Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

ecort VI 1.4 Gasi se pri kocenju

Odeljak za mehaničke kvarove.
Pravila foruma
Svako pitanje koje traži rešenje problema, a koje ne sadrži u naslovu teme: model auta, godinu proizvodnje,tip ubrizgavanja, zapreminu i snagu motora, biće obrisano bez opomene. U poruci napisati kratak i sažet problem.

Moderator: Dragomir

Odgovori
DubiozniKolektivac
Poruka: 139
Član foruma od: nedelja, 9. dec. 2012. u 19:44h
Lokacija: Kragujevac

ecort VI 1.4 Gasi se pri kocenju

Poruka od DubiozniKolektivac » petak, 8. mar. 2013. u 18:10h

DakleM mrgreen prilazim semafou izbacujem iz brzine i kocim lagano kad obrtaljka zakuca na O i ugasi se,upali standradno na pola kljuca i nista ne variraju obrtaji,krenem sa semafora posle 500m nailazim na pesacki kocim iz 2 u 3 kad ponovo pufff ugasi se.Upalim isturiram ga vraca normalno obrtaje i ne stuca,ali kako stisnem kocnicu obrtaji opadnu,sa 900 na 800,a ako krenem da drukam kocnicu pocne da stuca k'o lud setaju obrtaji i trokira.Sad koja ga je muka snasla :wtf:
Poslednja izmena: DubiozniKolektivac, na dan petak, 8. mar. 2013. u 18:27h. Ukupno izmenjeno 1 put.

Avatar korisnika
Pančevac
Poruka: 1294
Član foruma od: subota, 13. mar. 2010. u 21:57h
Lokacija: Banat

Re: ecort VI 1.4 Gasise se pri kocenju

Poruka od Pančevac » petak, 8. mar. 2013. u 18:15h

MONDEO 2.0 tdci mk4 titanium x

DubiozniKolektivac
Poruka: 139
Član foruma od: nedelja, 9. dec. 2012. u 19:44h
Lokacija: Kragujevac

Re: ecort VI 1.4 Gasi se pri kocenju

Poruka od DubiozniKolektivac » petak, 8. mar. 2013. u 18:32h

Delimicno.Samo kad kocim u ostalim slucajevima je ler savrsen.Ler gas sam cistio pre nekih 2k km,pumpa za benz je nova ima nekih 7k km,svecice i kablovi takodje novi,ne trza kad krece vec samo kad kocim ili drukam kocnicu,nesto sumnjam da je kocioni otkazao,pregledao sve nigde ne vuce fals vazduh,al kad kocim pri malim brzinama on se ugasi,npr kad sa 80 pobodem kocnicu ne ugasi se,al semafori,pesacki i ostala gradska stajanja ugasi se ponekad.

Sonenzi
Poruka: 4
Član foruma od: sreda, 20. mar. 2013. u 20:58h
Lokacija: Cacak

Re: ecort VI 1.4 Gasi se pri kocenju

Poruka od Sonenzi » sreda, 20. mar. 2013. u 21:54h

Ja sam druze imao slican problem samo sto se meni nije gasio kad kocim vec kad idem 60-70kmh i kad pritisnem kvacilo. Problem je bilo neko veliko plasticno crevo za vazduh(valjda), koje je bilo upereno u ventilator kod motora i zato se gasio. Dosao majstor, uzeo testeru i presekao to crevo na pola jer nije mogao da ga savije na drugu stranu. Od tad mi se ugasio samo kad mi je jednom nestalo plina :D

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11519
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: ecort VI 1.4 Gasi se pri kocenju

Poruka od 911s [SK] » sreda, 20. mar. 2013. u 23:00h

MAP senzor ili kočioni servo.
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Odgovori

Povratak na „Kvarovi i popravke“