Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

kompresor klime-mondeo mk4 2.2

Odeljak za mehaničke kvarove.
Pravila foruma
Svako pitanje koje traži rešenje problema, a koje ne sadrži u naslovu teme: model auta, godinu proizvodnje,tip ubrizgavanja, zapreminu i snagu motora, biće obrisano bez opomene. U poruci napisati kratak i sažet problem.

Moderator: Dragomir

Odgovori
Avatar korisnika
limun86
Poruka: 187
Član foruma od: utorak, 15. dec. 2015. u 22:22h
Lokacija: Temerin

kompresor klime-mondeo mk4 2.2

Poruka od limun86 » subota, 21. apr. 2018. u 14:48h

Pozdrav ljudi. Pre dva dana klima ukljucena,u gradu,kad poce da smrdi kao lamela kad gori. Posle par sekundi poce se kabina puniti dimom i dim ispod haube na sve strane. Odmah sam iskljucio klimu,stao i posle par trenutaka nestao dim,samo sto kabina i sad smrdi na tu paljevinu kao lamela kad se spali. Kada ukljucim klimu, na kompresoru remenica se zavrti pa stane,zablokira,ponovo okrece pa zablokira. Da li reparirati negde taj moj kompresor ili kupiti nov?? U nemackoj u servisu da stave nov sa zamenom traze 1200 evra. A nov kupiti na internetu je od 300 pa navise. Npr. Lukasov je 450 evra.

Avatar korisnika
ljuba power
Poruka: 2601
Član foruma od: nedelja, 11. mar. 2018. u 13:20h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: kompresor klime-mondeo mk4 2.2

Poruka od ljuba power » subota, 21. apr. 2018. u 19:06h

treba videti šta blokira...mozda samo lezaj remenice stradao pa kaiš proklizne i zadimi

Avatar korisnika
limun86
Poruka: 187
Član foruma od: utorak, 15. dec. 2015. u 22:22h
Lokacija: Temerin

Re: kompresor klime-mondeo mk4 2.2

Poruka od limun86 » ponedeljak, 23. apr. 2018. u 18:37h

Pa moguce da je lezaj jer kad se klima upali remenica stane pa zavrti,stane pa zavrti...ili je to kvacilo u komresoru sto ukljucuje,iskljucuje kompresor. Ne znam da li se taj lezaj ili kvacilo moze menjati ili mora ceo komresor?

Avatar korisnika
ljuba power
Poruka: 2601
Član foruma od: nedelja, 11. mar. 2018. u 13:20h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: kompresor klime-mondeo mk4 2.2

Poruka od ljuba power » ponedeljak, 23. apr. 2018. u 23:34h

daj mi br.šasije na p.m.

Odgovori

Povratak na „Kvarovi i popravke“