Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Focus mk2.5 ugradnja fabrickih xenon farova

Ostalo što se tiče struje, prekidači, releji, instalacije...

Moderator: Dragomir

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14452
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Focus mk2.5 ugradnja fabrickih xenon farova

Poruka od mbole » nedelja, 14. jan. 2024. u 09:49h

Gore na pocetku si napisao da imas reflektore a ne projektore.
"On trenutno ima reflektor farove"
A to je sasvim drugi par rukava.

Da.. sijalice iszgledaju sasvim pristojno.
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9664
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: Focus mk2.5 ugradnja fabrickih xenon farova

Poruka od macaneli » nedelja, 14. jan. 2024. u 10:05h

Mare08 piše:
nedelja, 14. jan. 2024. u 09:41h
Je li ovo treba da bude neka fora, ajmo se nasmijati za svaki slucaj
Sam si napisao,nije fora :vid budale:
Mare08 piše:
subota, 13. jan. 2024. u 01:57h
vozio sam i skoro i m4 losija su mu svijetla nego ova ali nebitno
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Avatar korisnika
Mare08
Poruka: 52
Član foruma od: nedelja, 19. jan. 2020. u 08:21h

Re: Focus mk2.5 ugradnja fabrickih xenon farova

Poruka od Mare08 » nedelja, 14. jan. 2024. u 11:31h

mbole piše:
nedelja, 14. jan. 2024. u 09:49h
Gore na pocetku si napisao da imas reflektore a ne projektore.
"On trenutno ima reflektor farove"
A to je sasvim drugi par rukava.

Da.. sijalice iszgledaju sasvim pristojno.
Nisi dobro ispratio pricu, imam dva focus jedan ima afs farove koji skrecu i ovo je slika sa njih a drugi ima reflektore i ne vozi mi se uvece jer ne vidim ni sa dugim svijetlima

Vjeruj mi ne zanima me da dokazem drugima da su mi na ovom prvom focusu top svijetla i znam da ce uvijek neko drugi reci a moji xenoni ovo ono

Mene je samo interesovalo sta da napravim na drugom focusu da dobijem takva svijetla i nasao sam bio xenon farove ali ne znam da li su dzekovi i ostalo isti
Na launch dijagnostici ima da se aktivira i xenon i afs far pa ne znam koliki je posao da se prepravi

I sigurno su ljudi u pravu za xenon projektore da su izgoreli jer mislim da se vise griju i plus je projektor manji nego na afs faru i zato nijesam uzeo te polovne farove vec sam u potrazi za orginal bi led projektorima
Inace orginal morimoto bi led kosta 400$
macaneli piše:
nedelja, 14. jan. 2024. u 10:05h
Mare08 piše:
nedelja, 14. jan. 2024. u 09:41h
Je li ovo treba da bude neka fora, ajmo se nasmijati za svaki slucaj
Sam si napisao,nije fora :vid budale:
Mare08 piše:
subota, 13. jan. 2024. u 01:57h
vozio sam i skoro i m4 losija su mu svijetla nego ova ali nebitno
Ako imas sta da preporucis reci ako ne ne smaraj

Avatar korisnika
skolioza
Poruka: 1350
Član foruma od: nedelja, 24. maj 2015. u 18:26h

Re: Focus mk2.5 ugradnja fabrickih xenon farova

Poruka od skolioza » nedelja, 14. jan. 2024. u 13:15h

Mali savet samo Mare- stav ti je malo pogresan. Realno boli bilo koga uvo za tvoj problem razumes? Tu smo da delimo iskustva i razmenimo misljenja. Ima ljudi u ovoj tvojoj temi koji su skidali i ugradjivali morimoto projektore pre vise od deset i vise godina ako se ne varam i to bas na fokuse. Ako negde postoji forum da dobijes pravu informaciju koja ce ti koristiti to je onda ovde samo mani se tog stava "ja znam sta je najbolje i sta valja"
Samo postovanja prema drugima i sve je ok. Nov si,ne znas ni ko su ljudi,ni sta rade,ni sta voze,ni cime se bave itd. Dosta nas je vozilo fokuse i menjalo farove i ove i one i prebacivalo ristajl verzije na obicne itd. Nezrelo je da ti komentar bude vi ste stavljali projektore od toliko i toliko a ja samo sijalice platio ovoliko. Trazis savet/pomoc/iskustva a pametujes kao da si ti elektricar koji se bavi time 20god vec. Ljudi su pisali o original morimoto projektorima i kopijama jos 2014te ili kad vec. Polako samo i citaj sta ljudi pisu.
Ford Mondeo 2.0 tdci 110kw/150hp 2015god dizel automatik (2021-....)
Kia Sportage 1.6 97kw/132hp 2018god benzinjara (2020-2021)
Kia Cee'd 1.4 73kw/100hp 2015god benzinjara (2017-2020)
Ford Focus 1.8tddi 66kw/110hp 2001god dizel(2015-2017)

Avatar korisnika
Mare08
Poruka: 52
Član foruma od: nedelja, 19. jan. 2020. u 08:21h

Re: Focus mk2.5 ugradnja fabrickih xenon farova

Poruka od Mare08 » nedelja, 14. jan. 2024. u 14:37h

skolioza piše:
nedelja, 14. jan. 2024. u 13:15h
Mali savet samo Mare- stav ti je malo pogresan. Realno boli bilo koga uvo za tvoj problem razumes? Tu smo da delimo iskustva i razmenimo misljenja. Ima ljudi u ovoj tvojoj temi koji su skidali i ugradjivali morimoto projektore pre vise od deset i vise godina ako se ne varam i to bas na fokuse. Ako negde postoji forum da dobijes pravu informaciju koja ce ti koristiti to je onda ovde samo mani se tog stava "ja znam sta je najbolje i sta valja"
Samo postovanja prema drugima i sve je ok. Nov si,ne znas ni ko su ljudi,ni sta rade,ni sta voze,ni cime se bave itd. Dosta nas je vozilo fokuse i menjalo farove i ove i one i prebacivalo ristajl verzije na obicne itd. Nezrelo je da ti komentar bude vi ste stavljali projektore od toliko i toliko a ja samo sijalice platio ovoliko. Trazis savet/pomoc/iskustva a pametujes kao da si ti elektricar koji se bavi time 20god vec. Ljudi su pisali o original morimoto projektorima i kopijama jos 2014te ili kad vec. Polako samo i citaj sta ljudi pisu.
Stav mi je pogresan od pocetka jer je neki od clanova napisao ne znam sta ti je tu dobro mrzi me da trazim sad
On ne zna sta je meni dobro ali zna da ne valja a nije ni vidio

Ima odje dosta dobrih majstora i poznavalaca to stoji ali ako sam bov na forumu nije bas da ne poznajem fosta toga

Ja sam zbog toga sto smo tu da dijelimo misljenja pitao za fabricke xenon i u medjuvremenu odustao

Ni jednom nijesam rekao da znam sve najbolje ali uvjerio sam se kako svijetli kineski projektor i kako svijetli fabricki projektor koji nije crkao

Ne pametujem samo kazem da sam napravio dobru kombinaciju i da mi je top a svi me ubjedjuju kako je to lose

Elektricar jesam ne bavim se 20 god ali se razumijem u dovoljno stvari, a u sta se ne razumijem volim da se raspitam i da istrazim

Tako sam i istrazio sta god me je zanimalo. LED sijalice (naravno novija tehnologija od HID) trenutno dovoljno usavrsene da sa dobrom sijalicom postizes vise od xenona

Svaka cast ljudima koji su ugradjivali projektore 2014 jer je tad vecina furala xenone u reflektor faru ali da ne sirimo pricu ovo postaje jako dosadno

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14452
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Focus mk2.5 ugradnja fabrickih xenon farova

Poruka od mbole » ponedeljak, 15. jan. 2024. u 03:27h

Mare08 piše:
nedelja, 14. jan. 2024. u 11:33h

Nisi dobro ispratio pricu, imam dva focus jedan ima afs farove koji skrecu i ovo je slika sa njih a drugi ima reflektore i ne vozi mi se uvece jer ne vidim ni sa dugim svijetlima
Gde je ta slika?
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Odgovori

Povratak na „Instalacije“