Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Hitno!

Pre nego što napišete svoju prvu poruku u ostatku foruma, molimo vas da se ovde predstavite.
Zaključana
JelenaŽ
Poruka: 1
Član foruma od: subota, 31. okt. 2020. u 11:40h

Hitno!

Poruka od JelenaŽ » nedelja, 2. jan. 2022. u 09:49h

Ljudi pomozite mi molim Vas!
Auto ford fokus, rađen motor, sve završeno, auto upaljen, provozan i tako dva puta, treći put nije mogao da upali, ni da zavergla. Radjen anlaser, upalio prvi put, vožen, posle gašenja ista priča. Molim Vas pomožite, želim da popravim mog Fordišu! Hvala :'(

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21099
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: Hitno!

Poruka od Markedjani » nedelja, 2. jan. 2022. u 10:13h

Pomogli bi smo vam ali ima nekoliko problema.

1. Ovaj odeljak služi isključivo za predstavljanje novih članova, pretpostavljamo da se zovete Jelena, još samo da nam kažete odakle ste i predstavljanje je kompletno.

2. Tehnička pitanja morate postaviti u odgovarajućem podforumu, u vašem slučaju to bi bio podforum kvarovi i popravke, za vaše konkretno "hitno" pitanje.

3. Kada otvarate novu temu u tehničkom delu foruma, naziv teme mora da sadrži kratak opis problema, model Forda, godište i motor istog, pride i u temi da se jasno navede koji je Ford u pitanju. (Zamislite samo da se sve teme na forumu zovu "Hitno!", "Upomoć!" i ostale poslednje reči tehnike, ne bi forum ličio ni na šta)

Stvarno nismo baba vračare da bajamo u pasulj da li je taj Ford fokus mk1, mk2, mk2.5, mk3, mk3.5, mk4, mk4.5, da li je dizel, benzin, hibrid, elektro, metan, plin ili da li je motor 1.0, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 2.0, 2.5

Ne zamerite na "tonalitetu" ali samo želimo da pomognemo.

p.s kad budete otvarali temu za vaš problem, potrudite se da malo preciznije objasnite problem, sa ovako šturim objašnjenjima možete dobiti isto tako štur odgovor.
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

JelenaŽ
Poruka: 1
Član foruma od: subota, 31. okt. 2020. u 11:40h

Re: Hitno!

Poruka od JelenaŽ » nedelja, 2. jan. 2022. u 21:32h

U pravu ste! Izvinjavam se svim članovima i verujem da sam neke veoma nasmejala. Tražila sam neke forume i naletela na ovaj. Nisam želela da smaram sa detaljima, iskrena da budem baš sam se teško snašla, inače ne koristim forume i nisam ni verovala da će iko obratiti pažnju. Auto stoji dva meseca kod majstora i niko ne zna da reši kvar, a ja sam baš u frci i auto mi je neophodan. Molim Vas ili nekog ko želi da mi pomogne savetom da se javi i ja cu se maksimalno potruditi da objasnim sve detaljno.
Ford Fokus karavan, 2004 god. 1.8 TDDi, 66kW/90KS
Rađen je kompletno motor, anlaser, nov akumulator, boš pumpa, dizne. Auto majstor upali, sve normalno vozi, auto se ugasi i ne može da ga upali. Auto ne vergla, samo "cakne" kao lad je akumulator prazan.

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21099
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: Hitno!

Poruka od Markedjani » nedelja, 2. jan. 2022. u 21:41h

Ajmo opet, u ovoj temi se samo predstavljate.

Još je potrebno da nam kažete odakle ste i predstavljanje je završeno.

Posle toga vaše pitanje postavite u odgovarajućoj temi ili otvorite temu u skladu sa pravilima foruma kao što sam vam gore objasnio.
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Zaključana

Povratak na „Predstavljanje članova“