Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Servis Sava u Zemunu?

Preporučite ili iskritikujte prodavnicu.
Odgovori
avijaticar
Poruka: 18
Član foruma od: petak, 25. jul 2014. u 12:01h

Servis Sava u Zemunu?

Poruka od avijaticar » petak, 25. jul 2014. u 12:10h

Zdravo svima. Pošto sam od relativno skoro postao vlasnik Ford Fieste, trebalo bi malo pretresti auto i uraditi potrebne servise. Tražim pouzdan i dobar servis.
Vidim na forumu da svi uglavnom hvale izvesnog Dragomira iz Pinosave, tj. njegov servis. Međutim, kako živim u Zemun polju, to mi je stvarno daleko (Google mape kažu 35 kilometara, znači tamo i nazad 70 km). Na netu sam našao neki Fordov servis Sava u Novogradskoj 25. Sajt im deluje fino, na slikama servis više izgleda kao apoteka nego kao servis. Da li neko zna nešto o njemu? Kakvi su sa cenama? Da li rade kvalitetno?
Takođe sam čuo za nekog Bucu u Zemunu? Kakav je on?

Hvala svima unapred na vremenu i savretima.
Đorđe

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21091
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: Servis Sava u Zemunu?

Poruka od Markedjani » petak, 25. jul 2014. u 12:14h

Pa ako ti treba za mali servis tu nema mnogo problematike... može većina servisa da ti zameni ulje,filtere itd itd.

Al' za nešto više držao bih se proverenih servisa.
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

avijaticar
Poruka: 18
Član foruma od: petak, 25. jul 2014. u 12:01h

Re: Servis Sava u Zemunu?

Poruka od avijaticar » petak, 25. jul 2014. u 12:27h

Ok, slažem se sa konstatacijom, ali ovo pitanje sam postavio iz sledećeg razloga. Vozio sam Fijat Punto par godina. Redovno sam ga održavao u servisu na Vidikovcu. Imao sam stav da samo oni mogu nešto da rade po motoru mog auta i niko više. Bilo je par situacija da sam zbog nekih sitnica (auto nije hteo da upali) šlepao (i plaćao šlep) ne bih li auto doterao do njih. Tek pre nego što ću ga prodati, saznam da jedan poznanik održava svog Fijata u nekom servisu u Zemunu. Bio sam par puta kod njih i stvarno su profesionalni i dobro rade. Ne kažem, zadovoljan sam bio veoma i sa ovima sa Vidikovca, ali koliko sam skapirao i ovi u Zemunu su jako dobri. Što svaki put da se cimam par desetina kilometara ako pred nosom imam isto tako dobar servis?
Zato i postavih pitanje. Ovaj Sava servis iz Zemuna mi na slikama sa sajta deluje prosto neverovatno (ne znam da sam video neki tako uredan servis... ili su ga sredili samo za slikanje :D ). Zato pitam ima li neko iskustva sa njima? Ako su ok, da idem tamo. Ako nisu, da bežim od njih što dalje.

Avatar korisnika
totti
Poruka: 8536
Član foruma od: ponedeljak, 1. nov. 2010. u 11:54h
Lokacija: Novi Beograd

Re: Servis Sava u Zemunu?

Poruka od totti » petak, 25. jul 2014. u 12:36h

avijaticar piše: Redovno sam ga održavao u servisu na Vidikovcu.
Kod Zokija?
Slika

avijaticar
Poruka: 18
Član foruma od: petak, 25. jul 2014. u 12:01h

Re: Servis Sava u Zemunu?

Poruka od avijaticar » petak, 25. jul 2014. u 12:49h

Kod Tome u TiM-u...

Avatar korisnika
totti
Poruka: 8536
Član foruma od: ponedeljak, 1. nov. 2010. u 11:54h
Lokacija: Novi Beograd

Re: Servis Sava u Zemunu?

Poruka od totti » petak, 25. jul 2014. u 12:55h

Aha thumbsuph
Slika

Odgovori

Povratak na „Prodavnice, servisi i otpadi“