. Mada znajuci nas narod, 95 % ne bi vezalo pojas.
Loyale piše: kad ga poguras upali na pola tocka.
Knežević Enterijer

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14472
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od mbole » petak, 10. feb. 2017. u 09:47h

Zvuci zanimljivo al ima "sitan" problem. Istih tih 95% jednostavno ne bi imalo para za lecenje. Pa bi se ponovo svelo na trosak drzave

Sent from my HUAWEI SCL-L01 using Tapatalk
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11519
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od 911s [SK] » petak, 10. feb. 2017. u 10:36h

Obavezan pojas je više uveden zbog države i osiguravajućih kuća nego zbog brige za gradjanstvom. Svako može da kaže "moja glava moja stvar" ali će sutra da ga neko udari i prouzrokuje mu time povrede tužiti za nadoknadu zbog povreda, koje će činjenično biti teže ako pojas nije bio vezan. Opcija "ako nisi bio vezan ko te jebe neće niko da te leči i nema kinte zbog povreda" bi bila 100% realna i smislena, ali civilizacija je na tom nivou razvoja da niko neće namerno pustiti ljudsku jedinku da crkne zato što nije razmišljala svojom glavom.
I ja neke propise kršim svakodnevno ili zajebem državu, ali se ne hvalim time niti to predstavljam kao ispravnu filozofiju a i ne vidim zašto bih.
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9675
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od macaneli » petak, 10. feb. 2017. u 10:43h

samo bahato
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Avatar korisnika
novi81
Poruka: 661
Član foruma od: četvrtak, 19. sep. 2013. u 15:36h

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od novi81 » petak, 10. feb. 2017. u 12:27h

Kakve veze ima jesi li bio vezan ili nisi? Kad nadrljaš ionako te niko ne jebe ako nemaš keš. Pa se ti liječi. U normalnim državama društvo stvarno pokrije kako treba tvoje liječenje i odsustvo sa posla tvojoj firmi. Te ti stvarno zbog svoje gluposti koštaš to isto društvo.
Kod nas je pojas samo sredstvo za punjenje budžeta a ne sredstvo za zaštitu vozača.
Kod nas će pojas uskoro da bude 100km. I naravno već sad najavljuju "akcije" na pojas. Samo jebeni pojas, a to što moraš peglati feluge zbog prokletih rupa na svakom ćošku je normalna stanje.





Talk softly, tread carefully and carry a big gun.

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od Iosis » petak, 10. feb. 2017. u 13:19h

Slažem se stavovima za pojas. Šta njih briga što ću ja da nahebem više ili da poginem ako nisam vezan.
Ima tu više obrazloženja.

1. Ako nisi vezan i bude sudar, pogineš, onaj drugi će da ide u zatvor. Pa zar se ne može odrediti ako pogine bez pojasa, onaj drugi ne odgovara, naravno da je vozio nekom razumljivom brzinom, ne mislim na divljanje od 200 na sat, tako bi ga ubio i da je uvezan sa 10 pojaseva. Ako je onaj ko nije vezao pojas kriv i poginuo, sam je kriv, sam pao, sam se ubio.

2. Pomenušte osiguravajuće kuće, neka bude isto kao i pod 1, nisi vezan, nemaju obavezu da ti isplate odštetu niti plate lječenje, ako nemaš pare, crkni, sam si kriv. Na kraju krajeva lječenje je kao besplatno, ne znam samo koliko bi platio da nije besplatno. U dve godine sam imao dve operacije, naplaćao sam se svega i svačega. Nisu to velike pare, ali majku mu... Ako se uplaćuje to neko osiguranje, zašto plaćam još dodatno?

3. Najveća glupost tražiti obavezno vezivanje u gradu. Ajde ja uglavnom kada idem, to je tačka A-B-A. Ali recimo moj ćale, A-B-C-D-E-F-B-D-A. To su sve vožnje od par minuta. Ajde ti svaki put se vezuj i odvezuj. Još da ne pominjem koliko u gradu kilave, kada vidiš nekog da ide iznad 40, taj leti.

4. Pojas smatram da su uveli samo zato da bi uzmali pare, baš njih briga za naše živote i naše zdravlje... Kao i još gomilu gluposti...

Da kod nas će pojas da bude od 100 - 300 KM. Ne znam od čega će da zavisi, da li se malo ili nikako svezao? :ozid:
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11519
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od 911s [SK] » petak, 10. feb. 2017. u 13:48h

Ne možeš da prodješ bez besplatnog zdravstvenog zbrinjavanja u hitnom slučaju zato što je to jedno od garantovanih ljudskih prava. Nema zakona koji to može da poništi niti će biti (nadamo se). Zna se šta je hitan slučaj - to nije neko ko je duže vreme bolestan pa mu treba operacija, već neko ko je upravo došao iz saobraćajke sa otvorenom lobanjom. Lobanja je otvorena zato što se nije vezao. Odavno je to sve dokazano i pokazano, treba samo biti gluh 'n' slep pa ne razumeti. Troškovi lečenja skuplji, medicinski resursi i ljudstvo se angažuju i troše više, sutradan može aplicirati i za invalidsku penziju, a sve to na teret PIO fonda poreskih obveznika. Ko ne veže pojas i zbog toga ostane bez glave - to je samo njegov problem, ali ko zbog toga postane teret društva - to je problem celog društva pa i mene kao člana istog. Ja ne želim dinara da dam nekome zbog toga što se tom nekom nije svidelo nešto pa mu se ćefnulo i onda doveo sebe u tu neku situaciju koju drugi trebaju da finansiraju. Nebitno da li su to trajne povred zbog nevezanog pojasa ili narkomanija ili akoholizam ili šta god da je svesno. Daću dinar i više za nesrećne slučajeve, za obolele od raka ili čega god, za one koji nisu svesno sami sebe doveli u problem. Isto tako ne očekujem da mene sutra neko finansira zbog neke moje gluposti, a nevezivanje pojasa jeste glupost prvo zato što je jako kratak i sitan gest drugo zato što ne obavljanje istog ugrožava sopstvenu glavu.
Ne živimo svi svako na sopstvenoj planeti sami, već smo deo nekog društva, treba malo uključiti mozak i skapirati neke stvari. Ko to ne može da skapira - univerzum je pun planeta pa nek izvoli.
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
dejan_BL
Poruka: 292
Član foruma od: ponedeljak, 26. maj 2014. u 12:17h
Lokacija: Бањалука

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od dejan_BL » petak, 10. feb. 2017. u 14:58h

novi81 piše: Kod nas će pojas uskoro da bude 100km. I naravno već sad najavljuju "akcije" na pojas. Samo jebeni pojas, a to što moraš peglati feluge zbog prokletih rupa na svakom ćošku je normalna stanje.
Iosis piše:
Da kod nas će pojas da bude od 100 - 300 KM. Ne znam od čega će da zavisi, da li se malo ili nikako svezao? :ozid:
Већ је на снази, од 1. фебруара.
И већ је кренула акција на појас; у Бањалуци уз оне редовне патроле сад има и оних пјешака који стоје у уличицама и на станицама и само клепају казне.
Ford Mondeo MKIII TDCi 2.0 96kw (2011- ...)

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od FiestaRS » petak, 10. feb. 2017. u 18:16h

macaneli piše:samo bahato
Potpis... ku*cenje do samog kraja!


Uostalom, jako mi dosadno u zivotu pa se bahatim na forumu hahahaha
Slika

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od Iosis » petak, 10. feb. 2017. u 18:37h

Slažem se sa tim da nećeš da daješ ni dinara nekome ko je zbog svog nemara ostao invalid. Zato promjeniti zakon, propisati onaj ko se nije svezao, ostao invalid i glavni uzrok invaliditeta ne vezivanje pojasa, nema mu socijalne pomoći. Pa neka se snalazi sam.
To bi se naravno mnogi protivili. Ja se vežem, nije mi teško, ali nekada mi ide žestoko na nerve. Kada je vrućinčina, zgulio bi kožu sa sebe, a kamoli pojas.

I onda usaditi narodu u glavu, za i protiv, pa neka izvagaju.
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14472
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od mbole » petak, 10. feb. 2017. u 19:42h

Losose... ti ocigledno nisi imao sudar pri 50 na sat.
Ajd da ponovim, davno prepricavano.
Pojas moze da te spasi na tih 50 60..., tj u gradu do prodavnice, kuma, susednog coska...
Na 100 nista te nece spasiti osim lude srece.
Tako da taj pojas mnogo vise ima smisla u gradu, i na kratko, nego na autoputu.
Smeta ti?
Zamisli samo koliko bi tvojoj familiji smetalo da te obilaze o svecima ili godisnjicama.
Glupost nije kaznjiva, ni po kojem parametru. Ne mozes reci... ko ga jebe sto je rizikovo. Sta cemo ako si ni kriv ni duzan? Neko udario u tebe, prosao kroz crveno i ostavio te invalidom? Koliko je onda pravedno da nema odstete, penzije... znam stvar je u nijansama, al jako je zaje*ano od zakona traziti nijanse.
Pravda u ruci drzi mac, a ne skalpel

Sent from my HUAWEI SCL-L01 using Tapatalk
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
knez91

 
Poruka: 2312
Član foruma od: nedelja, 30. maj 2010. u 20:13h
Lokacija: Temerin

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od knez91 » petak, 10. feb. 2017. u 20:23h

mbole piše:Zvuci zanimljivo al ima "sitan" problem. Istih tih 95% jednostavno ne bi imalo para za lecenje. Pa bi se ponovo svelo na trosak drzave

Sent from my HUAWEI SCL-L01 using Tapatalk

Znam da ne bi imalo, i da nije humano ali. Da pocne prica od njih da su sve sami platli, i da to nije malo , mozda bi se deo opametio.
911s [SK] piše: ali ko zbog toga postane teret društva - to je problem celog društva pa i mene kao člana istog. Ja ne želim dinara da dam nekome zbog toga što se tom nekom nije svidelo nešto pa mu se ćefnulo i onda doveo sebe u tu neku situaciju koju drugi trebaju da finansiraju. Nebitno da li su to trajne povred zbog nevezanog pojasa ili narkomanija ili akoholizam ili šta god da je svesno. Daću dinar i više za nesrećne slučajeve, za obolele od raka ili čega god, za one koji nisu svesno sami sebe doveli u problem. Isto tako ne očekujem da mene sutra neko finansira zbog neke moje gluposti, a nevezivanje pojasa jeste glupost prvo zato što je jako kratak i sitan gest drugo zato što ne obavljanje istog ugrožava sopstvenu glavu.
Ne živimo svi svako na sopstvenoj planeti sami, već smo deo nekog društva, treba malo uključiti mozak i skapirati neke stvari. Ko to ne može da skapira - univerzum je pun planeta pa nek izvoli.

Jeste da se sve vrti zbog para, i da je pozadina ovoga da se ustedi na lecenju, na osiguranju, ali moze da bude i da se taj novac usmeri na druge stvari, negde gde je potrebnije.

Da ne spominjem gresku ko veze pojas pa seda preko njega, i situcija da se vazdusni jastuk aktivira..
Loyale piše: kad ga poguras upali na pola tocka.
Knežević Enterijer

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od FiestaRS » petak, 10. feb. 2017. u 20:57h

Cekaj, cemu ovo palamudjenje? Necu da se vezem i to je to. Batalite rasprave sirokih razmera. Nek me moji obilaze gde god, to je moja stvar. Slazem se da je debilno, eto ja bas hocu da sam de*il. ;)
Slika

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od BojanM » petak, 10. feb. 2017. u 21:13h

Nema ovo više veze sa tvojom prvobitnom izjavom niti sa tobom lično... Pokrenuo si lavinu i sada nema zaustavljanja, dok se sama ne raspe ili ne udari u neki zid. Tako da... sedi i uživaj u delu svojih ruku. 8)
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Avatar korisnika
stefan milanov
Poruka: 798
Član foruma od: subota, 2. apr. 2011. u 17:23h
Lokacija: vranje

Re: Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Poruka od stefan milanov » petak, 10. feb. 2017. u 21:56h

FiestaRS piše:Cekaj, cemu ovo palamudjenje? Necu da se vezem i to je to. Batalite rasprave sirokih razmera. Nek me moji obilaze gde god, to je moja stvar. Slazem se da je debilno, eto ja bas hocu da sam de*il. ;)
koji car... hahahaha

Odgovori

Povratak na „Off topic & Free time“