Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Odlepio se krovni tapacirung! Pomoc iskusnijih

Unutrašnje uredjivanje.
Odgovori
Avatar korisnika
makinjo
Poruka: 313
Član foruma od: ponedeljak, 6. dec. 2010. u 22:09h
Lokacija: Futog

Odlepio se krovni tapacirung! Pomoc iskusnijih

Poruka od makinjo » utorak, 7. dec. 2010. u 13:32h

Odlepilo mi se platno sa plafona verovatno zbog vlage ali ne znam odakle . Ako ima nekog da je vec radio tako nesto da me posavetuje. Vozim ford fiestu 1.3 97god . pozz
Poslednja izmena: makinjo, na dan ponedeljak, 3. jan. 2011. u 17:19h. Ukupno izmenjeno 1 put.

Avatar korisnika
makinjo
Poruka: 313
Član foruma od: ponedeljak, 6. dec. 2010. u 22:09h
Lokacija: Futog

Re: Odlepilo se nebo!!!

Poruka od makinjo » četvrtak, 23. dec. 2010. u 19:20h

Jel ima neko da je imao iskustva sa ovim ? zuti zuti

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: Odlepilo se nebo!!!

Poruka od BojanM » četvrtak, 23. dec. 2010. u 21:46h

Probaj, eksperimenta radi, da otkucaš (na primer) "platno" u onu kutijicu gore desno gde predusretljivo, prijateljskim fontom piše "Pretraga", pa pored ima dugme "Pretraga"... a za sada zanemari link ispod na kom piše "Napredna pretraga", to dolazi kasnije.

Možda vidiš ovu temu: http://www.fordclubserbia.org/forum/vie ... =58&t=5612

...a možda pronađeš još ponešto zanimljivo thumbsuph

To je što se tiče dela kako da eventualno popraviš štetu... a pročitaj ponovo svoju originalnu poruku pa preformuliši šta si hteo da kažeš. Pitaš ima li nekoga ko je radio šta konkretno "tako nešto" pa da te posavetuje? Tražio odakle vlaga na krovu (od kiše, kondenzacije ili čega već)? Odlepljivao platno sa plafona, sa vlagom ili bez vlage? Lepio ga nazad?
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Avatar korisnika
Dragomir
Oficijalni serviser
Oficijalni serviser
Poruka: 5503
Član foruma od: ponedeljak, 2. mar. 2009. u 23:21h
Lokacija: Avala-BG

Re: Odlepilo se nebo!!!

Poruka od Dragomir » četvrtak, 23. dec. 2010. u 22:43h

Znam ja jednog tapetara koji je odradio nebo na skorpiu od druga presednika SIBIJA
Ako si zavrsio fakultet ne znaci da si covek

Avatar korisnika
makinjo
Poruka: 313
Član foruma od: ponedeljak, 6. dec. 2010. u 22:09h
Lokacija: Futog

Re: Odlepilo se nebo!!!

Poruka od makinjo » ponedeljak, 3. jan. 2011. u 17:20h

BojanM piše:Probaj, eksperimenta radi, da otkucaš (na primer) "platno" u onu kutijicu gore desno gde predusretljivo, prijateljskim fontom piše "Pretraga", pa pored ima dugme "Pretraga"... a za sada zanemari link ispod na kom piše "Napredna pretraga", to dolazi kasnije.

Možda vidiš ovu temu: http://www.fordclubserbia.org/forum/vie ... =58&t=5612

...a možda pronađeš još ponešto zanimljivo thumbsuph

To je što se tiče dela kako da eventualno popraviš štetu... a pročitaj ponovo svoju originalnu poruku pa preformuliši šta si hteo da kažeš. Pitaš ima li nekoga ko je radio šta konkretno "tako nešto" pa da te posavetuje? Tražio odakle vlaga na krovu (od kiše, kondenzacije ili čega već)? Odlepljivao platno sa plafona, sa vlagom ili bez vlage? Lepio ga nazad?
Hvala na pomoci i savetu!!! thumbsuph

kurjakex
Poruka: 2
Član foruma od: subota, 29. jan. 2011. u 16:26h

Re: Odlepio se krovni tapacirung! Pomoc iskusnijih

Poruka od kurjakex » utorak, 1. feb. 2011. u 00:05h

nebo se nikad ne lepi jer materijal koji se stavlja na nebo mora da bude iz tri sloja platno(ono koje ti vidis), sundjer 0,3 i podplatno. sve to ne sme biti tesko jer stoji naopako. tebi se nebo odlepilo zato sto je taj srednji sloj odn. sundjer istrulio :) kada se to desi nema ponovnog lepljenja vec se skida kompletan materijal cisti se sundjer i kupuje se troslojni materijal sa jakom tegljivoscu. ili odes do panceva www.autotapetar.rs ili 065/435-8807 Vuk

Avatar korisnika
makinjo
Poruka: 313
Član foruma od: ponedeljak, 6. dec. 2010. u 22:09h
Lokacija: Futog

Re: Odlepio se krovni tapacirung! Pomoc iskusnijih

Poruka od makinjo » ponedeljak, 7. feb. 2011. u 18:18h

Hvala na savetu . U pravu si sto se tice sundjera stvarno je bio istrulio , sto sam video kad sam skinuo staro platno. Inace sam kupio novo i sredio nije lose ispalo a videcemo koliko ce tako da drzi . Ko zna mozda ce mi biti potrebne tvoje usluge thumbsuph

Odgovori

Povratak na „Styling enterijera“