Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Focus mk3 2013 pojacane vibracije

Odeljak za mehaničke kvarove.
Pravila foruma
Svako pitanje koje traži rešenje problema, a koje ne sadrži u naslovu teme: model auta, godinu proizvodnje,tip ubrizgavanja, zapreminu i snagu motora, biće obrisano bez opomene. U poruci napisati kratak i sažet problem.

Moderator: Dragomir

Odgovori
Friction
Poruka: 44
Član foruma od: nedelja, 15. okt. 2017. u 19:44h

Focus mk3 2013 pojacane vibracije

Poruka od Friction » ponedeljak, 16. apr. 2018. u 21:18h

i treca tema u deset minuta

naime, gledajuci da zamenim auto sam pricao sa likom sa jednog auto placa, napravili smo dogovor medjutim ja sam ipak resio da necu da se menjam.Tokom tog procesa on je seo u moj focus 2013 i kaze da su malo jace vibracije na papucicama i volanu. To sam i ja primetio ali nikako da odem do servisa ili se posavetujem sa nekime pa me evo.
On kaze da je to do nosaca motora, da li je neko imao iskustva sa ovime? I ako jeste nosac, koliko bi iznela popravka?

pozdrav!
Ford Focus MK3 1.6 TDCi

Marzoki
Poruka: 121
Član foruma od: četvrtak, 22. okt. 2015. u 08:21h
Lokacija: Beograd

Re: Focus mk3 2013 pojacane vibracije

Poruka od Marzoki » utorak, 17. apr. 2018. u 12:56h

Ja sam menjao nosač motora na 1.6 ecoboost ispod posude antifriza. Od 9-15 hiljada je nosač, ne znam kako je za dizela. Meni su simptomi bili vibracija volana u leru. Menja se lako, za 10 min.

Friction
Poruka: 44
Član foruma od: nedelja, 15. okt. 2017. u 19:44h

Re: Focus mk3 2013 pojacane vibracije

Poruka od Friction » sreda, 18. apr. 2018. u 13:33h

Hvala ti :) kad ga odvedem u servis videcemo sta je, plata leze tek sledece nedelje :D
I jel znas mozda za nesto sto bi moglo da podje po zlu, ukoliko se to ne zameni? Odnosno ako sacekam malo, osim vibracija koje me nerviraju?
Poslednja izmena: FM III, na dan sreda, 18. apr. 2018. u 13:37h. Ukupno izmenjeno 2 puta.
Razlog: Ne piši post za postom u kratkom vremenskom periodu već koristi opciju uredi ako si nešto zaboravio i ne citiraj prethodni post.
Ford Focus MK3 1.6 TDCi

Odgovori

Povratak na „Kvarovi i popravke“