Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

par saveta za fiestu mk3

Unutrašnje uredjivanje.
Odgovori
Avatar korisnika
boris_valjevo
Poruka: 90
Član foruma od: ponedeljak, 9. nov. 2009. u 16:17h

par saveta za fiestu mk3

Poruka od boris_valjevo » utorak, 2. feb. 2010. u 23:24h

Interesuje me da li je izvodljivo sprovesti osvetljenje u pepeljari,ako jeste neko kratko uputstvo,i u kaseti sam video da u dnu postoji jedan cep,plasticni,e sad me interesuje kako da to iskoristim takodje za osvetljenje(cemu u stvari sluzi taj cep) i jos jedno pitanje,negde sam video uputstvo kako da se promeni svetlost na delu gde se "rukovodi" ventilacijom...ona plavo crvena skala..danas sam skinuo sve to,i dosao do tog plasticnog "umetka"..pa ako neko zna o tome,takodje bih bio zahvalan,i da ne otvaram novu temu,interesuje me,kakva je to "traka" koja se lepi u branicima po duzini,po onom zlebu koji ide preko celog branika,video sam plavu traku na nekim rs i xr2 modelima...unapred svima zahvalan
Poslednja izmena: boris_valjevo, na dan subota, 6. feb. 2010. u 00:40h. Ukupno izmenjeno 1 put.

Avatar korisnika
boris_valjevo
Poruka: 90
Član foruma od: ponedeljak, 9. nov. 2009. u 16:17h

Re: par saveta oko svetla za pepeljaru u fiesti mk3

Poruka od boris_valjevo » četvrtak, 4. feb. 2010. u 12:55h

Niko nikakvu ideju..:(

Avatar korisnika
Scorpio 696
Poruka: 1277
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:43h
Lokacija: ToP of NoVi SaD

Re: par saveta oko svetla za pepeljaru u fiesti mk3

Poruka od Scorpio 696 » četvrtak, 4. feb. 2010. u 15:07h

Evo kako to Haynes objasnjava za tvoj model...uradite to to i to i eto........moglo je i malo detaljnije :D
Koliko sam ja razumeo postoji samo osvetljenje upaljaca ali ti mozes tu sijalicu da premestis.
Ja nisam imao tih problema ali kada bi ih imao nakacio bi na postojece zice jos jednu sijalicu ali onu led jer vuce manje struje cisto da neopterecujem instalaciju.
Kod mene sam izvukao zice (i pepeljara ima posebno osvetljenje) i napravio ovo improvizovano osvetljenje (na slikama i nije nesto ali nocu u voznji taman sija kako treba).
Slika
Slika

Avatar korisnika
boris_valjevo
Poruka: 90
Član foruma od: ponedeljak, 9. nov. 2009. u 16:17h

Re: par saveta oko svetla za pepeljaru u fiesti mk3

Poruka od boris_valjevo » petak, 5. feb. 2010. u 20:14h

resen problem osvetljenja u pepeljari,nisam skinuo sijalicu sa upaljaca,vec sam uzeo struju sa sijalice koja osvetljava onaj deo za grejanje i hladjenje,spustio zicu do pepeljare,i jednostavno sijalicu zalepio iznad same pepeljare,trenutno nisam nasao diodu,vec sam uzeo sijalicu od 1,2 wata..i zaista ima efekat,nema vise pepela po podu i menjacu..:)..i jos jedna sitnica,koju sam usput resio...na prekidacima od grejaca zadnjeg stakla i maglenki,imala je samo po jedna "zuta tacka" koja je sijala,ali nisam bio lenj,pa sam skinuo te prekidace i vidim da unutra imaju po jednu diodicu,na kojima je bila neka kao gumena presvlaka..tu gumu sam skinuo i gle cuda,sad u mraku sijaju "znakovi" za grejac i za maglenke..:).....

Odgovori

Povratak na „Styling enterijera“