Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Ford Fiesta 1.25 Trend 2016

Nakon što predstavite sebe, predstavite naravno i vašeg ljubimca.
Odgovori
handys
Poruka: 2
Član foruma od: nedelja, 1. jul 2018. u 14:53h
Lokacija: Beograd

Ford Fiesta 1.25 Trend 2016

Poruka od handys » ponedeljak, 2. jul 2018. u 21:03h

Posle predstavljanja mene, evo i predstavljanja automobila.

Slika

Slika


Paket opreme je Trend, sto znaci da nema mnogo dodatnih funkcija, ali ovo sto ima je dosta dobro. Ima ABS i ESP, sto mi treba kao pocetniku. Isto tako, ima jako lepu preglednost, sa retrovizorima koji hvataju celu duzinu automobila. Za sad mi je to dvoje najvaznije. Ono sto mi fali je hill assist i parking senzori. Ovo drugo cu staviti uskoro, a ovo prvo jos ne znam da li moze da se ubaci.
Inace, auto je lep i lak je za voznju, mada ga jos nisam gnjavio dugim voznjama po autoputu, samo pojedini delovi grada. Jos uvek se upoznajem sa automobilom, tako da imam i par pitanja. Usput, izvinjavam se ako u predstavljanju nije prikladno postaviti pitanje, ali ovo se tice bas mog automobila, pa mi deluje da bi bilo zgodno ovde i da pitam.

1. Kad upalim auto, zasvetli znak ESP, ali pise ESP off. Da li postoji neki nacin da ga stavim da bude on, nisam uspeo da nadjem (a mozda ESP i treba da bude off?)
2. Tamo gde sam kupio auto (Ford motors, NBG) rekli su mi za vrlo korisnu opciju da se upale automatska svetla. Onda se snaga odredjuje po osvetljenju vani. E sad, vidim da pored te opcije postoje farovi i srednja svetla (bar tako stoji u uputstvu). Ja znam iz teorije za poziciona svetla, pa bi bilo super samo da mi neko kaze sta u Fiesti znaci svaka od ove druge dve opcije.

Avatar korisnika
Johnny_CL
Poruka: 458
Član foruma od: petak, 29. jul 2011. u 15:01h

Re: Ford Fiesta 1.25 Trend 2016

Poruka od Johnny_CL » sreda, 25. jul 2018. u 00:31h

Ovo za ESP radi i moj focus. To po mom shvatanju znači da je off dok se pali, i kad upališ auto, upali se i ESP, kako i treba biti.



Sent from my SM-J700H using Tapatalk

She said it was her or the Ford, since it wouldn't start, i'm stuck with her.
The Interceptor
Y. A. D. - Youth Against Diesel
"Ja bez tebe k'o Ford bez 'rđe. Jednostavno ne ide"

Avatar korisnika
Смиљанић1389
Poruka: 251
Član foruma od: četvrtak, 5. jan. 2017. u 22:59h
Kontakt:

Re: Ford Fiesta 1.25 Trend 2016

Poruka od Смиљанић1389 » sreda, 25. jul 2018. u 09:43h

Лепа Фиестица, лепа класична фордова плава, можда неке алу фелнице за други сет, па нек те добро служи..
Никола Смиљанић
Форд Таунус 1300 L 1974 метал.зелен (2008-2010)
Форд Таунус 1600 XL 1973 наранџаст/црн (2011- )
Форд Мондео 1800 Ghia 2001 "ZetecS trim InkBlue
Таунус: https://postimage.org/gallery/1pyukdd06/
Мондео: https://postimg.cc/gallery/1nuyvx8bq/

Odgovori

Povratak na „Automobili članova“