Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Focus: centrala/Meta alarm problem

Alarmi, centralne brave, blokade motora...
Odgovori
Avatar korisnika
Vladapetr
Poruka: 398
Član foruma od: nedelja, 17. jun 2012. u 19:59h
Lokacija: Beograd

Focus: centrala/Meta alarm problem

Poruka od Vladapetr » sreda, 27. jun 2012. u 23:39h

Pročešljao sam ovaj ceo pdf, ali nisam našao problem sličan mom. Nije toliko velik ni alarmantan problem, ali počinje da nervira :)

Muči me zaključavanje, tj centralna brava.
Prvo me je povremeno zezalo, ali sada je već 3 dana totalni kolaps. Imam ključ i uz njega privezak Meta Systems alarma. Na privezak otključavam/zaključavam sve brave. Isprva se dešavalo da nekada neće da se zaključa na privezak, pa otvorim bravu cimnem malo iznutra(cimnem 2-3 puta ručicu za otvaranje) i on zaključa. Onda je kada zabaguje bilo nemoguće zaključati priveskom, pa sam zaključavao centralu ključem.
Od pre 3 dana priveskom mogu samo da otključam, zaključavanje centrale je moguće samo ključem na suvozačevim vratima. Okrenem ključ u vozačevoj bravi i samo se ta vrata zaključaju.

U čemu može biti problem? Kod koga da teram da pogleda, pre sam išao kod Killera i iskustva su mi ok. Ima li ko bolji predlog?
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't
.

Avatar korisnika
totti
Poruka: 8536
Član foruma od: ponedeljak, 1. nov. 2010. u 11:54h
Lokacija: Novi Beograd

Re: Focus: centrala/Meta alarm problem

Poruka od totti » četvrtak, 28. jun 2012. u 07:43h

Ako tražiš nekoga ko je u blizini Kilera, onda skokni do Buce (064/944-23-52) ili Ivana (063/103-55-11). Buca je Fordov servis, a Ivan servis za alarme i centralne.
Slika

Avatar korisnika
Vladapetr
Poruka: 398
Član foruma od: nedelja, 17. jun 2012. u 19:59h
Lokacija: Beograd

Re: Focus: centrala/Meta alarm problem

Poruka od Vladapetr » subota, 23. feb. 2013. u 11:32h

Da osvežim temu sa izveštajem:
- Buca mi nije pomogao oko centralne brave, jer mu to i nije posao mrgreen Ali mi je odradio strašan posao zimus kada sam imao jedan glupi kvar, i posle sam pred put kod njega menjao ležaj i još neka čuda. Odradio brzo i ispoštovao dogovor, cena korektna - od mene sve preporuke!

- Ivan mi je nešto čačkao u vratima, skidao bravice i tapacirunge, popravio... ali se kvar vratio posle 3 dana cekicko
Vozio sam tako još neki mesec dok mi nije prekipelo, pa sam otišao kod Ristića u Zemun - nadaleko hvaljenog majstora za brave. On me poslao kod svog drugara Neše iza Bežanijske bolnice, koji mi je za nepunih pola sata sredio i centralu i postavio radio uređaj, uputio gde i kako da odradim sitne popravke koje mi trebaju(baterija i dugme na daljincu, FM tjuner na fabričkom radiju...). Dakle, i za Nešu moja topla preporuka ;)
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't
.

Odgovori

Povratak na „Security“