Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Mondeo Mk3 sijalice podatci??

Unutrašnje uredjivanje.
Odgovori
Soul
Poruka: 26
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2016. u 04:05h

Mondeo Mk3 sijalice podatci??

Poruka od Soul » sreda, 27. apr. 2016. u 15:06h

Prije nego postavim pitanje izvinjavam se ako negdje vec ima tj. ako je vec neko ovo pitanje postavio. Ovako u pitanju je mondeo mk3 karavan iz 2002 ghia tj moja masina :). Nekoliko sijalica u dashboardu (tabli) mi je krepalo tako da mi je trenutno osvjetljen obrtomjer i temp vode ostalo je u tami. Kontam sad jedan dan da se zaletim i to izmjenjam sve. Narucio bih sa ebay-a led sijalice pa kad vec skidam da fino to izmjenim sve i miran. Takodje bi zamjenio sijalice u za osvjetljenje kabine koje su trenutno svijetle onom zutom mrtvackom bojom :). Takodje imam jedno svjetlo iznad zadnje klupe i jos jedno u gepeku takodje na krovnom tapaciringu. Pored toga zamjenio bih sijalice za osvjetljenje nogu ispod kao i sijalice za osvjetljenje zadnje tablice. Znaci da narucim sve odjednom i gotovo. Sve sto mi treba je model tj tip navedenih sijalica. Svaki link, ili ako vec neko zna kakav podatak je dobrodosao. Hvala unapred.

Evo jos jednom spisak da bude lakse:

1. Sijalice u kmh tabli (dashboard)
2. SIjalice za osvjetljenje kabine
3. Sijalice za osvjetljenje nogu (napred)
4. SIjalice za osvjetljenje reg tablica (nazad).

Update: Evo uspio sam naci samo sto je ovaj set skup al ima slika sa oblikom i koliko mm tj velicina sijalice.Mozes se naci dosta jeftinije pojedinacno. http://www.ebay.com/itm/9x-LED-lamps-In ... vM&vxp=mtr

Avatar korisnika
FM III
Vremenski policajac
Poruka: 8142
Član foruma od: četvrtak, 9. dec. 2010. u 01:19h
Lokacija: Beograd-Skojevsko Naselje-Okolina Prokuplja

Re: Mondeo Mk3 sijalice podatci??

Poruka od FM III » sreda, 27. apr. 2016. u 20:21h

1. pozadinsko osvetljenje na instrument tabli je 2xT5 + 4xT10 možda ti pomogne prvi deo http://www.fordclubserbia.org/forum/vie ... 58&t=24002
2. Zavisi koji nivo opreme imaš ali glavno svetlo napred i pozadi sofitna 41 mm može i 39 mm, ispod suncobrana T10, za čitanje karte grlo BAY9s (barem kod mene) i proveri pre kupovine
3. 2xT10
4. sofitna 42mm

Kada već menjaš sve sijalice onda promeni i:
5. Kaseta za rukavice (kod suvozača) 1x T10
6. osvetljenje upaljača 1xT5
Focus mk 3.5 1.5 TDCI 88 kW (120 ks) 2016. god. 2021-
Panter black Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KS 2002. 2010-2021
NE BRŽE OD ŽIVOTA!
(23:48:25) Iosis: njeeeh saću ja van iz ćenife pa za komp

Odgovori

Povratak na „Styling enterijera“