Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Savet za kupovinu jeftinijeg ozvučenja

Playeri, zvučnici, pojačala, kondenzatori, povezivanja, instalacije...
Odgovori
donbon
Poruka: 47
Član foruma od: subota, 15. dec. 2018. u 21:27h

Savet za kupovinu jeftinijeg ozvučenja

Poruka od donbon » sreda, 14. avg. 2019. u 18:02h

Planiram u poslednje vreme ugradnju bass kutije u gepek auta pa to povlači i još drugih stvari. Pošto nisam informisan po pitanju auto ozvučenja treba mi pomoć u izboru ekonomične varijante ozvučenja i to 4 zvučnika + bass.

Player je JVC KD-R541 a trenutno napred sviraju Alpine SXE-5725S dok su nazad dva fabrička zvučnika koja planiram da zamenim istim zvučnicima kao i napred. Ono što mi je u planu je kao što rekoh bass kutija u gepeku i neko pojačalo. Ono što mene zanima je koje pojačalo gledati da se to sve lepo uklopi, 2 ili 4 kanalno i šta je tu još bitno pošto se u ovo priču uopšte ne razumem.

Takođe računam da će mi trebati i kablovi pa ma zanima da li postoji neka gotova varijanta koja se samo razvuče po autu ili je potrebno da posetim neki servis za ugradnju koji će napraviti kablove po meri ?

To bi bilo sve od pitanja za početak :D

Avatar korisnika
Djole
Master of Tanjirača
Master of Tanjirača
Poruka: 4873
Član foruma od: nedelja, 6. dec. 2009. u 21:39h
Lokacija: Valjevo

Re: Savet za kupovinu jeftinijeg ozvučenja

Poruka od Djole » sreda, 14. avg. 2019. u 18:09h

Kablove kupuješ po meri. U koliko planiraš pojačalo koje radi na 12v računaj da moras dovući do njega direktno sa akumulatora zičurinu ko prst. U focusu kec je teško provući iz motornog prostora kabal. Kod mene su stručnjaci provukli ispod Filtera kabine , mene to nije zanimalo pa sam isčupao

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

:ford2: Mondeo MK3, Ghia X - TDCi - 96KW viewtopic.php?f=6&t=19766&start=125

Odgovori

Povratak na „Sound“