Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Ugranja serva u taunus-a

Motor, menjač i upravljačka jedinica.
Avatar korisnika
SASA77
Poruka: 161
Član foruma od: nedelja, 19. okt. 2008. u 02:43h
Lokacija: Sabac

Re: Ugranja serva u taunus-a

Poruka od SASA77 » ponedeljak, 8. dec. 2008. u 01:34h

kresa capri piše:
SASA77 piše:sto se tice cena nije mnogo skup skoro je dao ortaku pumpu za vodu "stara jugoslavia" za 40 jevreja. meni je davao dzabe letvu za granadu obicnu a za hidraulicnu trazio 120 jesa. ja sam muku mucuo sa granadinom letvom od 4 sastavljao jednu, radi tri dana pa pocne da curi. sad ima granadu cela sa motorom samo je letvu skinuo i prodao. ovo za taunusa mislim da nebi dao bez 150 do 200 jesa. nisam hteo da pitam zato sto decko vec dugo trazi pa je mozda nasao umedju vremenu. PS glesao sam i krila za taunusa mk1 ali ih nisam nasao moram jednom otici ranom zorom pa da pocnem da raspremam da vidim sta ima.
kao prvo 150-200 evra za polovnu letvu je puno para samim tim sto posle tri dana moze da propisa uje i mozes da se slikas sa njom kao drugo nova letva za taunusa je od 80-100 evra, a kao trece letva moze da se remontuje za male pare samim tim sto caura i lezajevi na puzu pasuju od zastave 101
TO je hidraulicna letva od granade preradjena za taunusa posto taunus i nema servo i nije samo letva vec i pumpa sa crevima. ja u sapcu dok sam vozio granadu nisam mogao naci samo letvu bez 150 jevreja. procitaj lepo sta pise da je sve komplet pa onda iznosi komentare.

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Ugranja serva u taunus-a

Poruka od FiestaRS » ponedeljak, 8. dec. 2008. u 04:11h

Nije skupo!
Slika

Avatar korisnika
van
VIP
Poruka: 8994
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 09:33h
Lokacija: Пао с' Марса

Re: Ugranja serva u taunus-a

Poruka od van » ponedeljak, 8. dec. 2008. u 11:36h

Unutrasnji delovi za remont obicne letve od taunusa kostaju reda velicine 400-500 din . Od spoljnih , tu su manzetne , koje kostaju oko 10 e , mozda i vise , ali je njihov kvalitet jako bitan , tako da tu ne treba stedeti . Ovivna letva se remontuje za jedno popodene .
Sto se tice hidraulicne letve , ja bih isao na sierinu , posto ih ima vise i verujem da su jeftinije . Ima ja hidraulicnu pumpu za servo sa RS 2000 , mada moras da pravis nosace za nju , da promenis remenicu...

Odgovori

Povratak na „Tuning“