Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Tapaciri za vrata

Unutrašnje uredjivanje.
Odgovori
Avatar korisnika
xltale
Poruka: 86
Član foruma od: ponedeljak, 20. okt. 2008. u 23:56h
Lokacija: Smederevo

Tapaciri za vrata

Poruka od xltale » sreda, 3. mar. 2010. u 10:18h

Da li je neko imao iskustva sa presvlacenjem;
Naime, odgovara meni eko koza kojom sam presvukao ali je materijal generalno debeo
a lesonit nije dovoljno cvrst da nategnem materijal preko ivica koliko bih hteo
Da li je nekome poznao da li je moguce ugraditi
nesto drugo osim lesonita zbog vlage(padao mi je leksan na pamet)

Avatar korisnika
goja
Poruka: 1186
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 13:17h
Lokacija: bg

Re: Tapaciri za vrata

Poruka od goja » sreda, 3. mar. 2010. u 23:29h

pa nemoj da natezes...ostavis po 2 cm da prelazi preko lesonita,namazes komplet lesonit ljepilom,zaljepis prvo sundjer onaj tanki pa namazes same rubove i zaljepis eko kozu,namazes ona 2 cm koze sto prelaze ivicu i umpakujes sve polako i ok izgleda...a onda mozes udariti i neku tanku lajsnicu koja ce utonuti u kozu zbog sundjera...a mozes i sundjer naljepiti iz vise komada sa razmakom od 1 cm pa kad naljepis eko kozu i pritisnes je izgledace ko da je utisnuto a ako prije ljepljenja prosijes tu eko kozu dobices efekat da je eko koza sasivena sa lesonitom,kao sto je recimo na taunusu tc2...mozes se igrati sa tim kako hoces...ja sam jednom drugaru sio nebo od bijele eko koze,ispalo savrseno a na vratima nije htio stavljati sundjeric pa je nekako sugavo,ravno ispalo...ko taraba...u pitanju je bila neka mazda deluxe iz 69e/70e bem li ga...
vlaga ti nece smetati ako prije vracanja tapacira zaljepis nailon na vrata,da voda koja ulazi u vrata ne golazi do lesonita...

Odgovori

Povratak na „Styling enterijera“