Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Mondeo mk3, Denso navigacija - ključevi za skidanje, cd za navigaciju ?

Playeri, zvučnici, pojačala, kondenzatori, povezivanja, instalacije...
Odgovori
dradovic88
Poruka: 6
Član foruma od: ponedeljak, 24. jul 2017. u 11:06h
Lokacija: Beograd, Zvezdara

Mondeo mk3, Denso navigacija - ključevi za skidanje, cd za navigaciju ?

Poruka od dradovic88 » sreda, 26. sep. 2018. u 18:09h

Postovani ljubitelji Fordova, imam situaciju vezano za denso multimediju, navigaciju kako se vec krsti na mom Mondeu. Skoro mi je crkao akumulator pa sam ga zamenio e sada, po zameni multimedija mi trazi 4-orocifreni kod, koji naravno nemam. Guglao sam malo, video sam da nije problem naci online ali moram da imam serijski broj navigacije, a da bih nasao koji je moram da izvadim navigaciju sa 4 fabricka kljucica koja sluze upravo za to, pa ovom prilikom molim vlasnike da ako neko ima ove kljucice da se javi naravno ako je rad da pomogne ili ako makar ima neku ideju kako da ovo resim, jer lud sam bez muzike zadnjih 20 dana hahahaha klima makar radi :D

A drugo, da li neko ima fordov cd za ovu navigaciju, ja sam kupio auto pre godinu dana i nisam ga dobio od prethodnog vlasnika.
Nije bitno sta se radi, bitno je da se preteruje a vec ce negde da izbije cekicko

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14427
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Mondeo mk3, Denso navigacija - ključevi za skidanje, cd za navigaciju ?

Poruka od mbole » sreda, 26. sep. 2018. u 19:21h

Jos da si napisao odakle si (il ne daj dva bozeta to popunio u profilu), mozda bi ti i pomogli :)
Ovako, da ti se ja iz MunZe javim da imam (a imam), a ti si u Pirotu... slaba vajda...
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
duratecHE
Poruka: 4276
Član foruma od: petak, 5. sep. 2014. u 12:31h
Lokacija: Gornji Milanovac
Kontakt:

Re: Mondeo mk3, Denso navigacija - ključevi za skidanje, cd za navigaciju ?

Poruka od duratecHE » sreda, 26. sep. 2018. u 19:28h

Da li ti nudi cifre od 0-9
Ili
Od 0-6
Da li pritiskom na taster meni prikazuje isti?


Sent from my iPhone using Tapatalk

dradovic88
Poruka: 6
Član foruma od: ponedeljak, 24. jul 2017. u 11:06h
Lokacija: Beograd, Zvezdara

Re: Mondeo mk3, Denso navigacija - ključevi za skidanje, cd za navigaciju ?

Poruka od dradovic88 » subota, 29. sep. 2018. u 20:19h

Bole brate Zemunski :D iz Bg sam, nego ovo je pisano u brzini bio sam u frci sa servisima ovih dana... A do lokacije u profilu jos nisam stigao :D a obeleo sam kada sam video na youtube da mi trebaju ti kljucici... kako bi mogli da napravimo pricu, docicu ja do tebe naravno nego kazi kada mozes, kada ti odgovara i tako do ;)

duratecHE nudi mi ceo brojcanik, 0 - 9 a trazi samo 4 cifre, na youtube sam gledao neki imaju kodove od po 6 cifara. Pritiskom na taster meni se ne desava nista, jedino sta reaguje je klima :)
Nije bitno sta se radi, bitno je da se preteruje a vec ce negde da izbije cekicko

Avatar korisnika
duratecHE
Poruka: 4276
Član foruma od: petak, 5. sep. 2014. u 12:31h
Lokacija: Gornji Milanovac
Kontakt:

Mondeo mk3, Denso navigacija - ključevi za skidanje, cd za navigaciju ?

Poruka od duratecHE » subota, 29. sep. 2018. u 20:39h

Ok, samo je code u pitanju. Verovatno ces morati u ovl servis neki i preko IDS a da otključaš
Taj uredjaj pamti i WIN broj
Evo:
https://www.stdrivers.co.uk/forum/topic ... -problems/
Slika
Obrati pažnju na postove ovog clana, najjači je sa znanjem na talk ford forumu iz oblasti elektronike ;)
Jedini je koji popravlja kvar koji ja ( i mnogi drugi) imam na istom tom uredjaju :) Al daleko mi jbg :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odgovori

Povratak na „Sound“