Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Automobil mi trese

Redovna održavanja, servisiranja, delovi.
Nije mesto za kvarove.

Moderator: Dragomir

Zaključana
mitar.marunic
Poruka: 2
Član foruma od: četvrtak, 18. okt. 2018. u 23:12h

Automobil mi trese

Poruka od mitar.marunic » subota, 3. nov. 2018. u 22:11h

Pozdrav svima, naime, od skoro sam vlasnik Gord Fokusa mk2 2005 godiste, karavan, 1.8tdci
Problem je taj sto mi automobil trese pri niskim obrtajima
Najvise u petoj, pa u cetvrtoj, pa u trecoj, drugoj
U prvoj brzini i pri polascima ne trese
Naime u petoj brzini, od 1000 do 3000 obrtaja pri davanju gasa, automobil toliko trese da se zo oseca kroz celu sasiju, u nekim trenutcima se oseca kao da samo prednji kraj trese, a pri odredjenom broju obrtaja se to prenosi i do zadnjeg dela auta, na 3000 obrtaja u petoj prestaje, kad je auto u brzini bez gasa ne oseca se, na leru se ne oseca, i da napomenem da je bas musko tresenje, automobil mi je kod majstora dva dana, dugo se nas dvojica znamo, dugo odrzavam kola kod njega, kaze da se sa ovim jos uvek nije susreo, kaze da je zamajac i set kvacila nov, da je sve dobro, motor da radi dobro, stvarno ne znam sta da radim, hvala na svakom odgovoru, da napomenem da je gledao i krst poluosovine i sve, da je pretresao kola, jedino sto nisam uradio to je da nisam centrirao trap, i felne sam isao da ispravljam, nije pomoglo

Avatar korisnika
FM III
Vremenski policajac
Poruka: 8117
Član foruma od: četvrtak, 9. dec. 2010. u 01:19h
Lokacija: Beograd-Skojevsko Naselje-Okolina Prokuplja

Re: Automobil mi trese

Poruka od FM III » subota, 3. nov. 2018. u 22:35h

Dovrši svoje predstavljanje: https://www.fordclubserbia.org/forum/vi ... 07#p534707 da bi mogao da nastaviš sa radom na forumu.
Focus mk 3.5 1.5 TDCI 88 kW (120 ks) 2016. god. 2021-
Panter black Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KS 2002. 2010-2021
NE BRŽE OD ŽIVOTA!
(23:48:25) Iosis: njeeeh saću ja van iz ćenife pa za komp

Zaključana

Povratak na „Održavanje i servisi“