Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Ford fokus C max 2.0 tdci

Pre nego što napišete svoju prvu poruku u ostatku foruma, molimo vas da se ovde predstavite.
Zaključana
gagaraska
Poruka: 3
Član foruma od: ponedeljak, 6. feb. 2023. u 17:36h

Ford fokus C max 2.0 tdci

Poruka od gagaraska » utorak, 20. feb. 2024. u 16:03h

Poštovani ljubitelji Forda imam jedan problem. Obožavam Forda i kupio sam prošle godine Ford fokus C max. Prešao sam prošle godine sa njim 40.000 km. Išao sam po Evropi i oduševljavao me u svakom smislu. I onda pre tri meseca počinje noćna mora. Parkirao se i posle pola sata se vratio C max neće da upali i onako besan verglao i crkne anlaser. Šlepa i servis. U servisu bio dva dana. Kaže vlasnik sredili smo anlaser i senzor pritiska goriva. Sa šlepom 200eu. Posle popravke ja opet inostranstvo i dođem u Srbiju , vozio se po Beogradu i auto počne da štuca i nakon toga se ugasi u vožnji. Da upali nema šanse. Zvao servis sa dijagnostikom , upale ga sa start sprej i na dijagnostici pokaže da mu ništa ne valja (dizne, turbina, DPF, senzori.....) Auto posle toga prešao 5000 km, sve super. Ali pre deset dana auto ptica i ugasi se u vožnji. Ponovo verglanje i ode automat anlasera. Zvao servis u Pinosavi došli ljudi sa šlepom i servis. Kaže majstor popravljen anlaser i on upalio. Ništa drugo. Posle četiri dana opet se ugasio i neće da upali. Svi koji su ga gledali kažu da su sredili sve i da ne znaju šta bi moglo da bude. A meni došlo da ga upalim. Da li je iko imao ovakvih problema....Hvala unapred....

Avatar korisnika
FM III
Vremenski policajac
Poruka: 8177
Član foruma od: četvrtak, 9. dec. 2010. u 01:19h
Lokacija: Beograd-Skojevsko Naselje-Okolina Prokuplja

Re: Ford fokus C max 2.0 tdci

Poruka od FM III » sreda, 21. feb. 2024. u 01:33h

A obavezno predstavljanje na koje ste pristali prilikom registracije?
viewtopic.php?f=5&t=48
Focus mk 3.5 1.5 TDCI 88 kW (120 ks) 2016. god. 2021-
Panter black Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KS 2002. 2010-2021
NE BRŽE OD ŽIVOTA!
(23:48:25) Iosis: njeeeh saću ja van iz ćenife pa za komp

Zaključana

Povratak na „Predstavljanje članova“