Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Ford Focus 2002 daljinsko zaključavanje

Alarmi, centralne brave, blokade motora...
Odgovori
Avatar korisnika
dare024
Poruka: 32
Član foruma od: subota, 25. maj 2013. u 13:47h
Lokacija: Subotica

Ford Focus 2002 daljinsko zaključavanje

Poruka od dare024 » petak, 31. maj 2013. u 19:32h

Pozdrav svima....pazario sam nedavno Ford Focusa 2002 godište, karavan...bio je kod majstora i majstor me pitao gde mi je ključ na daljinski...kažem mu da ga nisam dobio, dobio sam samo običan ključ on kaže da bi trebao da ga imam jer on ima modul za daljinsko zaključavanje (auto je bio u ovlašćenom auto servisu za Ford u Subotici...e sad zanima me sledeće...da li ja mogu samo daljinski da uzmem i da ga kodiram za njega...gledao sam neki video gde likovi uzmu fabrički ključ i neki daljinac, osam puta okrenu u bravi ključ, onda se začuje neki zvuk i pritisnu jedan taster na daljincu i on ga prihvati...da li je to moguće?

Hvala unapred na odgovrima :ford:
Ford Focus 2002 1.6 16V

Avatar korisnika
kurcepalow
Poruka: 12
Član foruma od: nedelja, 13. jan. 2013. u 15:23h
Lokacija: Gornji Milanovac
Kontakt:

Re: Ford Focus 2002 daljinsko zaključavanje

Poruka od kurcepalow » petak, 7. jun 2013. u 12:34h

Vidiš prijatelju'', ja takođe kad sam kupovao auto , rečeno je da ima daljinsko ali kad sam poslao brata da doveze auto on ne donese nikakav daljinac no samo ključ..., ja ga zovem, pitam šta i kako, on veli da nema daljinac al ko fol ima taj modul , tj samo mi treba daljinac i to je to..., i to tako osta do danas, nikako to da sredim, danas sutra danas sutra i jbg.... mada prvo bi valjalo proveriti dal uopšte ima i taj modul itd... ko zna dal je to slagao :D , a ja ti nem pojma da to proverim... , evo sad sam zvao ove u Ford Stadu u Čačku, ovlašćeni servis i kaže čoek ugradnja daljinskog zaključavanja na već postojeću centralnu je 55E:
Postovani,
Cena za ugradnju daljinskog centralnog zakljucavanja sa nasim materijalom pod uslovom da centralno zakljucavanje na autu radi prema Vama iznosi 55E u dinarskoj protiv vrednosti .

Ocekujemo Vase dalje smernice vezane za zakazivanje.

Srdačan pozdrav,

Nemanja Marić
Šef servisa
Autostad doo
Đorđa Tomaševića 176
32000 Čačak, Srbija

Tel + 381 32 54 59 450
Tel + 381 32 54 59 451
Fax + 381 32 53 50 421
Mob + 381 69 45 64 200
E-mail [email protected]

Radno vreme servisa
Radnim danima: 08-17h
Subotom: 09-15h
haha, eto pa sad ni ja sam ne znam jel to skupo, mada opet samo taj modul itd. košta oko 3k mislim da valja, imaš ti po 2k po netu kineza kolko oćeš, tako da ... :D
U gepeku nikad ne znaš šta ćeš naći >:O

Odgovori

Povratak na „Security“