Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

fiesta ford 6000 cd i datum

Playeri, zvučnici, pojačala, kondenzatori, povezivanja, instalacije...
Odgovori
yz1mo
Poruka: 8
Član foruma od: sreda, 13. jan. 2010. u 23:02h

fiesta ford 6000 cd i datum

Poruka od yz1mo » četvrtak, 14. jan. 2010. u 17:14h

imam problem sa datumom na radiju radio je ford 6000 single cd i na njemu je kad je ugasen prikazan datum koji uzima negde iz auta ali datum kasni za stvarnim datumom 10 dana.pokusavao sam na razne nacine da promenim datum ali nikako.....sat mogu da podesim samo preko instrument table i kad namestim novo vreme radio u roku od 5-6 sekundi to prihvati i prikaze na cd-u.ako promenim vreme po uputstvu na cd nakon 5-6 sekundi vrati se onako kako je bilo tj isto onakokako je trenutno na tabli.mozda je neko imao isti problem.....ovlascen servis kaze da to nije original radio za taj auto ali isto tako kazu i da neznaju koji je originalni???????

hvala za pomoc

yz1mo
Poruka: 8
Član foruma od: sreda, 13. jan. 2010. u 23:02h

Re: fiesta ford 6000 cd i datum

Poruka od yz1mo » petak, 15. jan. 2010. u 23:57h

hvala za odgovor ali to neradi....svejedno je koja stanica sa rds-om ali nista se nemenja mada u uputstvu se spominje to da moze ali jednostavno nece....
pozdrav

Avatar korisnika
Dragomir
Oficijalni serviser
Oficijalni serviser
Poruka: 5503
Član foruma od: ponedeljak, 2. mar. 2009. u 23:21h
Lokacija: Avala-BG

Re: fiesta ford 6000 cd i datum

Poruka od Dragomir » subota, 16. jan. 2010. u 11:48h

Ja sam stelovao i datum i vreme na radiu u fokusu mk2 tako da bi i to moralo moci
Ako si zavrsio fakultet ne znaci da si covek

yz1mo
Poruka: 8
Član foruma od: sreda, 13. jan. 2010. u 23:02h

Re: fiesta ford 6000 cd i datum

Poruka od yz1mo » subota, 16. jan. 2010. u 17:08h

i ja sam a nekoliko fieste sa istim radiom ali su bili fabricki ugradjeni u auto ali ovaj nece........samo jednu ideju imam ......posto u radiju postoji vin broj a radio je naknadno dodat moguce je da ecu neprihvata komandu od njega jer broj nije registrovan u ecu.....probacu to pa javljam....hvala za odgovor



p.s. vin broj uredno stoji na displeju radija ali dali je prijavljen na ecu...to vec neznam.....verovatno nemogu ni da vidim osim sa nekom dijagnostikom.mozda neko zna sa kojom za fabricku i ja znam :=) hvala

Avatar korisnika
Dragomir
Oficijalni serviser
Oficijalni serviser
Poruka: 5503
Član foruma od: ponedeljak, 2. mar. 2009. u 23:21h
Lokacija: Avala-BG

Re: fiesta ford 6000 cd i datum

Poruka od Dragomir » subota, 16. jan. 2010. u 19:46h

Nisam ulazio u tu problematiku sa radima i VIN brojem ali cu da se raspitam
Ako si zavrsio fakultet ne znaci da si covek

yz1mo
Poruka: 8
Član foruma od: sreda, 13. jan. 2010. u 23:02h

Re: fiesta ford 6000 cd i datum

Poruka od yz1mo » subota, 16. jan. 2010. u 21:48h

hvala unapred
meni jedina ideja jeste dali treba da se radio prijavi na ecu dijagnostikom jer sam nasao jos jedan ford sa istim problemom a radio je novijeg datuma od mog....probao sam i na mojim kolima taj njegov radio i isti slucaj......znaci sumlja pada na vin....hvala za pomoc



ocekujem odgovor jer ja nisam uspeo nista da saznam od ovlascenog servisa tako da se uzdam u tebe.....pozdrav

yz1mo
Poruka: 8
Član foruma od: sreda, 13. jan. 2010. u 23:02h

Re: fiesta ford 6000 cd i datum

Poruka od yz1mo » nedelja, 31. jan. 2010. u 09:22h

nema vise komentara?

Odgovori

Povratak na „Sound“