Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Ford Sierra 2.0 Problem sa benzinom

Odeljak za mehaničke kvarove.
Pravila foruma
Svako pitanje koje traži rešenje problema, a koje ne sadrži u naslovu teme: model auta, godinu proizvodnje,tip ubrizgavanja, zapreminu i snagu motora, biće obrisano bez opomene. U poruci napisati kratak i sažet problem.

Moderator: Dragomir

Odgovori
Avatar korisnika
DeksoN
Poruka: 5
Član foruma od: sreda, 20. dec. 2017. u 22:37h
Lokacija: Bela Crkva
Kontakt:

Ford Sierra 2.0 Problem sa benzinom

Poruka od DeksoN » petak, 9. feb. 2018. u 15:17h

Postovanje,
posedujem ford sieru 2.0, vozim ga vec dosta dugo na plin, i odlucim skoro da ga prebacim na benzin malo da ga provozam cisto radi reda,i nista prebacio ja na benzin auto primio benzin krenuo nomrlano sve prima gas ide, i prodje nekih 300 do 400 metara i ugasi se, mogu da ga verglam do sutra nece da upali, prebacim ga na plin vozim opet nekih 10 minuta, i ponovo prebacim na benzin i opet normalno primi benzin , prima gas ide , ali ponovo nekih 300-400 metara i ugasi se, ja sa mislio da je problem pumpa, koja sam kupio novu i zamenio,(to je karburator, Mehanicka pumpa je u pitanju),i upalim ga na benzin i pokaze mi tamo na filteru za gorivo do vrha lepo sve, i ja se ponado resio sam problem , ali ne, ponovo idem da se provozam prodje 300-400 metara i ugasi se, da li ima neko neki predlog sta bi mogao da istrazujem dalje, da li je dovod da li je do karburatora nisam pametan :D

Upitanju je ova pumpa -> http://dodaj.rs/image/8ZwER

Nisam mogao naci identicnu, moja ima samo ulaz i izlaz nema 3 cevku da vrti stalno gorivo.
Hvala unapred.
Niko nije savrsen,ali ako vozis Forda,veoma si blizu :ford:

Odgovori

Povratak na „Kvarovi i popravke“