Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Mondeo 2.0 TDCi Duratorq Powershift BA7 MK5 Sync 2

Nakon što predstavite sebe, predstavite naravno i vašeg ljubimca.
Avatar korisnika
Wellisha

 
Poruka: 467
Član foruma od: utorak, 9. nov. 2010. u 17:49h
Lokacija: Beograd - Žarkovo - Sremčica

Re: Mondeo 2.0 TDCi Duratorq Powershift BA7 MK5 Sync 2

Poruka od Wellisha » utorak, 20. avg. 2019. u 08:01h

Pa kada resetuju sipaju i naklaclaju do čepa a kada dolivaju izbacuju na prvi škljoc pištolja a u međuvremenu leruju nizbrdo i prave svadbarske kolone po putevima
..prdnuh u čabar sa mirisom benzina i zadnjom vučom pa sada čađavim sa lubeničarom 8)

Avatar korisnika
trticm
Poruka: 26
Član foruma od: četvrtak, 13. jun 2019. u 18:19h
Lokacija: Banja Luka

Re: Mondeo 2.0 TDCi Duratorq Powershift BA7 MK5 Sync 2

Poruka od trticm » petak, 30. avg. 2019. u 00:49h

Jbg, ja ne sipam na BP, kažem pun momku i odem da platim, sad da ja tu nešto trkeljišem oko sipanja, bezveze... Malo sam testirao, vozi ovako, onako (stavio sam u jednoj drugoj temi slike), kad se vozi onako baš oprezno (ajmo reći bablje, ali to je sada preporučeno obzirom kakve su kazne i kako policija je u zadnje vrijeme revnosna ovdje u BiH, a koliko vidim i po Srbiji vrebaju samo tako u zadnje vrijeme) prikazuje i ispod 5L na 100 km, ali Boki je nešto na tu temu pričao (neke marketinške fore, ali eto tako piše). Onda sam vozio onako srednje autoput 120-130 km/h, van do 100 km/h (i 6 očiju otvoreno jer čim sam malo pritisnuo, odmah me presretač stigo :) i potrošnja od 5,5 do 5,7 L/100km. Uglavnom, izgleda da se isplaćuje investicija u remap koji sam uradio :)
TM

Odgovori

Povratak na „Automobili članova“