Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

dal je Taunus skup za odrzavanje?

Redovna održavanja, servisiranja, delovi.
Nije mesto za kvarove.

Moderator: Dragomir

Avatar korisnika
kresa capri
Poruka: 350
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 13:51h
Lokacija: kladovo

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od kresa capri » utorak, 23. jun 2009. u 22:28h

sone je u pravu a ko njemu garantuje da je skuter ok. a u ostalom probas auto isplatis i cao, i ja sam imao slicnih iskustva na dodjem ti a ja kad kupujem uvek kesiram ma batali bolje neka ti istruli nego da ga poklanjas ako ga vec poklanjas poklonis sirotinji koja ce to ceniti.

mihailolord
Poruka: 18
Član foruma od: nedelja, 7. jun 2009. u 21:27h

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od mihailolord » utorak, 23. jun 2009. u 22:43h

za soneta!! 1. Realno auto ti je krs
2.I da oces da ga prodas neces moci jer ti niko nece dati 1000 evra
3. Ti si mene hteo da zajebes al sam ja na vreme odreagovao i na finjaka te odjebao
4.Ja ni jednu jedinu rec nisam lazno rekao
5. To je tvoj problem ako se ti vredjas sto te neko zove "lik" ja samo ne znam sta je tu uvreda?????
6.ZABOLE ME TUKI STA CES TI DA RADIS SA SVOJIM TAUNUSOM
7. Glup si ako si mislio mene da zajebes
8. I sto lazes ljude da ti je auto truo samo na desnom rubu??? Decko tvom auto je totalno truo gepek!!!!
9.Da si stavio neku realnu cenu mozda bi i prodao auto...al ovako mozes samo da sanjas 1000-ku
10. Necu da ulazim u raspravu sa tobom jer ti da si covek ti bi mene sacekao tad za te pare....AL PONAVLJAM DOSLO JE DO NESPORAZUMA...tj ti si mene ocigledno hteo da zajebes.... pre svega auto ide na plin a plin nije atestiran!!! tako da je to cista zabluda... Zao mi je samo sto sam se dzabe nervirao....AL PRE SVEGA NE ZELIM DA SE TI SHONE LJUTIS NA MENE JER JBG NASI SMO......I sam znas kakav je Srbin i njegov dogovor...hahahahah lol lol Evo ja ti se izvinjavam ko coveku sto sam te cimao da izlazis sa posla al jbg sta da se radi...Nadam se da mi oprastas

mihailolord
Poruka: 18
Član foruma od: nedelja, 7. jun 2009. u 21:27h

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od mihailolord » utorak, 23. jun 2009. u 22:44h

kresa capri piše:sone je u pravu a ko njemu garantuje da je skuter ok. a u ostalom probas auto isplatis i cao, i ja sam imao slicnih iskustva na dodjem ti a ja kad kupujem uvek kesiram ma batali bolje neka ti istruli nego da ga poklanjas ako ga vec poklanjas poklonis sirotinji koja ce to ceniti.
SKUTER JE JOS POD GARANCIJOM!!!!!!!!!! :-) :-) :-)

mihailolord
Poruka: 18
Član foruma od: nedelja, 7. jun 2009. u 21:27h

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od mihailolord » utorak, 23. jun 2009. u 22:49h

ace1 piše:Svaka cast ,ja bi ga do sad pregazio bar dvaput istim Taunusom
A zivci su ti ...svaka cast
edit by Markedjani:

Ovde je nekad pisala vrlo uvredljiva poruka upućena Ace1

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21100
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od Markedjani » utorak, 23. jun 2009. u 23:13h

Jel te neko tukao po ušima da uzmeš taj auto ?... ako je stvarno krš što si bio toliko zapeo da ga uzmeš ?

Imaš oči,imaš ruke,imaš uši,imaš noge... probaš,vidiš,čuješ,oteraš kod nekog majstora... ne zove se za džabe polovan auto.

A još veći apsurd što imaš rezona da prozivaš čoveka posle celog onog cimanja...
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

mihailolord
Poruka: 18
Član foruma od: nedelja, 7. jun 2009. u 21:27h

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od mihailolord » sreda, 24. jun 2009. u 01:07h

Markedjani piše:Jel te neko tukao po ušima da uzmeš taj auto ?... ako je stvarno krš što si bio toliko zapeo da ga uzmeš ?

Imaš oči,imaš ruke,imaš uši,imaš noge... probaš,vidiš,čuješ,oteraš kod nekog majstora... ne zove se za džabe polovan auto.

A još veći apsurd što imaš rezona da prozivaš čoveka posle celog onog cimanja...

Ko koga proziva ja ne znam.......... :S :S strasno glupo je sto ste svi stali na sonetovu stranu bez ikakvog razloga......vrlo glupo od vas...btw necu kupiti taunusa nego Golfa 3!!!!

Edit by Markedjani: Ovde je nekad pisala toliko uvredljiva poruka upućena svim Fordašima... da možemo svi slobodno da se zapitamo ko ovom čoveku mrda kavez :S

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13583
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od dule0911 » sreda, 24. jun 2009. u 01:27h

E aj neka neko pobrise ovo, nema smisla stvarno.
Do sad nisam imao nista protiv clana mihailolord, ali mislim da bi trebao da se banuje, jer ovakvo ponasanje nije shodno pravilima da vredja ljude koje ne poznaje.
Diskusija oko odrzavanja i kupovine kola je jedno, ali vredjati ljude bez nekog specijalnog razloga je nesto sasvim drugo.

Srecno sa kupovinom Golfa! Ja imam dvojku dizel, to ti je najjaci auto! Sipas i ne mislis! lol
Fiesta!!

Nozzlezator
Poruka: 418
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 13:12h

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od Nozzlezator » sreda, 24. jun 2009. u 01:29h

Za 1000eur i polovan skuter tesko da ce moci da kupi i raspalog golfa 2 8)
Najbolje neka kupi golfa 2 1.6 D i to belog....Beli grom.... lol Bice glavni smeker u svoje selo lol

Avatar korisnika
Stefan148

 
Poruka: 2255
Član foruma od: sreda, 22. okt. 2008. u 12:02h
Lokacija: Zvezdara, Lion
Kontakt:

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od Stefan148 » sreda, 24. jun 2009. u 01:35h

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax suze mi idu... pa ovo nema nigde xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax olicenje kulutre, nema sta xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax
Slika

Avatar korisnika
Boris88
VIP
Poruka: 1693
Član foruma od: nedelja, 11. jan. 2009. u 18:25h
Lokacija: Beograd

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od Boris88 » sreda, 24. jun 2009. u 02:26h

ovde je stajao jedan veoma neprijatan post prema osobi koja je otvorila temu...a obrisan je iz razloga sto je razum prevladao tako da predlazem lock da nijedan normalan clan ovog foruma ne bi gubio zivce bez razloga :)
rust is not a crime

Avatar korisnika
rajkox
Poruka: 94
Član foruma od: četvrtak, 21. maj 2009. u 07:52h

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od rajkox » sreda, 24. jun 2009. u 07:22h

Ode polemika van kontrole.... mada razumem i jednog i drugog. Ovaj sto prodaje prodao bi ga za cenu novog da moze iako je 20 god star, ovaj sto kupuje voleo bi da mu ga poklone, jer je socijalni slucaj ko 70% srbije, po mogucnosti da mu se i registruje.... E pa ovo je Srbija, takvi smo mi, sto se psovki tice, meni ne smetaju, i to smo mi Srbi, nas jezik zacinjen je psovkama kao ni jedan evropski jezik (romski je izuzetak :) ), zasto brisati nesto, kome mi to polazemo racune? Jel ce neko da nas kazni sto psujemo ovde? Da ne dodje serz bramerc da nam meri na kantar. MA OVO JE SRBIJAAAA, KO GA JEBE, AJ UZDRAVLJE, ceka me loza na stolu za dobrojutro sumadijo!!

Avatar korisnika
shone190
Poruka: 438
Član foruma od: petak, 24. okt. 2008. u 22:36h
Lokacija: Beograd

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od shone190 » sreda, 24. jun 2009. u 09:37h

mihailolord piše:
kresa capri piše:sone je u pravu a ko njemu garantuje da je skuter ok. a u ostalom probas auto isplatis i cao, i ja sam imao slicnih iskustva na dodjem ti a ja kad kupujem uvek kesiram ma batali bolje neka ti istruli nego da ga poklanjas ako ga vec poklanjas poklonis sirotinji koja ce to ceniti.
SKUTER JE JOS POD GARANCIJOM!!!!!!!!!! :-) :-) :-)
Ne ljutim se ja na tebe MIhajlo vec na sebe, no nebitno sada.

Hteo bih samo da prokomentarisem i ovo sto si rekao za garanciju. Kako mislis da skuter moze biti pod garancijom ako je star 4 godine??? Garancija na keeWay skutere je 2 godine bez ogranicenja predjene kilometraze http://www.keeway.rs/aboutus/warranty.html.

Znaci i da si presao 100m sa njim zbog proteklog vremena skuter vise nije u garanciji.

Niko tebe decko nije hteo da zajebe, a to sto si ti to tako protumacio, to je tvoja stvar.

Opet ponavljam, zelim ti srecu prilikom kupovine automobila, ali obrati paznju da moras da promenis nacin pristupa ako mislis da se cenkas i da trampis nesto za auto.

Pozzzz
Dodge Charger 1973 8.1l, Golf 4 TDI 4Motion, Chevrolet Corvette C4 5.7l

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21100
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: dal je Taunus skup za odrzavanje?

Poruka od Markedjani » sreda, 24. jun 2009. u 10:48h

Tema ide lepo pod ključ... nema više smisla... gosn Mihailo je prekardašio sve mere i biće banovan zauvek.

I želim gosn Mihailu da što pre kupi G3... pošto nije uspeo da skupi ni za Taunusa :D
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Zaključana

Povratak na „Održavanje i servisi“