Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Centralna brava

Pre nego što napišete svoju prvu poruku u ostatku foruma, molimo vas da se ovde predstavite.
Zaključana
marko75
Poruka: 7
Član foruma od: sreda, 26. avg. 2009. u 17:18h

Centralna brava

Poruka od marko75 » nedelja, 6. sep. 2009. u 21:57h

Zdravo narode!Ja sam Marko,iz Beograda,i vlasnik sam Mondea karavana 1.6 16v iz 1998.god.Opomenuli su me da moram prvo da se predstavim,sto sam upravo i uradio,a sad da podelim svoj problem sa vama,pa ako se nadje neko ko ce da pomogne,vodim na pivo :D .Imam problem sa centralnom bravom.Ona se sama od sebe zakljucava i otkljucava.Recimo,otkljucam auto,upalim i vozim i posle nekog vremena auto se sam zakljuca,u voznji.Desava se i da se naizmenicno zakljucava i otkljucava po nekoliko puta,ali zadnja radnja je uvek zakljucavanje.Desava se i kad auto nije upaljen,recimo na parkingu ispred zgrade dodjem do auta nesto da uzmem,otkljucam,vrata ostanu otvorena naravno,a on se sam zakljuca,a kljuc nije ni u bravi vrata ni u kontakt bravi.Neverovatno koliko moze da iznervira coveka.Jednom mi greskom kljuc ostao na sedistu,ja zatvorim vrata i on se iste sekunde zakljucao.Sta cu,zovem zenu i ona donese rezervni :D .Verujem da nije neki veliki problem ali naravno treba znati sta je.Ako neko ima iskustva neka napise.Hvala unapred!!!

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13585
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Centralna brava

Poruka od dule0911 » nedelja, 6. sep. 2009. u 22:00h

Pozdrav i dobrodosao :)

Ovde se samo predstavljas, a sve probleme i pitanja postavi u odgovarajuci podforum, ako vec nisi ;)
Fiesta!!

Avatar korisnika
Dragomir
Oficijalni serviser
Oficijalni serviser
Poruka: 5503
Član foruma od: ponedeljak, 2. mar. 2009. u 23:21h
Lokacija: Avala-BG

Re: Centralna brava

Poruka od Dragomir » nedelja, 6. sep. 2009. u 22:01h

Dobro dosao a za problem centralne brave vec ima tema pa u njoj opisi kvar a ja sam tu da ga popravim ;)
Ako si zavrsio fakultet ne znaci da si covek

Avatar korisnika
Stefan148

 
Poruka: 2257
Član foruma od: sreda, 22. okt. 2008. u 12:02h
Lokacija: Zvezdara, Lion
Kontakt:

Re: Centralna brava

Poruka od Stefan148 » ponedeljak, 7. sep. 2009. u 17:57h

dobrodosao, uzivaj.
Slika

Avatar korisnika
mirke
Poruka: 777
Član foruma od: ponedeljak, 20. jul 2009. u 08:31h
Lokacija: LOZNICA / Bg.

Re: Centralna brava

Poruka od mirke » ponedeljak, 7. sep. 2009. u 18:30h

Pozdrav, dobrodosao na pravo mesto !
Slika
MIRKE / Fiesta 1.25 zetec

Zaključana

Povratak na „Predstavljanje članova“