Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Fiesta mk4 - Gde nabaviti dihtung za IACV ?

Redovna održavanja, servisiranja, delovi.
Nije mesto za kvarove.

Moderator: Dragomir

sandokan
Poruka: 25
Član foruma od: sreda, 21. apr. 2010. u 12:08h

Fiesta mk4 - Gde nabaviti dihtung za IACV ?

Poruka od sandokan » sreda, 10. nov. 2010. u 21:24h

Za pocetak cu vam se predstaviti sa nekoliko recenica o sebi...

Moje ime je Vlada, neki od vas me poznaju licno, neki po prici, a pretpostavaljam da je dosta ljudi sa ovog foruma culo za mene. Elem, ja sam bavim usluznom kupovinom raznih stvari sa interneta, placanjem i transportom kupljenih, tj narucenih stvari. Profesionalno se bavim od 2005. godine a poceo sam 2 godine ranije, isprobavajuci kako ovaj sistem kupovine funkcionise.
kao i svi pocetnici i neznalci, krenuo sam tuning&styling foruma, da bi posle nekog vremena napravio svoj forum i stekao puno poznanstava i prijateljstava tokom koriscenja raznoraznih automobilskih foruma.
Od sada imacete priliku da se uverite da je generalno kupovina preko interneta povoljna u odnosu na cene koje su kod nas, i na cenu mog celokupnog servisa prema bilo kome od clanova,a i onih koji to nisu.

Sto se tice narucivanja proizvoda koji su vama interesantni, nemam nikakvih ogranicenja sto se nabavljanja tice, osim ako nesto prevazilazi okvire normalnog. Sve ostalo je moguce naruciti i dobiti u nekom relativno kratkom roku isporuke. Moj rok isporuke je od 7 do 35 dana, zavisno kad se naruceni artikal poruci i kad ga prodavac posalje ka adresi primaoca.

Posto je ovo auto-forum, pretpostavljam da ce najvece interesovanje biti za obicne i stajling delove, kao i sve ostalo sto je vezano za tu tematiku.
Za pocetak mogu da vam dam extra ponudu vezano za plazma osvetljenje, 105 eura bi bila cena za ceo kit (podloga i osvetljenje), cija je cena kod samog proizvodjaca ova cena po kojoj imate ceo kit. Ako se napravi grupna kupovina, cena bi mogla biti 100eura za ceo kit. Takodje, ovaj proizvod (koji inace prave Xtuners iz Bugarske) mozete platiti iz 2x, prvi deo od 50% od ukupne cene se placa odmah, a ostatak kad stigne u Beograd.
Za one koji nemaju toliko novca, moze da se organizuje i na rate, ali samo u slucaju da ostave cekove kao zalog. Njih vam preporucujem zato sto sam licni prijatelj sa njima, dobija se mala garancija, tako da ako se slucajno desi neki problem, nije problem da se taj proizvod zameni za novi. Osim toga, uporedjujuci ostale proizvodjace, mislim da su najkvalitetniji i da im je dizajn daleko od svih ostalih koji prave slicne proizvode. U to se mozete i sami uveriti googlajuci na internetu.
Ako neko zeli nekog drugog proizvodjaca, nije nikakav problem, moci ce i jeftinije da se nabave, ali ne mogu da se uporede sa plazmama od Xtunersa.
Placanje u 2 x vazi za sve proizvode koji se preko mene narucuju, osim ako nije neka velika suma u pitanju.
Ukoliko ima nekih pitanja, mozete slobodno da postavite link, a ja cu vam dati informaciju koliko bi to na kraju kostalo i kad bi moglo biti u Beogradu.
Ako ima nekih pitanja vezano za kupovinu na ebay ili generalno sa interneta, takodje cu vam dati sve neophodne informacije. Ukoliko ne dobijete u toku dana info, posaljite mi privatnu poruku, posto ne mogu da stignem sve da pogledam u toku dana... smile_computer1 redbullw

Avatar korisnika
Mickey038
VIP
Poruka: 1133
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 16:33h
Lokacija: Italy

Re: on line kupovina za clanove kluba

Poruka od Mickey038 » četvrtak, 11. nov. 2010. u 11:11h

Vlado,

Mogao si da bacis i link u tvom postu a ne da 'google'-am trazeci navedene proizvode i informacije o njima. Mislim da je cena malo visoka za ono sto se nudi. Jel je u cenu uracunata i ugradnja?
Oni koji mnogo znaju - malo govore. I obrnuto - najviše govore oni koji ništa ne znaju.

Avatar korisnika
CougarXR
Poruka: 240
Član foruma od: sreda, 14. okt. 2009. u 15:31h

Re: on line kupovina za clanove kluba

Poruka od CougarXR » petak, 12. nov. 2010. u 11:57h

Vlado,

Zanima me krajnji iznos i vreme isporuke za jedan komad Ford Keyless Remote FCC: CWTWB1U322 F8DB-15K601-BA koji radi na 315MHz US standard.

Jedna od ponuda na ebay-u

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/04-05-06 ... 483c057e94
boost is automotive equivalent of cocaine

sandokan
Poruka: 25
Član foruma od: sreda, 21. apr. 2010. u 12:08h

Re: on line kupovina za clanove kluba

Poruka od sandokan » petak, 12. nov. 2010. u 13:10h

Mickey038 piše:Vlado,

Mogao si da bacis i link u tvom postu a ne da 'google'-am trazeci navedene proizvode i informacije o njima. Mislim da je cena malo visoka za ono sto se nudi. Jel je u cenu uracunata i ugradnja?
Plazmu sam samo naveo kao jedan najsveziji primer narucene plazme od strane McGruje (ne znam da li je na ovom forumu,s obzirom da se radi o ford focusu)
a inace Miki, ako bih ja za svakoga trazio sta hoce da naruci, ja ne bih ustajao sa svoje stolice. Svako ko hoce nesto da naruci, on to trazi po netu, meni samo salje link, a ja dajem info koliko bi ta usluga kostala, tj da zeljeni artikal bude u Beogradu. Ne moze biti prostije, osim u slucaju da se covek ne moze snaci, e onda mogu da pomognem u potraznji, nikakav problem... thumbup

Avatar korisnika
Mickey038
VIP
Poruka: 1133
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 16:33h
Lokacija: Italy

Re: on line kupovina za clanove kluba

Poruka od Mickey038 » petak, 12. nov. 2010. u 14:23h

ako bih ja za svakoga trazio sta hoce da naruci, ja ne bih ustajao sa svoje stolice
Ako hoces da zaradis nesto, moras malo da se pomucis :).

Razumem da je ovo sto pricas prosto, ali nisi naveo nikakve konkretne informacije. Na primer koliko naplacujes za usluge, sa kojih sajtova se roba moze porucivati preko tebe, kako ide proces narucivanja, kako ide placanje, postoji li avans, postoje li limiti u vidu cene, gabarita, tezine... sta ako se nesto iskomlikuje, odnosno postoji li neka garancija za samu trgovinu (ne govorim o garanciji na ispravnost proizvoda).

Shvatam i to da ko god je zainteresovan, moze da ti se javi na PM, ali bi bilo lepo da se neke informacije dobiju i u 'public' varijanti.
Oni koji mnogo znaju - malo govore. I obrnuto - najviše govore oni koji ništa ne znaju.

sandokan
Poruka: 25
Član foruma od: sreda, 21. apr. 2010. u 12:08h

Re: Online kupovina za clanove kluba

Poruka od sandokan » petak, 12. nov. 2010. u 18:45h

bas iz tog razloga nisam naveo koliko su usluge, jer imam puno razlicitih vrsta zahteva za kupovinom, od nekih sitnica pa do krupnih, tako da ne mogu da generalizujem i da kazem da je sve isto kad to jednostavno ne moze biti tako. Zato sam i rekao da mi zainteresovani pronadju ono sto ih interesuje, a ostalo ja zavrsavam ukoliko se napravi dogovor. Posto je ovo auto forum, dacu neke cene sto se tice nabavka svetlosnih grupa i nekih stvari vezano za auto-delove.
Generalno, bila da je mala stvar ili neka srednja, a da nije nesto skupa, moja usluga svega je minimum 10eura, za jedan artikal. Tih 10eura mogu biti manje ako se uzme nekoliko sitnica(ne isplati mi se da se cimam za ispod 10eura), tj da vise ljudi naruci isti artikal, onda ce se svima isplatiti.
Evo kako stoji cenovnik mog transporta sto se tice nekih auto styling delova, tu dakle nije uracunata cena artikla i postarina do Austrije (koja je od 10 do 20eura, zavisno od tezine paketa):

1. prednje svetlosne grupe, tj farovi 45eura
2. zadnje svetlosne grupe- stopovi 30eura
3. komplet amortizeri i opruge samostelujuci 75 eura
4. maske 10 eura
5. prednji diskovi 20eura
6. komplet diskovi sa paknovima 40e
7.samo 4 opruge 40eura
8. samo 4 amortizera 40 eura
9. alu felne 17" 4kom sa ili bez guma 130 eura
10. gume 17" nova 25e za 4 80eura

sto se tice nacina placanja, zavisno od toga kako ja okarakterisem taj proizvod, moze 50% odmah od ukupne cene, a ostatak kad artikal stigne na isporuku, ima jos vidova, ali je najbolje da me zainteresovani pozove na mobilni ili najbolje na skajp.
moj broj je 064 1473040 ili skajp sifacca

sto se tice garancija, ono sto takodje aminujem da je ok kupac i da ja stojim iza te kupovine, onda je tako, u svakom drugom slucaju i kad nije pay pal vrsta placanja u pitanju, ne garantujem za bilo kog prodavca. Uglavnom nije bilo problema te vrste, ali moram da se u startu ogradim, jer ja ne odabiram zeljeni artikal.
Limiti neki normalni ne postoje, nabavljam sve i svasta, u svakom slucaju- proverite
a cisto da se zna kakav sam ja kupac na ebay, jednostavno ubacite na google ebay sifacca smile_computer1 to ce vam najbolje oslikati moje trenutno stanje na ebay-u

inace nije to jedini profil na ebay koji posedujem, imam ih vise, ali sa ovog skoro najvise kupujem, tako da je u ovih 7 godina koriscenja ebay-a iza mene preko 4000 kupovina mrgreen

Avatar korisnika
Mickey038
VIP
Poruka: 1133
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 16:33h
Lokacija: Italy

Re: Online kupovina za clanove kluba

Poruka od Mickey038 » subota, 13. nov. 2010. u 10:20h

Ispravi me ako gresim, ukupna cena bi bila: 10e za tvoje usluge + 45e za troskove transporta + cena farova (oko 140e, farovi za Focus-a) + postarina do Austrije (nekih 20e slanje iz Nemacke).
Oni koji mnogo znaju - malo govore. I obrnuto - najviše govore oni koji ništa ne znaju.

sandokan
Poruka: 25
Član foruma od: sreda, 21. apr. 2010. u 12:08h

Re: Online kupovina za clanove kluba

Poruka od sandokan » subota, 13. nov. 2010. u 15:09h

ne, pogresio si, cena usluge je navedena, znaci konkretno za farove 45 eura, plus postarina i cena artikla

Avatar korisnika
Shomy_ksh
Počasni Čak Noris
Poruka: 3609
Član foruma od: utorak, 4. avg. 2009. u 04:45h
Lokacija: Krusevac

Re: Online kupovina za clanove kluba

Poruka od Shomy_ksh » nedelja, 16. jan. 2011. u 03:42h

imas PP od mene
Ford Fiesta DuraTorQ 1,4TDCi
Phase Evolution Opus 500.1 + Mac Audio Select 12 with Alpine CDE-9882Ri
Dragomir piše:Ma volim kada se raspisete,milina mi je da citam
1.0 EcoBoost bar od 92kW...u JH sasiju da legne...kad tad...

Avatar korisnika
BokiRS
Neizleciv
Neizleciv
Poruka: 4448
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 08:18h
Lokacija: Beograd

Re: Online kupovina za clanove kluba

Poruka od BokiRS » nedelja, 16. jan. 2011. u 10:02h

Ja sam nabavio farove prko Vlade i extra sam zadovoljan.
Covek je za svaku preporuku.
Chip tuning za Ford-ove
viewtopic.php?f=94&t=19067

Avatar korisnika
Shomy_ksh
Počasni Čak Noris
Poruka: 3609
Član foruma od: utorak, 4. avg. 2009. u 04:45h
Lokacija: Krusevac

Re: Online kupovina za clanove kluba

Poruka od Shomy_ksh » nedelja, 16. jan. 2011. u 14:01h

pa i ja bi farove preko njega, nego sto moji na ebay-u kostaju preko 250e... vid budale
Ford Fiesta DuraTorQ 1,4TDCi
Phase Evolution Opus 500.1 + Mac Audio Select 12 with Alpine CDE-9882Ri
Dragomir piše:Ma volim kada se raspisete,milina mi je da citam
1.0 EcoBoost bar od 92kW...u JH sasiju da legne...kad tad...

sandokan
Poruka: 25
Član foruma od: sreda, 21. apr. 2010. u 12:08h

Re: Online kupovina za clanove kluba

Poruka od sandokan » subota, 29. jan. 2011. u 10:17h

ljudi, kod mene imate mogucnost da date 50% odmah, a ostatak kad naruceni artikal stigne, zatim ko ima cekove, ima fore 2 meseca da plati naruceni artikal... gde to ima... smile_computer1 thumbsuph

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9662
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: Online kupovina za clanove kluba

Poruka od macaneli » subota, 29. jan. 2011. u 17:05h

Shomy_ksh piše:pa i ja bi farove preko njega, nego sto moji na ebay-u kostaju preko 250e... vid budale
koliko placas farove?Tj koliko hoces da se otvoris??
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Avatar korisnika
kubura16v
Poruka: 1841
Član foruma od: četvrtak, 20. avg. 2009. u 20:49h
Lokacija: Cacak

Re: Online kupovina za clanove kluba

Poruka od kubura16v » sreda, 2. feb. 2011. u 19:19h

http://www.carparts-online.de/shop/Teil ... 713ddf2f20

Pozdrav Vlado,interesuju me stopovi za Saxa,prvi na ovom linku,znaci koliko kesa dajem kad preuzmem od tebe. I evevntualno farovi (gore desno,odmah pored stopova),samo mi reci cenu za stopove posebno iza sve komplet. Hvala

sandokan
Poruka: 25
Član foruma od: sreda, 21. apr. 2010. u 12:08h

Re: Online kupovina za clanove kluba

Poruka od sandokan » utorak, 8. mar. 2011. u 20:13h

ne znam koliko je Mc Gruja kod vas na forumu prisutan, posto sam vam u prvom postu na forumu napisao za plazme, evo kako ona izgleda kod njega u njegovom focusu

http://img535.imageshack.us/i/pa241639.jpg/
http://img641.imageshack.us/i/pa241645.jpg/
http://img89.imageshack.us/i/pa241649.jpg/
http://img828.imageshack.us/i/pa241609.jpg/
http://img41.imageshack.us/i/pa241597.jpg/ ovako se isporucuje
:ford:

sandokan
Poruka: 25
Član foruma od: sreda, 21. apr. 2010. u 12:08h

Re: Online kupovina za clanove kluba

Poruka od sandokan » subota, 12. mar. 2011. u 10:16h

u narednih mesec dana imate mogucnost danarucite stvari na 3 rate cekovima, nebitno o cemu se radi :ford:

Avatar korisnika
zikson
Poruka: 32
Član foruma od: utorak, 23. nov. 2010. u 13:11h
Lokacija: Arandjelovac
Kontakt:

Re: Online kupovina za clanove kluba

Poruka od zikson » ponedeljak, 14. mar. 2011. u 00:09h

Pozdrav,

Mene zanima za koliko bi mogao da mi nabavis sledece dve stvarcice:

http://www.mini-box.com/M4-ATX
i
http://cgi.ebay.com/CarPC-JoyCon-EX-Car ... 25594e93f1

Jos mi je ovo ostalo da kompletiram komp u autu. Imao sam u kliju nabudzeno sa laptopom ali tek sa ovim ce sistem biti kako treba.

U pripremi su komponente i cim dobijem vremena kacim slike i info kako je sve zamisljeno.

sandokan
Poruka: 25
Član foruma od: sreda, 21. apr. 2010. u 12:08h

Re: Online kupovina za clanove kluba

Poruka od sandokan » ponedeljak, 14. mar. 2011. u 07:26h

za ovu prvu moramo da se cujemo, a ova druga bi ti bila 56 dolara (carina u Austriji ako se placa, mada mislim da nece) i meni 1200 dinara za uslugu uplate i donosenja ovog artikla

Avatar korisnika
Shoshon
VIP
Poruka: 717
Član foruma od: subota, 11. jul 2009. u 19:14h
Lokacija: Novi Beograd - blokovi

Re: Online kupovina za clanove foruma

Poruka od Shoshon » ponedeljak, 11. apr. 2011. u 16:37h

Slika

sandokan
Poruka: 25
Član foruma od: sreda, 21. apr. 2010. u 12:08h

Re: Online kupovina za clanove foruma

Poruka od sandokan » ponedeljak, 11. apr. 2011. u 16:42h

ako niko ne bude licitovao ovaj sat (posto je aukcije, nije direktna kupovina) 18 dolara bi kostao, moja usluga 10eura

naravno, ne racunaj da ces ga kuputi po pocetnoj ceni, a moze da se dogodi da ga niko ne licituje... moras da mi das info koliko bi ga licitovao maksimalno

sandokan
Poruka: 25
Član foruma od: sreda, 21. apr. 2010. u 12:08h

Re: Online kupovina za clanove foruma

Poruka od sandokan » utorak, 3. maj 2011. u 17:55h

od 2003 godine on line kupovina traje i dalje...

99% toga se moze preko mene naruciti thumbsuph

sandokan
Poruka: 25
Član foruma od: sreda, 21. apr. 2010. u 12:08h

Re: Online kupovina za clanove foruma

Poruka od sandokan » nedelja, 22. maj 2011. u 11:01h


Avatar korisnika
st 220
Poruka: 675
Član foruma od: nedelja, 8. maj 2011. u 15:21h

Re: Online kupovina za clanove foruma

Poruka od st 220 » petak, 8. jul 2011. u 11:15h

Sandokane, treba mi tvoja pomoć za kupovinu preko e-baya.
Treba mi spojler za Mondea, ovaj sa donjih linkova:

http://cgi.ebay.co.uk/Unpainted-Boot-li ... 3cb97e12e5

http://cgi.ebay.co.uk/Painted-Boot-lip- ... 3368e64bee

http://cgi.ebay.co.uk/Ford-Mondeo-MK3-B ... 43a1e02648

http://cgi.ebay.co.uk/Ford-Mondeo-MK3-B ... 43a1e02651

Cena sa prvog linka mi je nekako nelogična imajući u vidu cene sa drugih linkova.
Meni treba u metalik sivoj boji ako ima.

Koliko bi to sve mene koštalo sa dostavom na kućnu adresu?

(udavih celu temu sa e-bayom :vid budale: )

Avatar korisnika
Cika Dule
Poruka: 443
Član foruma od: sreda, 5. maj 2010. u 12:52h
Lokacija: Zemun

Re: Online kupovina za clanove foruma

Poruka od Cika Dule » utorak, 13. dec. 2011. u 15:55h

Treba mi sledeća stvarčica ako je moguće da se poruči

http://www.ebay.co.uk/itm/rs-2000-super ... 1776051715
Na plin se kuva, na naftu se greje a na benzin se vozi!

Avatar korisnika
BokiRS
Neizleciv
Neizleciv
Poruka: 4448
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 08:18h
Lokacija: Beograd

Re: Online kupovina za clanove foruma

Poruka od BokiRS » utorak, 13. dec. 2011. u 16:10h

Obavezno proveri za koji kod kompjutera je i koji je tvoj kod
Chip tuning za Ford-ove
viewtopic.php?f=94&t=19067

Odgovori

Povratak na „Održavanje i servisi“