Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Problem sa startovanjem

Odeljak za mehaničke kvarove.
Pravila foruma
Svako pitanje koje traži rešenje problema, a koje ne sadrži u naslovu teme: model auta, godinu proizvodnje,tip ubrizgavanja, zapreminu i snagu motora, biće obrisano bez opomene. U poruci napisati kratak i sažet problem.

Moderator: Dragomir

stefan
Poruka: 40
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 12:05h

Re: Problem sa startovanjem

Poruka od stefan » sreda, 25. feb. 2009. u 17:54h

I to sto kazes. Ma necu nista da diram i da bacam uzalud pare. Neka stoji ovako kako je i preguracu.
Hvala na informacijama!
Slika

Avatar korisnika
Dragomir
Oficijalni serviser
Oficijalni serviser
Poruka: 5503
Član foruma od: ponedeljak, 2. mar. 2009. u 23:21h
Lokacija: Avala-BG

Re: Problem sa startovanjem

Poruka od Dragomir » utorak, 3. mar. 2009. u 21:26h

Probaj da zamenis gorivo u rezervaru posto je veoma moguce da benzin nema dovoljno snage(da je ispario)
Ako si zavrsio fakultet ne znaci da si covek

Avatar korisnika
nikola
Poruka: 477
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 23:47h
Lokacija: Beograd

Re: Problem sa startovanjem

Poruka od nikola » četvrtak, 5. mar. 2009. u 13:11h

Ja sam imao identičan problem. Prosto je neverovatno kako je rešen.
Nema šta nisam radio... čistio dizne, menjao filter, proveravao dovod goriva, ma sve živo, ali je problem i dalje ostajao.
Jedino što nisam probao, a što kod tebe može da bude problem... koji nivo benzina držiš u rezervoaru? Ako ti je ikada padalo na minimum ili se ne daj Bože ostajao bez benzina, moguće da je pumpa povukla mulj, pa da zbog toga sad lošije radi.
Kod mene je taj problem trajao par meseci. Na kraju je sve "crklo", na kontakt pumpa više nije odrađivala ono svoje nabijanje pritiska u trajanju od 2-3 sekunde, pa sam mislio da je crkla. Odzvezao sam auto, paleći na plin na -12 :-| do Gaga Forda i ustanovili su da mi je riknula instalacija od osiguračke kutije do releja za paljenje. Faktički, pumpa je ostala bez struje. Posle tog servisa, više ne guta knedle, radi sasvim lepo.

Odgovori

Povratak na „Kvarovi i popravke“