Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

"AUTOMOBILI - SMISAO ŽIVOTA " dokumentarni film - AUDI TT

Motor, menjač i upravljačka jedinica.
Odgovori
Spacemaster
Poruka: 5
Član foruma od: sreda, 2. okt. 2013. u 10:26h

"AUTOMOBILI - SMISAO ŽIVOTA " dokumentarni film - AUDI TT

Poruka od Spacemaster » nedelja, 19. maj 2019. u 18:15h

Drugari, Marko ovde sa drugarskog "AUTOMOBILI" foruma. Hteo bih d apredstavim svboj projekat, te iako nije reč o Ford modelu, mislim da ljubav prema autombilima ne bira brend, i da bi svaki zaljubljenik ovo treba da pogleda.

Film „ CARS – MEANING OF LIFE“ koji ćete imati priliku da vidite u nastavku ovog teksta, DELO JE NAŠIH LJUDI, i upravo govori o tome, tj. predstavlja priču koju bi svaki zaljubljenih u sportske automobile i njihov tuning voleo da pogleda.

Ova priča počinje u Beogradu pre više od godinu dana, kada je grupa auto entuzijasta odlučila da od AUDI TT automobila sa fabričkih 200 konjskih snaga, napravi ultimativni trkački automobil sa skoro duplo više snage nego što je fabrika propisala, koji će imati šta da pokaže na trkačkoj stazi, ali i van nje.

Tokom celog filma, objašnjena je većina procesa tuniranja, gde su na automobilu pored promene karoserijinih delova, modifikovani delovi motora, menjača, vešanja, upravljačkih elemenata, kočionog sistema, unutrašnjosti, itd. sve u cilju dobijanja što većih performansi.

Kako sam proces tuniranja nije bio jednostavan, i može se reći da je jedan od najzahtevnijih tunerskih poduhvata na našim prostorima, veliki broj problema je vodio ka tome da se odustane od celog projekta. Međutim, nije se odustalo, napravljen je automobil, koji je brži od Porsche-a 911, brži od AUDI-a R8, a kako je celo putešestvije teklo, za to ipak pogledajte film „CARS – MEANING OF LIFE“.


Avatar korisnika
duratecHE
Poruka: 4275
Član foruma od: petak, 5. sep. 2014. u 12:31h
Lokacija: Gornji Milanovac
Kontakt:

"AUTOMOBILI - SMISAO ŽIVOTA " dokumentarni film - AUDI TT

Poruka od duratecHE » nedelja, 19. maj 2019. u 20:38h

Ja sam već postavljao ovaj video u temi “ Video klipovi” pre cca mesec dana

Tvoj projekat je šta, konkretno?
Auto ili video?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar korisnika
FiestaBG87

 
Poruka: 5822
Član foruma od: nedelja, 13. okt. 2013. u 20:25h
Lokacija: Beograd

Re: "AUTOMOBILI - SMISAO ŽIVOTA " dokumentarni film - AUDI TT

Poruka od FiestaBG87 » nedelja, 19. maj 2019. u 20:53h

Klip je super ali 90% tunninga u Srbiji je cipovanje, veći intrerkuler i ako se neko zajebe pa stavi veći turbo i naravno otvori se izduv da se čuje.

Spacemaster
Poruka: 5
Član foruma od: sreda, 2. okt. 2013. u 10:26h

Re:

Poruka od Spacemaster » četvrtak, 6. jun 2019. u 19:18h

duratecHE piše:
nedelja, 19. maj 2019. u 20:38h
Ja sam već postavljao ovaj video u temi “ Video klipovi” pre cca mesec dana
Slika
Tvoj projekat je šta, konkretno?
Auto ili video?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Nisam video, a da ti odgovorim, oboje, sa opaskom da je ovo doc film ne video. thumbsuph

Odgovori

Povratak na „Tuning“