Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Ovde pišete o svemu što nije našlo mesto u ostalim kategorijama i što nema neke preterane veze sa Fordom.
Avatar korisnika
FM III
Vremenski policajac
Poruka: 8117
Član foruma od: četvrtak, 9. dec. 2010. u 01:19h
Lokacija: Beograd-Skojevsko Naselje-Okolina Prokuplja

TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od FM III » ponedeljak, 1. feb. 2016. u 22:10h

Danas moji nadjoše neki flajer za SBB koji nije bio do sada kod nas u kraju pa se naložili da predjemo kod njih i već su izabrali Duo Gold Extra.
Do sada sam imao Ikom, pa KDS, i na kraju Box4 od MTS-a.
Kakva su vaša iskustva sa SBB-om, net i TV.
Focus mk 3.5 1.5 TDCI 88 kW (120 ks) 2016. god. 2021-
Panter black Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KS 2002. 2010-2021
NE BRŽE OD ŽIVOTA!
(23:48:25) Iosis: njeeeh saću ja van iz ćenife pa za komp

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od dule0911 » ponedeljak, 1. feb. 2016. u 22:12h

Kao i kod svakog drugog kablovskog operatera, zavisi od kraja grada u kojem se nalazis.
Licno, izuzetno sam zadovoljan sa SBBom. Kada ima prekida, u 95% slucajeva nije do njih problem vec npr nema struje.
Fiesta!!

Avatar korisnika
tika
Poruka: 286
Član foruma od: utorak, 23. dec. 2014. u 13:23h
Lokacija: Šumadija

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od tika » ponedeljak, 1. feb. 2016. u 22:59h

Takođe. SBB je odličan. Dešava se ponekad da malo uspori od 20-21:30 ali to veoma retko kad smeta. Oseti se samo u kratkom prekidu D3GO funkcije ali to veoma brzo prođe.

Od Nove godine su poskupeli TV za oko 30% i povećali brzinu Iterneta za 10 Mb/s. Nije mi trebalo ni jedno, ni drugo, al' ajd... Može im se bez pitanja. Ima ta fora u ugovoru.

Avatar korisnika
Dusan64
Poruka: 5283
Član foruma od: ponedeljak, 23. feb. 2009. u 19:52h

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od Dusan64 » utorak, 2. feb. 2016. u 08:28h

Nemoj se svadjamo. SBB je najlosiji provajder u Srbiji. Ali da, postoje delovi grada gde su dobri. Moras da se raspitas po komsiluku kakvi su, od nas neces dobiti dobre informacije. Ja imam Duo Gold i brzina nije ni blizu obecane i kod komsije preko puta isto. Dve kuce dalje odlican internet, ali linija dolazi iz drugog pravca. Svaki normalan provajder bi to resio u roku od odmah, a oni godinama nece.. Ako imas mogucnost za IKOM idi kod njih.

Avatar korisnika
M.M.L.
Poruka: 2008
Član foruma od: subota, 2. jun 2012. u 22:32h
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od M.M.L. » utorak, 2. feb. 2016. u 09:06h

Pohvale za SBB. Bilo je par dana kad niko nije ima signala ali sad je sve kako treba. Brzina neta je ok, D3 uredjaj ume da zabaguje, uglavnom ako se ne ugasi nocu pa zabaguje oko 3-4h. Brzi restart sve popravi.
Imao sam problem sa losim signalom, zvao servisera, decko dosao i pojacao i od tad sve sljaka vrlo dobro.

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14395
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od mbole » utorak, 2. feb. 2016. u 09:31h

Sto se Interneta tice SBB se drasticno popravio zadnjih godinu dana.
Nije ni neko cudo, posto su ih prvo kupili, a odmah zatim pridruzili jos jednu firmu koja ce se bavidi internetom (posto SBB nije imao ni kadar ni infrastrukturu za to).
Podrska im je sada na daleko visem nivou nego sto je bila.
Ne koristim po kuci njihov net, ali u par firmi gde odrzavam mrezu ide preko njih i nema nekih stalnih problema, a kada se pojavi resavaju se brzo. Takodje dva prijatelja kojima sredjujem net i idu preko njih me jako retko zovu u zadnje vreme.

Koliko se secam intervencije na terenu rade podizvodjaci, pa je moguce da je Dusanu zapao neki...
IKOM... za kucne korisnike mozda. Za bilo sta malo naprednije... zaobici.
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
stalker92
Poruka: 1598
Član foruma od: subota, 10. okt. 2009. u 12:11h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od stalker92 » utorak, 2. feb. 2016. u 11:05h

Ja koristim Telekom Box već neko vreme, šta ja znam, nisam prezadovoljan uslugom. Naime, skoro svaki put kad pada jača kiša meni net umre, otvara Google tipa 5 minuta i slično, jedva radi... Što s obzirom na to da od kuće radim kao freelance web developer ume da stvara prilične probleme jer mi je osnovni alat za to stabilna internet konekcija... :mad: I svaki put, zovem podršku, prijavim kvar, pošalju ekipu koja stigne sutra-preksutra kad je već lepo vreme i samo konstatuju da sve savršeno radi hahahaha hahahaha hahahaha
sasa_f1 piše:
utorak, 21. apr. 2020. u 19:39h
kad kupis ovakvu ciganiju ne preostaje ti nista drugo sem da se prepustis da te voda nosi nizvodno lol
'81 Ford Taunus 1.6 L
'06 Zastava Yugo Koral In 1.1
'04 Suzuki SV650
'99 Peugeot 306 GTI6
'02 BMW 330i E46

Avatar korisnika
Dusan64
Poruka: 5283
Član foruma od: ponedeljak, 23. feb. 2009. u 19:52h

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od Dusan64 » utorak, 2. feb. 2016. u 11:46h

Dosta se krecem medju provajderima, stric je jedan od i znam ko ima najbolju mrezu, opremu i strucan kadar i to je IKOM. SBB ima monopol i samo ih to cini jakim. Odrzavanje mreze im od skora rade podizvodjaci, posto su i tu hteli da ustede, i sada su to deca od po 18 godina sa merdevinama na jugu. Strucan kadar u SBB-u za internet prakticno da ne postoji. Da ne pricam o infrastrukturi u koju je SBB ulozio tacno 0din.

Avatar korisnika
FM III
Vremenski policajac
Poruka: 8117
Član foruma od: četvrtak, 9. dec. 2010. u 01:19h
Lokacija: Beograd-Skojevsko Naselje-Okolina Prokuplja

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od FM III » utorak, 2. feb. 2016. u 12:41h

SBB je ovde u kraju tek došao i ne mogu da pitam komšije, a svi ostali koga pitam kažu da su odlični.
Box paket iako kažu da imam 10mb/s, ja merio više puta i nikada nisam uspeo da dobijem vrednost veću od 7mb/s, a zna i da kada se gleda IPTV a svih 4 smo na netu da štuca i net i TV :suicide:
Neki motiv mi je velika brzina neta što klinci traže i veliki izbor programa na TV jer svako ima svoje omiljene kanale. Tv znam da su se spojili sa Total TV, i od skoro sa KDS Novi Sad, verovatno su progutali i mnogo manjih.
IKOM sam imao i rekao tada da nikad više neću da ih koristim, bili su jedini u kraju i veoma bezobrazni.
Focus mk 3.5 1.5 TDCI 88 kW (120 ks) 2016. god. 2021-
Panter black Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KS 2002. 2010-2021
NE BRŽE OD ŽIVOTA!
(23:48:25) Iosis: njeeeh saću ja van iz ćenife pa za komp

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14395
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od mbole » utorak, 2. feb. 2016. u 12:48h

SBB-ov internet deo zadnjih oko godinu dana vodi nekadasnji AbsolutOK (spojili su se sa SBB-om), upravo zato sto SBB nije imao kadar.
Klinac sa merdevinama treba da zakrimpuje kabl. Mos misliti kolika je strucnost neophodna.

IKOM... nema hostinga, nema mogucnosti fiksne IP adrese, bilo kakve podrske za firmu, registracije domena...
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od Iosis » utorak, 2. feb. 2016. u 12:55h

Koristim Beotelov (nekada bio Verat) ADSL, 10 Mbps, što se kaže, da kucnem u drvo, nikakvih problema.
Nekada se desi da prekine, ali to je jednom u par mjeseci, što mi i nije neki problem.
Download nema nikakvih problema, kada skidam nešto ide brzina ide 1,1-1,3 MB/s, jedino upload nije onih 1 Mbps, nego 0,7-0,8 Mbps.

Dešava mi se nekada da padne brzina, ali to nisam mogao da ustanovim do čega je.
Na laptopu ide sporo, ali uzmem mobilni i na mobilnom ide brzo, kada otvorim bilo koju stranicu na mobilnom, tako se i na kompu vrati brzina. Možda me ruter zeza.

Drugar ima SBB, do prije godinu dana bilo perfektno, ali mu se u posljednjih godinu dana dešavaju prekidi češće.
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
Djole
Master of Tanjirača
Master of Tanjirača
Poruka: 4873
Član foruma od: nedelja, 6. dec. 2009. u 21:39h
Lokacija: Valjevo

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od Djole » utorak, 2. feb. 2016. u 13:01h

ja koristim SBB nekoliko godina...bilo je nekad prekida i to sto zbog radova a delom mislim modem da nije valjao videcu kako ce sad biti...Koristim trio gold paket i mogu ti reci da je net ubica 50mb/s..takodje koristim i d3go opasna stvar u sobi umesto Tv gledam sve na racunaru...u Valjevu mi imamo samo jednog kablovskog operatera te smo prinudjeni na monopol...unifi takodje imas wi fi svuda(svaki sbb modem emituje signal) jedino je glupo sto je ogranicen 5gb po korisniku...ne utice na tvoj net
:ford2: Mondeo MK3, Ghia X - TDCi - 96KW viewtopic.php?f=6&t=19766&start=125

Avatar korisnika
FM III
Vremenski policajac
Poruka: 8117
Član foruma od: četvrtak, 9. dec. 2010. u 01:19h
Lokacija: Beograd-Skojevsko Naselje-Okolina Prokuplja

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od FM III » utorak, 2. feb. 2016. u 13:20h

Sa MTS imam probleme u poslednje vreme jer izbaci nekog od nas u kući sa neta i kaže Limited ????
Jeste da nas ima 4 i svi koristimo wi-fi, a i štampać je wi-fi (gledao sam da bude što manje kablova na koje se saplićem) a sad sin kojem treba stabilnija veza je opet razvukao kabl kroz stan jer mu se dešavalo da ga izbaci a skidanje nekog programa pred kraj, pa kreći iz početka...
Telefone ne računam, uzimam samo Duo paket Net i TV i to extra gold sa 70mb/s.
Focus mk 3.5 1.5 TDCI 88 kW (120 ks) 2016. god. 2021-
Panter black Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KS 2002. 2010-2021
NE BRŽE OD ŽIVOTA!
(23:48:25) Iosis: njeeeh saću ja van iz ćenife pa za komp

Avatar korisnika
M.M.L.
Poruka: 2008
Član foruma od: subota, 2. jun 2012. u 22:32h
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od M.M.L. » utorak, 2. feb. 2016. u 13:23h

Mozes da povezes drugi ruter sa Wifi pa da imas koliko hoces konekcija... Mada opet ja bih proverio da nije nesto u podesavanjima ograniceno... Cudno mi da tako malo uredjaja mozes da povezes.

Avatar korisnika
FM III
Vremenski policajac
Poruka: 8117
Član foruma od: četvrtak, 9. dec. 2010. u 01:19h
Lokacija: Beograd-Skojevsko Naselje-Okolina Prokuplja

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od FM III » utorak, 2. feb. 2016. u 13:30h

Ma računaj tu i mobilne naše i društvo kada deci dodje, ode to očas preko 10 korisnika ;)
Edit: nema nikakvih ograničenja barem što se se tiče podešavanja
Focus mk 3.5 1.5 TDCI 88 kW (120 ks) 2016. god. 2021-
Panter black Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KS 2002. 2010-2021
NE BRŽE OD ŽIVOTA!
(23:48:25) Iosis: njeeeh saću ja van iz ćenife pa za komp

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11515
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od 911s [SK] » utorak, 2. feb. 2016. u 13:36h

mbole piše:SBB-ov internet deo zadnjih oko godinu dana vodi nekadasnji AbsolutOK (spojili su se sa SBB-om), upravo zato sto SBB nije imao kadar.
Klinac sa merdevinama treba da zakrimpuje kabl. Mos misliti kolika je strucnost neophodna.
Kao neko ko ima 5 godina rada u najvećem podizvodjaču SBB-a i kao neko ko odlično poznaje apsolutno svu problematiku njihovog poslovanja, što u tehničkom što u drugim aspektima, mogu ti reći da to što pričaš nema veze sa istinom. Nit je AbsolutOK bitan u celoj priči, nit se kadar u SBB-u promenio, nit su ikad imali pojavu globalnog "popravljanja Interneta ili podrške", a taman posla da nisu imali kadar. A to o klincu kojem je dovoljno da ume da zakrimpuje kabl i time bude dovoljno stručan je nonsens ravan onom kad bi rekao da mehaničar treba samo da zna da dotegne i popusti šelnu jer "je to sve neko drugi već smislio šta i kako".
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14395
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od mbole » utorak, 2. feb. 2016. u 22:38h

Ajd kad ti kazes...
Svako prica svoje iskustvo, i iznosi informacije do kojih je dosao.
Ti imas jedne, ja druge, ko je u pravu... videcemo vremenom.
Redovno se druzim sa jednim od direktora SBB-a, i njegova najveca zmarka sistemu, protiv koje tada nije uspevao da se izbori, do pre cini mi se dve godine je bila da su zanemarivali internet, a gurali kablovski TV. I to je tako teralo dok nisu kupljeni, kada su se stvari prevrunule na glavu.

Za razliku od pre par godina, sada ljudi koji mi se javljaju iz tehnicke podrske (bilo za firme, bilo za individualne korisnike) barem znaju sta pricaju. I nije im prva recenica: ajde da resetujemo ruter.

Ovaj... a sta to jos rade podizvodjaci osim kabliranja? Ok, imas i malo pametnijeg kabliranja od krimpovanja kabla (karikirao sam naravno), al sta to jos rade?
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11515
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od 911s [SK] » utorak, 2. feb. 2016. u 23:36h

Rade i kompletnu izgradnju i održavanje mreže. I upravo tu leži dve trećine uzroka lošeg rada svih usluga. Preostala trećina je gore iznad u samom SBB-u.
Najveća mana sistema SBB-a je to što im 90% svih zaposlenih radi za plate ispod srpskog proseka za takvo radno mesto, što automatski utiče na kvalitet i stručnost kadrova, što vremenom kupuju sve jeftiniju i lošiju opremu, što im je softver za apsolutno sve bagovit od samog starta (počevši od korisničke opreme, preko čvorišta do SAP-a na vrhu) i to je tako jer štede na softverskim rešenjima (jedan maaali primer - tri godine unazad prilikom svakog pomeranja sata sve digitalne usluge pucaju na po par sati), pa do toga da na terenu gledaju da uštede na kvalitetu i količini potrošnog materijala.
Ja ne iznosim onformacije do kojih sam došao, ja iznosim činjenice sa kojima sam se susretao i borio iz prvog lica. Što se tvog izvora tiče, uz dužno poštovanje svakom, svako moje sretanje i razmena informacija sa bilo kakvim starešinom SBB-a je ostavljalo takav utisak da pojma nemaju o efektima svog rada jer niko nije imao pojma kako im u stvari išta funkcioniše. Još ako tvoj izvor sedi na N.Beogradu, a ne u Teleparku, onda je sve jasno. Rukovodilac mog sektora nema pojma šta ja i kako radim na terenu i sa kojim procedurama, finansijski direktori i kol-centar nemaju pojma detalje ponude i cenovnika (a sve im piše na sajtu) i masovno dele dezinformacije, sa kompletnom naprednom podrškom se raspravljam do iznemoglosti da restart i reset nisu isto, prodavci usluga lažu kao besni i jedva čekaju da dobiju potpis da bi klisnuli niz ulicu, a pritom niko nikog ne sluša... Sve nadredjene apsolutno stoli bojko da li im usluge rade i kako rade, da li je korisnik zadovoljan i ispoštovan (uopšte, a o tome da li je u roku da ne pričamo), šta isti zamera i kakve probleme ima, zašto prijem reklamacija izbegava da prosledi zato što im je rečeno da tako rade da oni iznad misle da su rezultati dobri... Kad glavni vrhovni finansijski direktor na sastanku javno kaže da sve to zna i da on sam daje otkaz jer ne može ništa da popravi jer onima kojima on raportira nije u cilju da se išta poboljša jer to ne može za džabe, šta više pričati? A kad se spustimo po hijerarhiji dosta niže, da li je realno očekivati da programer u NOC-u sa full radnim vremenom 100% pod stresom koji radi za istu platu koliko i klinci početnici koji od kuće pišu igrice za Android radi svoj posao onako kako treba?
Razlog za skorašnje poskupljenje usluge i generalno za svu štednju leži isključivo u kretanju kursa dolara, koji je u poslednje tri godine u odnosu na dinar ojačao 40%. Oprema i softver se rade na istoku, to jest tehnologija se kupuje za dolare, a usluga se naplaćuje u dinarima.
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14395
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od mbole » sreda, 3. feb. 2016. u 01:14h

Mislis na fizicku ili na logicku mrezu?
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11515
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od 911s [SK] » sreda, 3. feb. 2016. u 01:17h

Fizičku.
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
acadimke
Poruka: 1623
Član foruma od: utorak, 17. apr. 2012. u 16:55h
Lokacija: Novi Sad - Futog
Kontakt:

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od acadimke » sreda, 3. feb. 2016. u 07:22h

Pre godinu dana preneo fiksni u sbb. Kablovska osnovni paket (1200 ) i fiskni (390). Dobio sam wi ruter sa internetom od 513 mb.
Radi ok, internet dobar za fb i tapatalk :)
Fokus mk1 tddi 90 ks 2001

Avatar korisnika
nikola_focus
Poruka: 1454
Član foruma od: petak, 2. mar. 2012. u 11:58h
Lokacija: Pukovac

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od nikola_focus » sreda, 3. feb. 2016. u 12:05h

Ja sam preko TotalTV u okviru SBB mreze. Koristim MIX paket, nemam primedbi na uslugu, D3 isto funkcionise korektno, mada ga ne koristim svaki dan, vise kao backup televizor. Jedino sam pre par meseci imao problem sa smanjenim protokom, poslao im jedan mail, odgovorili da ce da se resi uskoro, i resili. E sad, brzina mi je i dalje 10mbps, a trebalo bi 20, a to kazu nije do njih, neki problem u centrali, moram to sa Telekomom da resim. Sve u svemu, svakom bih preporucio thumbsuph

Avatar korisnika
Dusan64
Poruka: 5283
Član foruma od: ponedeljak, 23. feb. 2009. u 19:52h

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od Dusan64 » sreda, 3. feb. 2016. u 12:10h

Ja sa brzinom od 50mbit/s ne postizem veci download od 2mb/s. Toliko o SBB-u, ne vredi tu previse pricati. Postoje zahtevni korisnici i moj komsija Ljuba od 65 leta kome internet radi super, za vise od Blica ne zna.

Avatar korisnika
danisa1
Poruka: 48
Član foruma od: subota, 30. okt. 2010. u 09:33h
Lokacija: Novi Sad

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od danisa1 » sreda, 3. feb. 2016. u 13:20h

Imao sam i kds i telekom i i sbb.Sbb se pokazao tri klase ispred ostalih ali da ima mana ima i to dosta.prekidi,ovo ono....mohu misliti kako su ostali tek losi
Mondeo MK4

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11515
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: TV i Internet provajderi, mišljenja i iskustva

Poruka od 911s [SK] » sreda, 3. feb. 2016. u 14:53h

nikola_focus piše:Ja sam preko TotalTV u okviru SBB mreze. Koristim MIX paket, nemam primedbi na uslugu, D3 isto funkcionise korektno, mada ga ne koristim svaki dan, vise kao backup televizor. Jedino sam pre par meseci imao problem sa smanjenim protokom, poslao im jedan mail, odgovorili da ce da se resi uskoro, i resili. E sad, brzina mi je i dalje 10mbps, a trebalo bi 20, a to kazu nije do njih, neki problem u centrali, moram to sa Telekomom da resim. Sve u svemu, svakom bih preporucio thumbsuph
A sa Telekomom nećeš nikad rešiti jer njima nije u interesu da rešavaju nešto od čega nemaju koristi. Njima jedino SBB može da zatraži rešavanje ikakvih problema, jer im SBB direktno plaća za korišćenje infrastrukture. TotalTv net koristi infrastrukturu Telekoma, tako da je svejedno da li ćeš uzeti to ili Box od Telekoma ili ADSL preko nekog trećeg provajdera...
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Odgovori

Povratak na „Off topic & Free time“