Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Lupkanje u prednjem lijevom točku

Odeljak za mehaničke kvarove.
Pravila foruma
Svako pitanje koje traži rešenje problema, a koje ne sadrži u naslovu teme: model auta, godinu proizvodnje,tip ubrizgavanja, zapreminu i snagu motora, biće obrisano bez opomene. U poruci napisati kratak i sažet problem.

Moderator: Dragomir

Odgovori
goldy1234
Poruka: 6
Član foruma od: četvrtak, 27. jul 2017. u 22:43h
Lokacija: Goražde

Lupkanje u prednjem lijevom točku

Poruka od goldy1234 » četvrtak, 2. apr. 2020. u 21:28h

Pozdrav.. Evo vec nekoliko dana, kada auto stoji u mjestu, prilikom laganog okretanja volana cujem neko lupkanje, kao opruga amortizera... Kada se naslonim na prednji lijevi amortizer cuje se to isto lupkanje... U voznji je sve normalno, ne vuce u stranu, preko rupa sve normalno...ali sam primjetio kada namotam puni desno, i krenem u rikverc, cuje se kao neko drobljenje... U pitanju je FORD FOCUS 1.8 TDCI 85KW 2007g.. SVAKI SAVJET MI DOBRO DODJE... HVALA :ford:

Avatar korisnika
Andreja
Poruka: 85
Član foruma od: sreda, 22. jan. 2020. u 16:29h
Lokacija: Beograd

Re: Lupkanje u prednjem lijevom točku

Poruka od Andreja » četvrtak, 2. apr. 2020. u 21:30h

goldy1234 piše:Pozdrav.. Evo vec nekoliko dana, kada auto stoji u mjestu, prilikom laganog okretanja volana cujem neko lupkanje, kao opruga amortizera... Kada se naslonim na prednji lijevi amortizer cuje se to isto lupkanje... U voznji je sve normalno, ne vuce u stranu, preko rupa sve normalno...ali sam primjetio kada namotam puni desno, i krenem u rikverc, cuje se kao neko drobljenje... U pitanju je FORD FOCUS 1.8 TDCI 85KW 2007g.. SVAKI SAVJET MI DOBRO DODJE... HVALA :ford:
U sustini ne znas dok ne proveris
Na dizalici ili kanalu
Meni se culo kad je auto prelazio preko grubljih lezecih i kad je desni tocak silazio sa ivicnjaka ali ne po rupama i neravnom putu i ispostavilo se da je pukla opruga mada ne mora da znaci da je kod tebe slucaj
Sagni se
Vizuelno sta se vidi promrdaj nema druge

goldy1234
Poruka: 6
Član foruma od: četvrtak, 27. jul 2017. u 22:43h
Lokacija: Goražde

Re: Lupkanje u prednjem lijevom točku

Poruka od goldy1234 » četvrtak, 2. apr. 2020. u 21:37h

Hvalaa!!

Odgovori

Povratak na „Kvarovi i popravke“