Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

dal je Taunus skup za odrzavanje?

Redovna održavanja, servisiranja, delovi.
Nije mesto za kvarove.

Moderator: Dragomir

mihailolord
Poruka: 18
Član foruma od: nedelja, 7. jun 2009. u 21:27h

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od mihailolord » ponedeljak, 22. jun 2009. u 22:34h

911s [SK] piše:Ili lepo kupiš od preko TC3-ku Ghiu, prešla manje od 100.000, redovno održavana i garažirana, prva boja, nigde rdjava, kao nova, a vidi kolike su cene za takva stanja pa ćeš ukapirati da se debelo isplati.
to je sve u principu ko voli nek izvoli...al takvih ljudi je malo jer niko nije lud da za auto koji je star 30 i kusur godina da preko 3000 evra(pa nek je on presao i 10000 km)...iskreno da imam te pare a da nemam neki izbor uvek bi pre uzeo neka nemacka kola tipa (golf 2-3) i nebih se zezao sa taunusima....jer ja ako kupim auto ocu da mi traje a ne da ga popravljam 2 dana a vozim ih pola sata i da placam slep sluzbe...a 3000 evra uopste nisu male pare i nikad te pare nebih dao za auto koji je stariji vise od 22 godine....taunus je vise nego dobar auto al on jednostavno ne moze da vredi vise od 2000 evra jer ga je vreme odavno pregazilo.... :D

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11519
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od 911s [SK] » ponedeljak, 22. jun 2009. u 22:55h

Pa šta ako je star preko 30 godina, jel to znači da će odmah sutrea da se pokvari i da će servisiranje da te košta Boga oca? Ljudi jednostavno ne znaju zato što nikad nisu vozili tako nešto (niti znaju nekog takvog) pa izvlače pogrešne zaključke.
Ta kola prelaze i po milionče sa jednom generalnom, a misliš da bi prešla da nisu kvalitetna?
Misliš da je Golf 2-3 bolji auto od tog Taunusa? Jedino što manje troši. Ostalo ništa.
3000 i nisu velike pare. Da daš 30.000 za novog Audija pa da mu rikne automatski menjač (i to da mu riknjava više puta) i da se iznazajebavaš sa istim - e to su već pare.
Doduše, ako ćeš da se olupavaš po gradu i na kraju baciš auto kad ti ne treba - da, kupi Golfa, on je više za te stvari.
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
tddi
Poruka: 46
Član foruma od: nedelja, 21. jun 2009. u 21:20h

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od tddi » ponedeljak, 22. jun 2009. u 23:04h

mihailolord piše:...iskreno da imam te pare a da nemam neki izbor uvek bi pre uzeo neka nemacka kola tipa (golf 2-3) i nebih se zezao sa taunusima....
Pa cekaj, nisi napomenuo da ti treba auto za Kvantasku pijacu! Ako je to u pitanju...i moj favorit je golf 2. :S

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21090
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od Markedjani » ponedeljak, 22. jun 2009. u 23:57h

Pa i Ford je nemački auto. (mislim na ove koje mi u Srbiji vozimo :) )
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Avatar korisnika
van
VIP
Poruka: 8992
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 09:33h
Lokacija: Пао с' Марса

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od van » utorak, 23. jun 2009. u 00:29h

Ima ljudi ovde koji su da li 20k za taunusa . I znas koji je komentar meni bio najupecatljiviji ? Dva bosanca koji rade sa kolima ( kupuju i prodaju ) su prokomentarisala : Jbg , kada vozis audi od 20k e onda si mafijas , a kada vozis taunusa od 20k e onda si smeker !
Taunusa sada voze samo ljubitelji i onaj ko nema sta drugo pre nego sto ga baci u staro gvozdje .
Ne moze da se meri sa novijim kolima po pitanju ekonomije , lezanja na putu , ubrzanja ( ako ga neko nije cackao prethodno :D ) . Hoces da nosis najke AIR MAX II koje su skupe i nose ih svi ( shabani ) i koje su se pravile iste takve pre 16-17 godina ? E ista takva prica ti je ovde sa golfom II , skup je , pravio se pre 2 decenije , voze ga ljudi koji nemaju ukusa i sto je najbitnije ne strcis iz mase .

ps. a i S7 ne moze da se napravi od golfa

Avatar korisnika
Boris88
VIP
Poruka: 1693
Član foruma od: nedelja, 11. jan. 2009. u 18:25h
Lokacija: Beograd

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od Boris88 » utorak, 23. jun 2009. u 00:38h

pa sta je problem sa onim taunusom sto sam ti dao link,pise da je oko 900eu zadnja cifra,spusti na 850 i do 1000 ga taman registrujes,1.6 je to,nije 2.3 a isplatila bi ti se investicija 100% ;) p.s. kada vozis taunusa koji je dugacak i sirok,golfici i ostala cuda ti se sklanjaju u uskim ulicama ;)
rust is not a crime

mihailolord
Poruka: 18
Član foruma od: nedelja, 7. jun 2009. u 21:27h

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od mihailolord » utorak, 23. jun 2009. u 00:59h

Ljudi ja se izvinjavam ako sam nekoga uvredio ali niste me shvatili....Ja necu da nekome da punim dzep samo da bi on meni rekao "jbg sefe to ti je olt-timer" razumete?? ja kupujem svoj prvi auto i imao sam tu priliku da vozim kumovog taunusa pre par meseci i od tad sam se zaljubio u auto....a i moj cale je dok sam ja bio mali imao sluzbeni auto koji je takodje bio taunus...tako da znam kako je voziti se tim autom i kako lezi na putu! :D al kad su vec 3000 evra male pare pa prijatelju daj mi ih!! lol lol salim se al iskreno bih voleo da imam te pare..Al ovako realno kad pogledate zar nije golf jeftiniji za odrzavanje? samo nemojte da se folirate... u beogradu ima 10 golfova na prema 1 taunusa... btw kupicu Taunusa kad tad!!!!! Borise registracija za taj auto je 300 evra + tehnicki tako da mi cena ne odgovara....da je 50 evra manje verovatno bi se dogovorili...i onako sam pozajmio od caleta 100 evra jos mi samo treba dodatni dug.... :| :|

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11519
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od 911s [SK] » utorak, 23. jun 2009. u 01:33h

Prijatelju, registracija za Pinto 1.6 je ili 15.500 ili 16.500. Gde ti nadje 300 evra?
Pa baš i nije jeftinije održavanje Golfa, osim što je na trafici sledeća situacija: "daćeš mi Malboro, mini Plazmu i drug lager za Golfa dvojku".
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
Boris88
VIP
Poruka: 1693
Član foruma od: nedelja, 11. jan. 2009. u 18:25h
Lokacija: Beograd

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od Boris88 » utorak, 23. jun 2009. u 01:34h

ok ako je 300 eura mada sumnjam zato sto je meni za 1.3 oko 13000 din a tehnicki ti kosta 1000,1500 din.ne prebacuje tebi niko,pogresno si shvatio,samo otvorio si temu vezanu za taunus i pronalazak istog,svi se trudimo samo da ti pomognemo koliko to mozemo.tacno je da svako iznosi svoje predloge i misljenja ali to nije zlonamerno ni sa cije strane,niko ovde ne zeli da ti kupis los auto vec sto bolji za te pare,dakle mi predlazemo a naravno izbor je samo tvoj ;)
rust is not a crime

Avatar korisnika
Boris88
VIP
Poruka: 1693
Član foruma od: nedelja, 11. jan. 2009. u 18:25h
Lokacija: Beograd

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od Boris88 » utorak, 23. jun 2009. u 01:41h

da ne bude zabune :) sve ti pokaze tacno u dinar www.registracija-vozila.rs
rust is not a crime

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11519
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od 911s [SK] » utorak, 23. jun 2009. u 01:50h

Za Pinto 1.3 je 12.100. :D
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
ace1
Avenger from the past
Poruka: 1983
Član foruma od: petak, 14. nov. 2008. u 19:47h
Lokacija: izmedju (ne smem da kazem)
Kontakt:

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od ace1 » utorak, 23. jun 2009. u 01:50h

Opel killer , in progress autolite evolution ,then bekame restomod and eventually all supercars killer (Ferrari too)
It is 1971
Slika

Avatar korisnika
Boris88
VIP
Poruka: 1693
Član foruma od: nedelja, 11. jan. 2009. u 18:25h
Lokacija: Beograd

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od Boris88 » utorak, 23. jun 2009. u 01:56h

dobro da se ne lazemo trebace mu i prenos i nova saobracajna. e a sto bi ja voleo da posedujem ovakve felne kao sa slike iznad ali naravno ne ovako oskrnavljene :)
rust is not a crime

Avatar korisnika
van
VIP
Poruka: 8992
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 09:33h
Lokacija: Пао с' Марса

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od van » utorak, 23. jun 2009. u 10:16h

AUto nije skup za odrzavanje , ali ces morati da naucis sam da popravljas sitnice , kojih uvek ima na 30 godina starim kolima .
Mehanika je prosta i robusna , i pristupacna za rad . Ako ces ici za svaku sitnicu kod majstora , nemoj ga kupovati .
Potreban je odredjeni nivo entuzijazma da bi se odrzavao takav auto .
A koliko je zahtevan za odrzavanje ? Na taunusov 32 rodjendan ja godinu dana nisam nista pipnuo oko kola , cak ni ulje nisam menjao , samo sam dolivao . Auto sam vozio na more u CG , na rafting , na skijanje ... Navozao sam se , nauzivao sam se i vredi odvojiti jedandan ,tokom vikenda, jednom mesecno na popravke i odrzavanje takvog automobila .
Da napomenem da me auto nije nigde ostavio na putu i nije nikada imao kvar zbog koga nije bilo moguce voziti auto . Ako mu nesto crkne , to znaci da je za zamenu , ali auto i dalje moze da ide ...

Avatar korisnika
shone190
Poruka: 438
Član foruma od: petak, 24. okt. 2008. u 22:36h
Lokacija: Beograd

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od shone190 » utorak, 23. jun 2009. u 15:30h

Evo samo da se javim posto vidim da sam prozvan kao "lik" koji nije hteo da saceka mesec dana (inace kad si zvao rekao si "par meseci" ako se secas i ne znam odakle ti prica da sam rekao kako sam nekome pozajmio pare??!?!?!?)

Decko, ti ako mislis da kupujes auto na nacin na koji si hteo od mene da ga kupis, bolje batali kupovinu, neces ga kupiti nikada u zivotu.

Cela prica tece ovako. Poslao si mi mail da zelis zamenu skuter od 800e + 200e doplate za Taunus jer sam stavio cenu od 1000e fiksno. Kada sam dobio info da je motor KeeWay star 4 godine i da mu ne radi akumulator, proverio sam cene motora na netu i rekao ti da je realna cena po onome sto se tamo nudi 700e, ti si se sa tim odmah slozio i javio mi da ti je to ok.

Nakon toga smo se u sredu ili cetvrtak nasli kod mene na poslu da probas auto, probao si ga, svideo ti se i rekao si "to je to, uzimam ga". Rekao sam ti i da mozes da odes kod bilo kog majstora na kanal da pogledas sve jer auto je u odlicnom stanju, osim rubova i onog dela u gepeku kod stopaljki, sve ostalo radi kao sat. Izvinjavam se i desni el.podizac ne radi posto je iskocio osigurac, a mrzelo me da ga kupujemi stavljam.
Pitao si me jel' mogu da te sacekam 15-ak dana jer nemas pare, imas samo motor i fali ti tih 300e koje ti neko duguje, na sta sam ja pristao jer sam rekao da mi nije frka da prodam auto.

Dogovor je bio da se za vikend vidimo da pogledam motor (prica je bila i za petak da se vidimo ali nisam mogao jer mi je bio rodjendan) , poslao sam ti sms u nedelju, nisi mi odgovorio, pa sam te zvao na mob i ti si mi odbio poziv ne javljajuci se.
To vece mi stize mail od tebe gde si napisao da si bio negde van Beograda pa ti je telefon valjda tamo ostao ili tako nesto ??!?! i da si se "raspitao" o Taunusima i da oni imaju problem sa rdjom i da im rezervoar najcesce trune :))), pa si otprilike i odustao od kupovine. Ja sam te onda uputio upravo na ovaj forum kako bi se normalno informisao, a ne kod tog strucnjaka koji te tako lepo uputio u probleme sa rdjom. Rekao sam ti ponovo sve iskreno u vezi ovog Taunusa i zamolio da mi za dva dana najkasnije javis jel' kupujes od mene auto ili ne, posto sam auto vec skinuo sa oglasa 3 dana ranije jer smo se dogovorili za kupoprodaju.

Nakon tog mog maila javio si se ponovo mailom :)) (ne znam samo to toliko volis da razmenjujes mailove, a ne da se cujemo ko ljudi telefonom) i rekao da je ok i da ces da kupis Taunusa, a pitao si jel' mogu da dodjem da vidim motor posle podne posle posla. Rekao sam ti da mi je ok oko 18:30h, ali ti nisi mogao pa si me zamolio da se nadjemo na Autokomandi u 21h ?!?!?! (ko jos gleda motor ili auto po mraku), na sta sam ja pristao jer sam ti verovao da je motor ok. Par sati ranije mi javljas da ces malo da kasnis i pomeramo vidjanje za 21:15h. Dolazim na Autokomandu u 21:05h i cekam te do 21:35h. U medjuvremenu sam te zvao dva puta i nisi se javljao. Bez reci izvinjenja zbog kasnjenja pokazujes motor koji nema kofer kao sto si rekao u mailu (kuci ti je jer ti nije trebao pa ga nisi usrafio) i motor ne moze da radi na leru (ovo ni jednom recju pre nisi pomenuo), gasi se ako ne drzis gas. Moj drugar probava motor i vraca se sa recima da ide ok.

Odmah sam ti rekao da mi je motor ok i da mozemo da zavrsimo razmenu kad naplatis taj dug od 300e na sta mi ti govoris da si nabavio 300e i da mozemo odmah sutra da zavrsimo sve. Dogovor je bio da nadjem neku agenciju koja radi do 19h kod Bogoslovije da ja mogu da stignem sa posla, posto ti ne mozes da dodjes do mene na posao preko dana da to zavrsimo.

Kad sam dosao kuci skinem mailove, kad ono opet ti sa mailom :) gde me pitas jel mozemo da se nadjemo da to zavrsimo sutra uvece opet na Autokomandi, a ti mi donosis 300e ?!?!? Vec sam se zapitao sta nije u redu sa tobom, al' reko otkud znam, videcu da li ima agencija koje rade do 19h u blizini autokomande, plus ti me molis da ti ja vidim posto je kupoprodajni ugovor za auto i koliko kosta porez na prenos vlasnistva?!?!?! Ko da si mutav pa ne znas da okrenes telefon-dva ili ti je problem sto nemaju mail da im posaljes pitanje!!!!!

Nebitno, video sam posto je sve, javio ti da ti treba oko 35e za sve to i da sam uspeo da nadjem AMSS koji radi do 18:30h, a da se nadjemo tamo u 18h kako bismo zavrsili sve na vreme. Javljam ti telefonom, tebi je to ok ali planiras da dodjes tramvajem?!?!?!? Kako cu onda da uzmem motor, kazem ti, a ti, aaaa da u pravu si, doci cu motorom, ali ako mi nije frka da dodjem posle nekoliko dana kod tebe da uzmem kofer posto nemas alat da ga montiras ?!?!?!?
Ovde vec pizdim jer alat za 4 srafa mozes da uzmes kod svakog komsije, ali nebitno, dogovor ostaje u 18h kod AMSS.

u 17h taman zavrsavam sastanak u firmi kad ti zoves sa recima "Shone jel' nije frka da ti donesem sada 200e, a za par meseci jos 100e posto ih nemas kod sebe sada" Ja onako sav u cudu, iznenadjen ti govorim ok, nerazmisljajuci racionalno sta se sve desava oko mene. Za 20-ak minuta ti saljem poruku iz auta da ne zelim da ulazim ponovo u takvu pricu sa dugovanjem jer imam dva neizmirena duga od drugova koje znam pola zivota (sto sam ti rekao i prvi dan) i da te molim da pozajmis od nekoga tih 100e i doneses mi, pa duguj nekom drugaru, a ne meni koga ni ne poznajes. Stize mi poruka od tebe sa nekog drugog broja gde me molis da ti se javim na tvoj broj. Zovem te gde si ti u cudu sto ti ja ne verujem da ces da mi das pare kad budes imao, na sta ti ja govorim da nije frka, pricekacu te, pozajmi tih 100e i javi mi se, necu da prodajem auto ako stvarno hoces da ga kupis i ne zurim sa prodajom. Ti me tu nagovaras da zavrsimo sve odmah jer ti se toboze ne bi upustao u sve ovo da nemas pare?!?!?!!? Pa decko, kako imas pare ako me zoves sat vremena pred kupoprodaju i govoris da ti fali 100e, a noc pre toga si mi i rekao da imas 300e i poslao u mailu da donosis sutra 300e. Kada sam ti to rekao preko telefona ti si rekao da je to greska i da je trebalo da pise 200e u mailu. Mislim se koga ti to zajebavas, ali ti ponovo ponavljam da pozajmis pare za nekoliko dana i da mi se javis, sacekacu te. Tu mi govoris da nema potrebe i da mogu da prodam auto, na sta ja ostajem zaprepascen, al' reko' ko zna sta se decku desilo i o cemu se sve tu radi i zaboravljam na celu pricu.

To vece mi stize ponovo mail od tebe :))) (ili sledece vece, vise ni sam ne znam posto imam tvojih 10-ak mailova) gde si se poprilicno raspisao kako si sokiran jer sam te "ispalio" kad si vec bio na pola puta ka Bogosloviji, kako si mogao da ides do majstora da teras Taunus da proveris motor??!?!!? ali nisi jer si mi verovao, kako sam ja stariji od tebe dosta i da sam mogao da te lazem i mazem jer si klinac, da nisi hteo da mi spustas cenu (u oglasu sam i rekao da je cena fiksna bez pregovora) iako ja tebi jesam?!?!?

Ne mogu da se setim svih gluposti koje si tamo napisao, e' da secam se najvece, a to je da si rekao kako i da si imao svih 300e kod sebe, opet bi mi dao 200e, a onih 100e posle mesec dana jer bi ti one sluzile kao neka "garancija" da je Taunus OK i da mi ih ne bi dao u slucaju da auto nije onakav kakav sam ti rekao da jeste?!?!?!

Na taj mail ti nisam ni odgovorio jer nisam hteo da se uplicem vise u prepiske sa tobom jer sam video da si ili neozbiljan totalno ili poremecen, trece ne znam sta moze da bude, dok nisam video da si ovde dosao da me pljujes kako sam "lik koji ne ceka mesec dana", "pozajmio sam pare nekome" i slicne gluposti.

Pripazi malo na to sto pricas okolo, jer ovo sto sam gore naveo je gola istina i nemoj da ti padne na pamet da lazes i dalje!!!!!!!!!!

Inace, sreca pa sam imao ovakvo iskustvo sa tobom i odlucio sam da ne prodajem Taunusa jer mi je zao da ovako dobar auto dajem za samo 1000e (regostrovan godinu dana, plin, vodi se kao 1.6) i vec sam se nacelno dogovorio sa Vanom da me uputi malo oko ugradnje V6 2.9 motora iz Scorpio-a koji cu da smestim u Taunus.

Eto toliko od mene, a nadam se da ce ti ostali reci svoje misljenje o svemu ovome i posavetovati kako da kupis svoj prvi auto, jer ovakvim pristupom neces kupiti ni zvake na pijaci, a kamoli automobil.

Pozdrav i sve najbolje u trazenju automobila.
Dodge Charger 1973 8.1l, Golf 4 TDI 4Motion, Chevrolet Corvette C4 5.7l

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11519
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od 911s [SK] » utorak, 23. jun 2009. u 15:53h

Mogli ste i da se džorate, ono - pet pilića, dva kartona jaja, 10 kg kozjeg sira, 6 tegli domaćeg ajvara, dve čelične felne sa ćelavim gumama (jedna za Golf trojku, druga za Askonu hatchback)... lol :)
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
van
VIP
Poruka: 8992
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 09:33h
Lokacija: Пао с' Марса

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od van » utorak, 23. jun 2009. u 16:03h

Brate al si se raspisao :D

Avatar korisnika
shone190
Poruka: 438
Član foruma od: petak, 24. okt. 2008. u 22:36h
Lokacija: Beograd

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od shone190 » utorak, 23. jun 2009. u 16:05h

Brate, morao sam kad me iznervirao do Boga, a vidis i sam zasto :)
Dodge Charger 1973 8.1l, Golf 4 TDI 4Motion, Chevrolet Corvette C4 5.7l

Avatar korisnika
Boris88
VIP
Poruka: 1693
Član foruma od: nedelja, 11. jan. 2009. u 18:25h
Lokacija: Beograd

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od Boris88 » utorak, 23. jun 2009. u 17:13h

sjajno,odusevljen sam lol
rust is not a crime

Avatar korisnika
fancy
Poruka: 2265
Član foruma od: četvrtak, 27. nov. 2008. u 13:46h
Lokacija: 11090
Kontakt:

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od fancy » utorak, 23. jun 2009. u 17:27h

shone190 piše:Evo samo da se javim posto vidim da sam prozvan kao "lik" koji nije hteo da saceka mesec dana ...
lol lol lol
Najjače, ali definitivno nešto najjače što sam zadnjih godinu dana pročitao na netu 8)

Tvoji živci su u j€b€n0 dobrom stanju kad se kod 4. maila i situacije sa "Agencijom u 19h" nisi mašio za sačmaru :D
...od 1992, 7 Fordova, trenutno: '08 Hypnotic silver Mondeo 2.0 TDCi Titanium X

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21090
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od Markedjani » utorak, 23. jun 2009. u 18:21h

Auuu jebote od ovoga može da se rikne... lol

Ja bih ovo stavio u neki vodič za kupovinu auta lol
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Avatar korisnika
tddi
Poruka: 46
Član foruma od: nedelja, 21. jun 2009. u 21:20h

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od tddi » utorak, 23. jun 2009. u 18:31h

shone190 piše:Brate, morao sam kad me iznervirao do Boga, a vidis i sam zasto :)
Nije valjda da si se iznervirao? :-| :D :D :D

Avatar korisnika
ace1
Avenger from the past
Poruka: 1983
Član foruma od: petak, 14. nov. 2008. u 19:47h
Lokacija: izmedju (ne smem da kazem)
Kontakt:

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od ace1 » utorak, 23. jun 2009. u 18:35h

Svaka cast ,ja bi ga do sad pregazio bar dvaput istim Taunusom
A zivci su ti ...svaka cast
Opel killer , in progress autolite evolution ,then bekame restomod and eventually all supercars killer (Ferrari too)
It is 1971
Slika

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od dule0911 » utorak, 23. jun 2009. u 20:16h

Markedjani piše:Ja bih ovo stavio u neki vodič za kupovinu auta lol
Obavezno! lol
Svaka cast kad imas toliko strpljenje.
Fiesta!!

Avatar korisnika
goja
Poruka: 1186
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 13:17h
Lokacija: bg

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od goja » utorak, 23. jun 2009. u 20:20h

hehehe, a ja ga pitao hoce li da mu ja prodam mog kad se izjadao da si ga ti "oladio"... tacno bi sudio sam sebi da me tako izhebo... lol

Zaključana

Povratak na „Održavanje i servisi“