Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Zabice, kopce i drzaci

Sve što ima veze sa Fordom a nije našlo mesto u drugim temama.

Moderator: ace1

Odgovori
Avatar korisnika
dados
Poruka: 675
Član foruma od: subota, 18. feb. 2012. u 13:10h
Kontakt:

Zabice, kopce i drzaci

Poruka od dados » petak, 26. maj 2017. u 11:25h

Nemam pojma gde da pitam vezano za ovo pa sam stavio u svastaru... uglavnom... potrebne su mi kopce za focus mk2.5 .. tacnije trenutno mi je otpala jedna kopca sto drzi prednji branik i plastiku koja je mislim od donjeg poklopca motora .. otpala je srednja.. i onako klapce sad kad je auto upaljen..

a druga kopca koja mi treba je od gepeka.. odnosno od one crne plastike na utovarnoj ivici

jel zna neko gde moze to da se kupi.. predpostavljam da na aliexpresu ali tamo ima gomila tih zajebancija da nemam pojma koja meni pase... nasao sam i oglas na polovni automobili https://www.polovniautomobili.com/auto- ... opcedrzaci ali kaze lik da moze samo da dodjem pa da uporedi.. ali jbg ja tu srednju kopcu i nemam.. eventualno mogu da mu posaljem sliku od tih kopci od gepeka.. a ako ima neko predlog za neki set tih kopci da se kupi bio bih mu veoma zahvalan.. tnx

Avatar korisnika
Nedeljkovic
Poruka: 4493
Član foruma od: sreda, 27. apr. 2016. u 22:34h
Lokacija: Lazarevac

Re: Zabice, kopce i drzaci

Poruka od Nedeljkovic » petak, 26. maj 2017. u 13:57h

Pa svakako najjeftinije na aliju, moze ti ih vrv i Dusan nabaviti, nadam se samo da je neka normalna cema

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Ford Mondeo Mk4 1.8TDCi (2012 - 2020)
Ford Focus Mk2.5 1.6TDCi (2018 - ...)

Avatar korisnika
dados
Poruka: 675
Član foruma od: subota, 18. feb. 2012. u 13:10h
Kontakt:

Re: Zabice, kopce i drzaci

Poruka od dados » petak, 26. maj 2017. u 14:04h

ovo za gepek mi je trenutno vise estetski ali nervira jbg.. a na ovu plastiku branika i poklopca motora sam trenutno stavio neku koju sam nasao.. ali naravno to nije to.. vidim vec da ce posle par dana ispasti... tako da svakako cu videti kod nekog da to uzmem.. :)

Odgovori

Povratak na „Svaštara“