Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

sajla rucne

Opruge, amortizeri, ramena, diskovi, čeljusti, doboši...
Odgovori
Avatar korisnika
shomicus
Poruka: 677
Član foruma od: subota, 20. dec. 2008. u 19:03h
Lokacija: Bgd,Vozdovac

sajla rucne

Poruka od shomicus » petak, 26. feb. 2010. u 13:47h

Ajde da se i ja pozalim na majstora.Blokirao mi zadnji levi tocak posle spustanja rucne.Odem na kanal i ustanovim da je sajla skidanjem dobosa i pregledom oba tocka.Znaci skidao sam tockove,dobose pregledao i vratio.Odem u servis koji se samo bavi izradom i ugradnjom sajli jutros da mi zamene sajlu prethodno najavljen i zakazan,odem tamo,prvo mi majstor prilikom skidanja tockapneumatskim pistoljem razloka glavu matice i pritom mi kaze da je bila razlokana a ja prethodno skidao tocak i znam da je bila u redu,onda mi skine dobos sa sve tockom i pokida mi semering lezaja tocka i pritom cuti,onda sam cekao da mi naprave sajlu 1h i onda mi ugradi novu,kao nasteluje i kaze da je sada sve u redu i da ako bude slabije kocio to moze da bude do paknova jer ne zna kakvi su a pritom je svo vreme radio oko njih i kacio sajlu na pomenute koji su ok.Podjem nazad sa zamene i na prvom semoforu izbrojim 11 zuba na rucnoj gde jedva hvata,zamalo da udarim rukom u nebo,I sta sad da kazem zadovoljstvo za zamenu sajle sa sve sajlom me je kostalo 2900din i koliko ce jos da me kosta da sve sto je sj..ao popravim to ni sam ne znam,sve to bi bilo manje bolno da ne moram sutra na tehnicki.Ne znam da li smem da napomenem koji je servis,ali ako neko bude hteo da menja rucnu neka me pita na PM gde da ne ide.
Vrhunac je sto sam otisao s posla da sam nastelujem rucnu,kad ona zategnuta do kraja a landara sajla,pritom ona budza za stelovanje ne lezi u svojoj rupi nego postavljena ispred nje,pritom je baja isekao sekacem leziste gde treba da upadne onaj deo do srafa za stelovanje i nije uopste ubacio unutra kad je vracao.Sajla pritegnuta do kraja a jedva vata na jedanaestom zubu????Sva sreca sacuvao sam fiskalni pa idem sutra da im war reklamiram

Avatar korisnika
goja
Poruka: 1186
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 13:17h
Lokacija: bg

Re: sajla rucne

Poruka od goja » ponedeljak, 1. mar. 2010. u 14:41h

ma kazi jasno i glasno koji su i dje su!? da im se onaj ko bude isao kod njih prvo biiip ma..re pa tek onda radi neso kod njih...

Odgovori

Povratak na „Trapovi, kočnice i gume“