Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Nije hteo da krene u prvoj...

Odeljak za mehaničke kvarove.
Pravila foruma
Svako pitanje koje traži rešenje problema, a koje ne sadrži u naslovu teme: model auta, godinu proizvodnje,tip ubrizgavanja, zapreminu i snagu motora, biće obrisano bez opomene. U poruci napisati kratak i sažet problem.

Moderator: Dragomir

Odgovori
Avatar korisnika
peca
VIP
Poruka: 2470
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 15:10h
Lokacija: Beograd - Mirijevo
Kontakt:

Nije hteo da krene u prvoj...

Poruka od peca » nedelja, 28. dec. 2008. u 12:46h

Juce mi se desilo da auto nije hteo da mi krene u prvoj brzini, na maloj uzbrdici...
Dao sam mu gas, ali jok, ni da cuje, morao sam da ga ugasim i da ga opet upalim, i onda je krenuo bez problema...
Ima li neko pojma shta to moze da bude???
milan_gt piše:ja gledam auto kao celinu i najbolja i najteza stvar je postici da ima ono nesto a da ne mozes uperiti prstom na to nesto..a to je dosta teze uraditi nego zamazati felne u neku drecucu boju..
ssf01 piše:skontao sam... da moze covek bi cipovao i vedrana da bolje koristi dzoger :D
ssf01 piše:Auuu am cu sutra brisat ov femunkdd e probud uf

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11519
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Nije hteo da krene u prvoj...

Poruka od 911s [SK] » utorak, 30. dec. 2008. u 11:03h

Pa čekaj, jel si ga ti ubacio uopšte u prvu? Nešto mi čudno deluje da je u prvoj brzini, pa još na uzbrdici, sa otpuštenim kvačilom i dodatim gasom, a da neće da krene a ni da se ugasi.
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Odgovori

Povratak na „Kvarovi i popravke“