Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

2013 Mustang

Moderator: ace1

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11496
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

2013 Mustang

Poruka od Talladega_500 » utorak, 15. nov. 2011. u 06:40h

Ford je danas predstavio 2013 Mustang. Kao sto se moze zakljuciti po slikama, model je samo malo osvezen, a najveca vest je novi prednji branik sa Shelby GT500 kao i nova zadnja svetla.
Izbor motora je ostao identican, znaci 3.7L sa 305 hp i 5.0L sa 420 hp.

Slika
Slika

Takodje je predstavljen i Boss 302 sa identicnim promenama. Motor je 5.0L sa 444 hp.

Slika
Slika

Medjutim, najvise paznje privlaci novi Shelby GT500. Ne samo sto je dobio sve navedene dizajnerske promene vec i novi 5.8L supercharged V8 motor koji razvija impresivnih 650 hp i 600 lb ft (813 Nm) obrtnog momenta. Maksimalna brzina je 200 mph (320 km/h).

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Poslednja izmena: Talladega_500, na dan utorak, 29. nov. 2011. u 20:13h. Ukupno izmenjeno 1 put.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Estariol
Poruka: 960
Član foruma od: subota, 20. mar. 2010. u 03:19h
Lokacija: Novi Sad/Zrenjanin

Re: 2013 Mustang

Poruka od Estariol » utorak, 15. nov. 2011. u 07:12h

Prva dva su ok, Mustang je Mustang :ford: :prodato: ...Međutim po meni, ovom poslednjem uopšte ne stoje te maglenke napred umesto usisnika. Izgleda mi kao upecani kapitalni šaran na suvom. :/
Ne moze se reci da si vozio dobar auto dok nisi seo u Ford...

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8400
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: 2013 Mustang

Poruka od Iosis » utorak, 15. nov. 2011. u 16:40h

:wub: :wub: :wub: :jeeej:
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11496
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2013 Mustang

Poruka od Talladega_500 » utorak, 15. nov. 2011. u 17:40h

Meni je drago da su konacno promenili zadnja svetla jer to je bila najveca dizajnerska mana 2010+ Mustanga.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11496
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2013 Mustang

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 28. nov. 2011. u 20:25h

Evo sta kazu Britanci za Mustang 5.0.

What’s it like?
Remarkably good. One of the most stand-out features - for the European driver, at least - is that fact that the Mustang still has a beam axle. When we’re talking about that axle having to deal with a meaty V8, it’s easy to dismiss the Mustang as a new-world crudity.

In fact, this Ford Mustang handles and rides like something of a thoroughbred. On the winding and dipping country roads above Los Angeles, the Mustang was impressively accurate and controlled.

It’s a very stable and level-riding car, with an impressive ride but the big surprise was the steering, which is very accurate indeed and makes the car very easy to place on the road, so reeling off a series of switchbacks is an undemanding, though satisfying, task. Adding to the ease of rapid progress is the excellent, closely-spaced, six-speed manual box.

The body control, steering accuracy and unflappable poise in bends provide an intriguing contrast to the sheer exuberance of the V8 engine in full-flow. This is a very quick car, but also one that delivers a classic, no-substitute-for-cubic-inches, sense of thrust. Although refined at part-throttle, the engine’s max-attack noise is now channelled directly to the cabin from the engine’s intake, and the driver gets an in-cabin soundtrack that you’d swear was sampled straight from Bullitt.

What really lifted this particular car as a driver’s device was the optional Brembo brake package (which comes as part of the Premium Package, including leather trim and a rear-view camera). These brakes were first-rate, picking up as soon as the driver touched the pedal and proving to be superbly controllable, making it easy to take the braking force right up to the point they were likely to lock. This might not strike you as immediately useful, but the sense of finely-tuned control offered by the Brembo brakes were a large part of making the Mustang such an impressive cross-country machine.


http://www.autocar.co.uk/CarReviews/Fir ... GT/260249/
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11496
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2013 Mustang

Poruka od Talladega_500 » utorak, 29. nov. 2011. u 20:00h

Nova boja kao opcija na Mustangu za 2013. :bljak:

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11496
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2013 Mustang

Poruka od Talladega_500 » utorak, 29. nov. 2011. u 20:14h

Ford Mustang, ikona Američke auto industrije, je obnovljen za 2013 godinu sa novim dizajnerskim promenama, višim stepenom tehnologije i poboljšanim performancama. Iz Forda kažu da je 2013 Mustang najbolji primer kako unaprediti nešto što je već gotovo perfektno. Za ostatak nas ovo je možda poslednji retro Mustang. Naime, Ford sprema potpuno novi Mustang za 2014 godinu kao proslavu 50 godina postojanja ove Američke ikone i najavljuje da će retro dizajn biti zamenut sa modernijim dizajnom. Za 2013 godinu Mustang pruža agresivniji dizajn koji je u velikoj meri inspirisan sa Shelby GT500 (o njemu drugom prilikom). Kao što se može zaključiti po slikama dizajn nije menjan u većoj meri, ali se promenio dovoljno da se razlika može primetiti na prvi pogled. Najveća promena se može primetiti u vidu prednjeg branika koji sada svakako daje Mustangu agresivniji izgled. Još jedna veća promena su zadnja LED svetla – deo Mustanga koji je često kritikovan. Iako se dimenzije i dizajn ovih svetala nisu značajnije promenili, ona su sada podeljena na tri dela što daje ovom automobilu retro dizajn klasičnih Mustanga. Po prvi put osnovni model Mustanga će moći da se dobije sa 19 inch felgama (standardne felge su 17 inch) dok će GT model imati standardne 18 inch i opcione takođe 19 inch. Ford se potrudio i da unapredi i enterijer pa se tako sada i osnovni model Mustanga može dobiti sa sportskim kožnim sedištima koji su pre bili dostupni samo na modelima visokih performanci kao što su Boss 302 i Shelby GT500. Tu je i novi ekran za modele sa GPS kao i novi audio sistem koji pruža do devet zvučnika jačine do 550 vati. Sa mehaničke strane, standardan motor je i dalje 3.7L V6 koji razvija 305 ks dok GT i dalje pruža 5.0L V8 motor, ali sada sa 420 ks (pre 412 ks). Snaga se prenosi na zadnje točkove preko izbora šest brzina manualnog i automatskog menjača. Nova opcija je GT Track Package koja će biti dostupna samo na GT modelu i pruža kraće brzine i modifikovanu suspenziju, a očekuje se da će biti popularna među onima koji voze svoj automobil na stazama. U vrhu ponude se ponovo nalazi Boss 302 koji nastavlja tradiciju legendarnog Boss 302 Mustanga iz 1970 koji je osvojio šampionsku titulu u tadašnjoj Trans Am seriji. Ispod haube Boss 302 se i dalje krije 5.0L V8 motor sa 444 hp, a Ford Racing je podesio i suspenziju. Ford sada sa ponosom tvrdi da je Boss 302 toliko dobar da bez promena može da izađe kao pobednik u delu sa proslavljenim BMW M3 na Laguna Seca stazi. Obnovljeni Mustang treba da se pojavi u prodaji na proleće i biti će u prodaji samo godinu dana pre nego što potpuno novi Mustang debituje. Ukoliko volite retro dizajn bolje požurite sa narudzbom pošto je ovo jedina prilika za tako nešto.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11496
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2013 Mustang

Poruka od Talladega_500 » utorak, 29. nov. 2011. u 20:15h

Krenimo odmah od najboljeg dela 2013 Ford Mustang Shelby GT500, a to su svakako brojevi. Na ovogodišnjem Los Angeles Auto Show Ford je predstavio svoj najmoćniji serijski automobil ikada proizveden sa tri broja – 650, 600 i 200. Za one kojima navedeni brojevi nemaju smisla da objasnimo. 650 ks i 600 lb ft (813 Nm) obrtnog momenta iz novog 5.8L supercharged V8 motora i 200 mph (320 km/h) maksimalna brzina. Impresivni brojevi, zar ne? Čini se da ovaj automobil stiže u najbolje vreme kada veliki rival Chevrolet sprema Camaro ZL1 sa 580 ks. U razvoju novog Shelby GT500 inženjeri Fordovog Special Vehicle Team (SVT) su uzeli već poznati 5.4L supercharged V8 motor koji je ugrađivao u prethodnika kao i u poznati Ford GT. Njegova veličina je povećana na 5.8L, a dodat je i novi Eaton TVS Series 2300 supercharger (identičan supercharger koji General Motors koristi na svom LS9 motoru). Kao rezultat je nastao automobil koji ne samo što je moćniji od bilog kog automobila u ponudi od strane Forda i Chevroleta već je takođe moćniji i od velikana kao što su Chevrolet Corvette ZR1, Ferrari 458 Italia i Lamborghini Gallardo. Ford tvrdi da je u pitanju najmoćniji serijski V8 motor na svetu osim ukoliko računamo na V8 motore u Koenigsegg Agera R i SSC Ultimate Aero TT koji se prizvode u limited brojevima. Svako će reći da prethodni Shelby GT500 nije imao problema sa snagom već sa prenosom snage na točkove zahvaljujući čemu čak i obican Mustang GT sa 412 ks (sada 420 ks) nije bio mnogo sporiji sa ubrzanjem do 100 km/h. Jedna od promena za poboljšanje performanca je šest brzina manualni menjač koji sada ima kraće brzine i napravljen je da podnese povećanje snage. Lista mehaničkih promena se završava sa launch control kao i novim Brembo kočnicama. Za one koji žele još veće performance Ford će da ponudi sva paketa opreme (Performance Package i Track Package), a oba modela pružaju poboljšanu suspenziju i namenjeni su za vožnju na stazi. Sa dizajnerske strane može se primetiti novi gril i novi spoiler na prednjem braniku. Ove promene ne samo što čine Shelby GT500 agresivnijim već takođe poboljšavaju aerodinamiku. Ostale dizajnerske promene su identične kao sa ostatka Mustang linije, a to su LED farovi i zatamnjena zadnja svetla koja su sada podeljena na tri dela po retro dizajnu klasičnih Mustanga. Cene još uvek nisu objavljene, ali se svakako očekuje rast od sadašnjih cena koje iznose $48,810. Ford već sada prima narudzbe, a prvi modeli će biti isporučeni kupcima na proleće.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8400
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: 2013 Mustang

Poruka od Iosis » utorak, 29. nov. 2011. u 21:01h

Samo se brinem zbog tog novog modernog dizajna...
Da ne useru ovako dobar retro dizajn. :(
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11496
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2013 Mustang

Poruka od Talladega_500 » utorak, 29. nov. 2011. u 22:03h

Mislim da nemaju sta vise od retro dizajna da urade. Radili su 1964-1968 model (na 2005-2009), zatim 1969-1970 (na 2010-2014), znaci sada bi na red trebao doci 1971-1973 sa slike, ali on nije bio nesto posebno popularan u svoje vreme niti je danas nesto posebno cenjen kao klasik.

Slika

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8400
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: 2013 Mustang

Poruka od Iosis » utorak, 29. nov. 2011. u 22:37h

Svakako bih violio da zadrži sadašnji oblik, da ne bude neki kič i nešto ultra moderno.
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11496
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2013 Mustang

Poruka od Talladega_500 » utorak, 29. nov. 2011. u 23:18h

Mislim da ce da zadrzi celu formulu, ali posto je globalan model ocekuju se i neke Evropske linije na njemu.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8400
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: 2013 Mustang

Poruka od Iosis » utorak, 29. nov. 2011. u 23:27h

E jbg onda, neće biti dobro. :ozid:
Ako već hoće globalni model, mogli su ostaviti za Mustanga čistokrvni američku muscle dizajn, a na istoj platformi, sličnog izgleda napraviti Capri za Evropu i tako oživit popularan model. Nešto kao što je to bila stvar kada je nastao Capri, zamisao da to bude ''evropski Mustang'' karoserija jako sličnog oblika, ali ipak dizajn više evropski.
Mislim da Mustang kao takav neće biti popularan ni tamo i ovamo.
Ovaj dizajn je za sada odličan, baš kada se pogleda daje osjećaj snage, ali opet je jedinstven baš se vidi da je klasa za sebe, tj. muscle.
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11496
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2013 Mustang

Poruka od Talladega_500 » utorak, 29. nov. 2011. u 23:47h

Meni se Mustang jako dopada, posedovao sam ovu generaciju sa retro dizajnom, provozao sam i Mustang sa novim 5.0L motorom ... sve je super, ali prodaja je slaba. Ove godine Ford ce prodati oko 60,000 Mustanga sto je ubedljivo najmanje u istoriji. Manje nego tokom sredine 1980ih kada je Ford ozbiljno razmatrao da ugasi Mustang (i da ga zameni sa Ford Probe).

Jeste da pruza mnogo, ali mislim da su im bas nabili cene. Nekada je Mustang bio tipican muscle car bez mnogo opreme, a danas se moze dobiti sve i svasta sto naravno kosta. Nekada je svaki klinac koji radi samo vikende mogao da priusti Mustanga, doduse onaj osnovni V6 model. A danas ni ja sa fakultetom ne mogu da priustim novog jer mesecna rata za obican V6 je oko $450 na 5 godina. Kada se doda osiguranje i gorivo u sustini treba ti oko ~$850 mesecno samo za auto. To ne moze mnogo mladjarije da priusti. A oni stariji ljudi ne zele Mustanga (jer ne mogu da ga koriste kao porodicno vozilo) sto ostavlja jako mali broj kupaca Mustangu.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8400
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: 2013 Mustang

Poruka od Iosis » utorak, 29. nov. 2011. u 23:53h

Da, ali ako žele da bude konkurentan npr. M3 ili tako sličnima mora da ima tako neku opremu.
Mogli su da naprave dve opcije, taj pristupačan i taj sa mnogo opreme. Tada bi pokrili dosta kupaca.
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11496
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2013 Mustang

Poruka od Talladega_500 » utorak, 29. nov. 2011. u 23:58h

Moraju biti oprezni sa tim.

Jer recimo da stave cenu od $25,000 na obican GT bez ikakve opreme, a Boss 302 Laguna Seca (koji je konkurent BMW M3) je oko $45,000 - malo ko bi dao tolike pare za Boss 302. Ljudi bi rekli da je Boss impresivan, ali za $20,000 preko cene obicnog GT se moze napraviti mnogo brzi i mocniji auto.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8400
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: 2013 Mustang

Poruka od Iosis » sreda, 30. nov. 2011. u 00:10h

Našao bi kupce itaj Boss 302, u onaj od $20k staviti lošiji kvalitet materija, lošije ogibljenje, manje opreme itd.
Oni što ti kažeš što rade vikendom bi kupovali taj jeftiniji, a oni sa dubljim džepom koji žele da imaju Mustang sa dobrim kvalitetom bi uzeli onaj od $45k.

Svakako bih se vidjela razlika između onog jeftinog i onog skupljeg.
Eto čisto radi poređenja BMW 3 košta od 35-60.000$, sigurno ima tu bitne razlike da opravda takvu razlik u cjeni. :)
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11496
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2013 Mustang

Poruka od Talladega_500 » sreda, 30. nov. 2011. u 02:07h

Nasao bi kupce, ali limited.

Mustang i ovako ima jako limited kupce, obicno godina ispod 30 (koji jos nisu u braku) ili preko 65 (koji su u penziji).
Jednostavno nije za porodicne ljude, zaista je premal na zadnjim sedistima, plus je zimi katastrofalan ... Ja sam imao minimalno jednog Mustanga (jedno vreme i dva) od svoje 16. godine, ali sada definitivno gledam nesto drugo, nije vise auto za mene za svakodnevnu voznju. Da imam $$$ voleo bi Taurus SHO ili 2008-2009 Pontiac G8, ali su mi oba preskupa i barem dok radim ovaj posao bitna mi je i potrosnja jer gotovo ne izlazim iz auta. Nekako mi je Focus najzanimljiviji sada, mozda i stigne na prolece.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11496
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2013 Mustang

Poruka od Talladega_500 » četvrtak, 1. dec. 2011. u 18:08h

Na jednom Mustang forumu jedan tip je postavio ovu sliku kako bi on zeleo da izgleda sledeci Mustang zasnovan na dizajnu Evos koncepta.
Mislim da bi ovo bio lep Capri, ali nikako Mustang.

Slika
Poslednja izmena: Talladega_500, na dan četvrtak, 1. dec. 2011. u 18:18h. Ukupno izmenjeno 1 put.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Estariol
Poruka: 960
Član foruma od: subota, 20. mar. 2010. u 03:19h
Lokacija: Novi Sad/Zrenjanin

Re: 2013 Mustang

Poruka od Estariol » četvrtak, 1. dec. 2011. u 18:14h

Imaš li neku manju sliku, da se vidi ceo automobil? Hvala :)
Ne moze se reci da si vozio dobar auto dok nisi seo u Ford...

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11496
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2013 Mustang

Poruka od Talladega_500 » četvrtak, 1. dec. 2011. u 18:18h

Uradjeno.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8400
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: 2013 Mustang

Poruka od Iosis » četvrtak, 1. dec. 2011. u 18:20h

Capri da, ali Mustang ne, jer više vuče na evropski dizajn, ne bih to prošlo kod Amera koji vole muscle.
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: 2013 Mustang

Poruka od BojanM » četvrtak, 1. dec. 2011. u 19:54h

Moja prva reakcija "na blic" je bila 'šta će znak Mustanga na nosu GranTurisma'... a tek onda sam uočio razlike, jbg. :/

Bio bi to odličan Capri, dopada mi se dizajn, mada me je ta blic reakcija malo bacila u rebus, možda mu nedostaje koja trunka individualnosti...
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Avatar korisnika
Estariol
Poruka: 960
Član foruma od: subota, 20. mar. 2010. u 03:19h
Lokacija: Novi Sad/Zrenjanin

Re: 2013 Mustang

Poruka od Estariol » četvrtak, 1. dec. 2011. u 23:01h

Slažem se. Capri je ipak Capri, Mustang je Mustang. Ovaj dizajn mi je previše muscle car za Evropu, a nedovoljno muscle za Amere. I nikako mi nije Capri...
Sa druge strane, izgleda odlično, uprkos tome što je pomalo "deja vu".
Ne moze se reci da si vozio dobar auto dok nisi seo u Ford...

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11496
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2013 Mustang

Poruka od Talladega_500 » nedelja, 4. dec. 2011. u 00:25h

Ford je predstavio Mustang Cobra Jet za 2012 godinu koji ce biti koristen u drag racing. Izbor motora je 5.0L V8 atmosferski i sa superchargerom, a cena oko $85,000.

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Odgovori

Povratak na „Fordovi iz USA“