Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Farbanje kontrolne

Unutrašnje uredjivanje.
Odgovori
Avatar korisnika
Walsh
Poruka: 407
Član foruma od: nedelja, 14. jul 2013. u 00:52h
Lokacija: Subotica

Farbanje kontrolne

Poruka od Walsh » sreda, 13. maj 2015. u 21:48h

Video sam jednu Fiestu (2002/3) u praoni sa ofarbanom kontrolnom. Trazio sam teme u vezi toga na forumu, ali nisam nasao. Tabla joj je bila crna i jako sjajna. Kao da je lak neki u pitanju... Ostao sam bez teksta. Kao da ima neki kristal u sebi, tako se sjaji. :D Zanima me ako neko zna nesto o tome? :)
1991 Sierra CLX 2.0 Dohc
2002 Focus 1.8 tdci

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11519
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Farbanje kontrolne

Poruka od 911s [SK] » sreda, 13. maj 2015. u 22:13h

Taj verovatno vozi samo noću, ili kada je oblačno, ako vozi i danju postaje potencijalna opasnost na putu jer, umesto da nešto vidi kroz šoferšajbnu, na šoferšajbni gleda svoju komandu tablu kao u ogledalu koja sija kao reflektor.
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: Farbanje kontrolne

Poruka od BojanM » sreda, 13. maj 2015. u 22:15h

Plastika kao plastika... obrusi se, tresne prajmer i udri boju koju voliš. A možda je i folija u pitanju, tu tek ima raznih efekata koji mogu da se postignu.

@SK znaš kako može tabla da se lepo presijava čak i noću, pod adekvatnim ambijentalnim osvetljenjem? Bolje da ne saznaš. :D
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Avatar korisnika
Walsh
Poruka: 407
Član foruma od: nedelja, 14. jul 2013. u 00:52h
Lokacija: Subotica

Re: Farbanje kontrolne

Poruka od Walsh » četvrtak, 14. maj 2015. u 20:11h

Hahah 911 kralj. :D Ali ne sprdam se.. takvu kontrolnu nisam video ni u jednom autu jos. Da se bas toliko sjaji... Nisam pitao vlasnika sta je radio. Znam da nikako nije hteo da se maze sa mlekom i kokpit sprejem. I dosta je klizava bila na dodir..
1991 Sierra CLX 2.0 Dohc
2002 Focus 1.8 tdci

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14432
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Farbanje kontrolne

Poruka od mbole » četvrtak, 14. maj 2015. u 23:34h

Stavi na instrument tablu tacno ispred vozaca, iznad kilometar sata, vece parce crne sjajne plastike (recimo plasticnu fasciklu).
Postace ti jasno zasto to nigde drugo nisi video. Zato sto vlasnik nista ne vidi kroz odsjaj na soferci. Nisu dzabe sve instrument table mat.
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
Walsh
Poruka: 407
Član foruma od: nedelja, 14. jul 2013. u 00:52h
Lokacija: Subotica

Re: Farbanje kontrolne

Poruka od Walsh » petak, 15. maj 2015. u 21:02h

Vise volim mat naravno. Ne bih to radio na mom autu, ali me zanima sta je to. Nije bas tako preterano puno odsjaja.. :D Pod suncem onako, ali od svetla se vidi dosta.
1991 Sierra CLX 2.0 Dohc
2002 Focus 1.8 tdci

Odgovori

Povratak na „Styling enterijera“