Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Izgubljena dokumenta

Ovde pišete o svemu što nije našlo mesto u ostalim kategorijama i što nema neke preterane veze sa Fordom.
Odgovori
Avatar korisnika
nikola
Poruka: 477
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 23:47h
Lokacija: Beograd

Izgubljena dokumenta

Poruka od nikola » utorak, 3. nov. 2009. u 10:56h

Ovako. Na meni krajnje nejasan i neobjasnjiv nacin, nestala mi je futrola u kojoj su mi sva dokumenta vezana za saobracaj (vozacka dozvola, saobracajna, polisa osiguranja, atest za auto-gas). Prevrnuo sam ceo auto i stan i nista, prevrtao po glavi gde sam bio, sta sam radio... i ne vredi. Koliko mi to god delovalo cudno, ocigledno sam ostao bez ovih dokumenata.
Jel imao neko slicna iskustva? Gde prvo da se javim? Kakva je procedura za vadjenje svi ovih dokumenata ponovo? Totalno sam sludjen, a uz to i besan (ne znam na koga, verovatno na sebe). Svaka korisna informacija ce mi znaciti, posto trenutno ne znam kud udaram glavom... :-|

Avatar korisnika
miki023
Poruka: 1161
Član foruma od: petak, 12. dec. 2008. u 15:47h
Lokacija: Zrenjanin

Re: Izgubljena dokumenta

Poruka od miki023 » utorak, 3. nov. 2009. u 11:14h

Pravac sup da prijavis nestanak dokumenata. Oni bi trebali dalje da ti kazu na koji nacin da dobijes nova tj da ti izdaju ponovo ista. Za saobracajnu ti treba vlasnik vozila (ako nije na tebe) koji pise neku molbu itd, pretpostavljam da i za ostala dokumenta ide slicna procedura. Spremi jedno 5000-6000din mozda i vise a posebno zivce.
Slika

Avatar korisnika
nikola
Poruka: 477
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 23:47h
Lokacija: Beograd

Re: Izgubljena dokumenta

Poruka od nikola » utorak, 3. nov. 2009. u 11:36h

Ja sam vlasnik vozila (srecom). Kada sam uzeo auto, svi su me savetovali da vozim na ovlascenje koliko god budem mogao. Ali procitao sam na CBC forumu (tada jos ovaj forum nije zaziveo) neka losa iskustva i ja lepo prevedem auto na sebe. Tacno sam znao da ce mi to kad-tad biti od koristi.
Pretpostavljam... silne takse, porezi, klinci, palci... ali da, najvise ce me to kostati sto se tice zivaca :rolleyes:

Avatar korisnika
Dusan64
Poruka: 5283
Član foruma od: ponedeljak, 23. feb. 2009. u 19:52h

Re: Izgubljena dokumenta

Poruka od Dusan64 » utorak, 3. nov. 2009. u 11:57h

Ne znam samo kako ces za atest... Potrazi ti to jos malo.. Da ne bude kad sve zavrsis da ih pronadjes...

Avatar korisnika
nikola
Poruka: 477
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 23:47h
Lokacija: Beograd

Re: Izgubljena dokumenta

Poruka od nikola » utorak, 3. nov. 2009. u 12:10h

Trazicu jos svakako, ali sam potrosio nekoliko sati na pretragu stana i auta i nigde nista.

Avatar korisnika
peca
VIP
Poruka: 2470
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 15:10h
Lokacija: Beograd - Mirijevo
Kontakt:

Re: Izgubljena dokumenta

Poruka od peca » subota, 7. nov. 2009. u 13:11h

Za atest idi u servis koji ti je ugradio plin i izdao atest, reci im shta se desilo, i trazi im da ti opet izdaju atest ;)...
milan_gt piše:ja gledam auto kao celinu i najbolja i najteza stvar je postici da ima ono nesto a da ne mozes uperiti prstom na to nesto..a to je dosta teze uraditi nego zamazati felne u neku drecucu boju..
ssf01 piše:skontao sam... da moze covek bi cipovao i vedrana da bolje koristi dzoger :D
ssf01 piše:Auuu am cu sutra brisat ov femunkdd e probud uf

Odgovori

Povratak na „Off topic & Free time“